Dodaj do ulubionych

na ile litrów benzyny/ropy starcza wasza pensja ?

02.09.05, 22:02
tak z ciekawości się pytam przy obecnych cenach paliw.

u mnie jest to parę set litrów benzyny (700-1000)

Dziś koleś tankujący przede mną na Nestee zapytał mnie czy nie mam czasem
zamienić 2-złowówek na banknoty 2x10zł lub 1x20zł ( bo miał 10x2zł) ,a jak
wiadomo automat monet nie przyjmuje.Kierowca przyznał się ,że dalej już nie
zajedzie bo ma pusty bak , a podjechał BMW-3 ( tak ok. 90-92 rocznik)

:-)))
Obserwuj wątek
    • rigor.mortis Re: na ile litrów benzyny/ropy starcza wasza pens 02.09.05, 22:36
      Hehe, ilość benzyny/pensja to wielkość bardzo dynamicznie zmieniająca się (ostatnio malejąca) w funkcji czasu ;-)
      NIezależnie od teoretycznej ilości litrów bezołowiowej, jaką mógłbym nabyć za moje miesięczne dochody (nie mam się czym chwalić, ale też nie mam się czego wstydzić) - powiedzmy, że szczęśliwie stać mnie na tyle, ile potrzebuję ;-)
      • mati_lecha Re: na ile litrów benzyny/ropy starcza wasza pens 02.09.05, 22:40
        301 l Pb95
        • red_qublik Re: na ile litrów benzyny/ropy starcza wasza pens 03.09.05, 01:38
          2500 l. place $3.1 za galon
    • astro_glide Re: na ile litrów benzyny/ropy starcza wasza pens 03.09.05, 02:20
      Cos ok.3300 litrow ,a jeszcze pare dni temu ok.4000 litrow .
      • vsn za granica 03.09.05, 21:59
        ja zarabiam srednio okolo £1300, litr beznyny kosztuje juz spooooro, bo £1.09,
        a jeszcze tydzien temu £0.919.. :/
        Wiec rachunek prosty - okolo tylko 1200 litrow..

        A ile w Polsce teraz kosztuje paliwo?
        • swoboda_t Re: za granica 06.09.05, 11:30
          Benzyna 95 jakieś 4,5 ON ok. 20-30 groszy mniej, gaz ok. 1,80.
    • kszyrztow Re: na ile litrów benzyny/ropy starcza wasza pens 03.09.05, 12:06
      przy tych cenach max.1150 l/msc. :( Na szczęście potrzebuję ok. 150 l/msc,
      resztę błogo przepuszczam :), pifko, dziewczęta, kurrde... ;)
      • parigot Re: na ile litrów benzyny/ropy starcza wasza pens 03.09.05, 13:30
        ok.3tys. litrow..
    • ml_500 Re: na ile litrów benzyny/ropy starcza wasza pens 03.09.05, 13:36
      watek do chwalenia sie jaki to kazdy bogaty? hehehe
      • tomeeeek Re: na ile litrów benzyny/ropy starcza wasza pens 03.09.05, 20:19
        ml_500 napisał:

        > watek do chwalenia sie jaki to kazdy bogaty? hehehe

        Dokładnie. Dość żenujące.
        • kszyrztow Re: na ile litrów benzyny/ropy starcza wasza pens 06.09.05, 11:24
          tomeeeek napisał:

          > ml_500 napisał:
          >
          > > watek do chwalenia sie jaki to kazdy bogaty? hehehe
          >
          > Dokładnie. Dość żenujące.
          >

          Chwali to się red_qblik, że mieszka w Stanach i że dużo zarabia. Ja nie
          błysnąłem ze swoimi 1150 l.
    • szymizalogowany Re: na ile litrów benzyny/ropy starcza wasza pens 03.09.05, 13:53
      260 litrów
    • bert.d.s Re: na ile litrów benzyny/ropy starcza wasza pens 03.09.05, 20:35
      Jakies 800 l, ale przeciez nie da sie wyzyc z golej pensji, no nie? :-P
    • seba5700 Re: na ile litrów benzyny/ropy starcza wasza pens 03.09.05, 21:46
      1250
    • bojownik_syjamski Re: na ile litrów benzyny/ropy starcza wasza pens 03.09.05, 22:03
      w najgorszym miesiac ca. 8000 litrow 98 (bo tylko taka tankuje). Ale ja tylko
      mieszkam w Polsce, zarabiam na Jersey.
      • hmp_inc Re: na ile litrów benzyny/ropy starcza wasza pens 03.09.05, 22:08
        A mogę znać sens tego tematu forum?
        • ml_500 Re: na ile litrów benzyny/ropy starcza wasza pens 03.09.05, 22:11
          ja ci powiem. zeby kazdy mogl sie dowartosciowac łgając lub nie
        • bert.d.s Re: na ile litrów benzyny/ropy starcza wasza pens 03.09.05, 22:12
          hmp_inc napisał:

          > A mogę znać sens tego tematu forum?

          Pewnie znowu sie komus wydaje, ze "ceny powinny byc dostosowane do zarobkow".
          Ta bzdura pokutuje tu razem z inna: "kazdy ma prawo miec samochod i nim jezdzic,
          wiec nie ma niczego zlego w sciaganiu 10- letnich i starszych szrotow z rajchu".
          • hmp_inc Re: na ile litrów benzyny/ropy starcza wasza pens 03.09.05, 22:16
            To było pytanie retoryczne:) A moge napisac na ile litrów gazu starczy mi
            pensja? bede orginalny... i jak sie dowartosciuje!! Dajcie spokoj z takimi
            tematami:)
        • pocieszne Re: na ile litrów benzyny/ropy starcza wasza pens 04.09.05, 05:08
          hmp_inc napisał:

          > A mogę znać sens tego tematu forum?

          to proste
          masz potrenowac mnozenie - litry x cena
          najczesciej z 1 niewiadoma (cena)
          czyli sensu brak
          • hmp_inc Re: na ile litrów benzyny/ropy starcza wasza pens 04.09.05, 11:48
            A ja myslalem ze dzielenie bo tak szybciej...
            pensja : aktualna cene (no ale ropy analogicznie bedzie wiecej bo jest tansza..
            i ceny sa nierowne w roznych regionach Polski... - ogolnie bezsensu)
            hmm nigdy nie bylem matematycznym orłem...:)
            • hmp_inc Re: na ile litrów benzyny/ropy starcza wasza pens 04.09.05, 11:50
              A takze w roznych regionach swiata- inni maja podawac w galonach?
            • wujaszek_joe Re: na ile litrów benzyny/ropy starcza wasza pens 07.09.05, 07:39
              tez zacząłem od mnożenia:)
              jakieś 7000km mi wyszło
    • 149k Re: na ile litrów benzyny/ropy starcza wasza pens 03.09.05, 22:25
      bo dla niektórych to benzyna=lpg...........

      mi starcza na 120-150l -ale to kieszonkowe, narazie nie pracuję bo muszę się uczyć
    • 1adarek Re: na ile litrów benzyny/ropy starcza wasza pens 04.09.05, 03:20
      Na duzo mniej niz miesiac temu
    • lkish21 916 netto:) 06.09.05, 22:01
      pracuje na troche wiecej niz 1/3 etatu:) wiec liczac caly etat wyszloby
      niewiele ponad 3000... wow...:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka