maciejosss
02.09.05, 22:02
tak z ciekawości się pytam przy obecnych cenach paliw.
u mnie jest to parę set litrów benzyny (700-1000)
Dziś koleś tankujący przede mną na Nestee zapytał mnie czy nie mam czasem
zamienić 2-złowówek na banknoty 2x10zł lub 1x20zł ( bo miał 10x2zł) ,a jak
wiadomo automat monet nie przyjmuje.Kierowca przyznał się ,że dalej już nie
zajedzie bo ma pusty bak , a podjechał BMW-3 ( tak ok. 90-92 rocznik)
:-)))