pindoll Re: SADZMY DRZEWA PRZY DROGACH ... 05.10.05, 13:17 xystos napisał: > ... dla poprawy bezpieczenstwa ruchu kolowego ! bzdura, do tego wierutna. Ręce opadają jak czytam tego pryszczatego młokosa zaśmiecającego forum durnymi wpisami... Xystos doma!! Link Zgłoś
xystos Re: SADZMY DRZEWA PRZY DROGACH ... 05.10.05, 13:53 pindoll napisał: Ręce opadają jak czytam tego pryszczatego młokosa .. .. tego pryszcza pomine,za mokosa dziekuje Ci bardzo ,-zeby tylko moja slubna sie tego niedoczytala - moga jej wpasc sprosne mysli/zyczenia wobec mnie . Ale do drzew , czemu sadzisz ze to bzdura ? i do tego wierutna ? . Link Zgłoś
pindoll Re: SADZMY DRZEWA PRZY DROGACH ... 05.10.05, 13:57 xystos napisał: > .. tego pryszcza pomine,za mokosa dziekuje Ci bardzo ,-zeby tylko moja slubna > sie tego niedoczytala - moga jej wpasc sprosne mysli/zyczenia wobec mnie . > > Ale do drzew , czemu sadzisz ze to bzdura ? i do tego wierutna ? . przekonasz się, jak się na takowe nadziejesz spie..jąc przed czołówką z jakimś piratem. Zapraszamy na wycieczkę do "starego kraju", chyżo. Link Zgłoś
brudny.harry4 Inne pomysły tego typu... 05.10.05, 13:53 może: -zaostrzone pale umieszczone w barierkach? -wzdłuż dróg poprowadzić druty elektryczne na możliwie niskiej wysokości i możliwie wysokim napięciu? -w rowach umieścić miny przeciwpancerne? -w miejscach, gdzie jest zabronione wyprzedzanie ustawić snajperów, mających na celu eliminację szkodliwych uczestników ruchu? -przyłapanych na przekroczeniu prędkości o 10 km/h przykładnie karać i konfiskować samochód -przyłapanych na przekroczeniu prędkości powyżej 10 km/h na miejscu rozstrzelać W końcu dlaczego nie, przecież PREWENCYJNIE poprawi się bezpieczeństwo RD! No i oczywiście sadzić drzewa, im bliżej drogi, tym lepiej... Link Zgłoś
xystos Re: Inne pomysły tego typu... 05.10.05, 13:56 brudny.harry4 napisał: W końcu dlaczego nie, przecież PREWENCYJNIE poprawi się bezpieczeństwo RD! No i oczywiście sadzić drzewa, im bliżej drogi, tym lepiej... .. noo chociaz jeden , mam nadzieje ze nie pod wplywem Valium to pisal . Link Zgłoś
konkurs_pk Re: Inne pomysły tego typu... 05.10.05, 13:58 a czemu nie chcesz ograniczyc elektronicznie predkosci wszystkim samochodom do 30km/h? czy jak jedziesz na rowerze i pada deszcz, i wywrocisz sie na zakrecie, bo za szybko jedziesz, to krzyczysz zeby zadaszyc wszystkie drogi? Link Zgłoś
xystos Re: Inne pomysły tego typu... 05.10.05, 14:03 jak jedziesz na rowerze i pada deszcz, i wywrocisz sie na zakrecie, bo za szybko jedziesz, to krzyczysz zeby zadaszyc wszystkie drogi? .. noo wlasnie , pod drzewami pada mniej ! Link Zgłoś
xystos Re: SADZMY DRZEWA PRZY DROGACH ... 05.10.05, 15:04 ... dla poprawy bezpieczenstwa ruchu kolowego !!!! ... sami antyekolodzy na tym forum ??? Link Zgłoś
polski_murzyn Re: SADZMY DRZEWA PRZY DROGACH ... 05.10.05, 19:22 Dziś Tir zawadził przyczepą o gałąź ,która spadła na jadące za nim Tico i rozpiep.... mu szybę hahaha . Kocham też podwieczory w tym Ciemnogrodzie ,bo wtedy wśród drzew dających upragniony cień ekologom,mogę poczuć prawdziwy klimat Ciemnogrodu . Żałuję tylko ,że nie ma drzew na całej trasie ,bo jak wyjadę na przestrzeń czuję się jakoś nieswojo ,jakbym wyszedł z jaskini średniowiecza w XX wiek . Szkoda ,że jak puszczę bąka to w USA mają huragany ,ale tak sobie myślę czy dinozaury też wymarły przez samochody ? Link Zgłoś
xystos Re: SADZMY DRZEWA PRZY DROGACH ... 06.10.05, 08:56 polski_murzyn napisała: Szkoda ,że jak puszczę bąka to w USA mają huragany ,ale tak sobie myślę czy dinozaury też wymarły przez samochody ? .. no to teraz jest jasne , kto jest winny nieszczesc w Luizjanie i obrzeznych stanach,kto jest wrogiem amerykanskiego narodu , iii wymarcia Dinozaurów ,- nie wstyd ci ??? Link Zgłoś
thomas40 Re: SADZMY DRZEWA PRZY DROGACH ... 06.10.05, 09:48 Pierw zasadzić by potem było na czym wieszać krzyże i ewentualnie gdy wyginą wszystkie lasy (co wg po....lonych ekologów nastąpi najdalej za rok) żeby było z czego stugać krzyze nagrobne dla tych co się na tych drzewach pozabijali.... Link Zgłoś
brudny.harry4 Re: SADZMY DRZEWA PRZY DROGACH ... 06.10.05, 10:18 A nie mogą eko-oszołomy sadzić drzew....w lesie???? Łańcuch produkcyjny jest super! Być może warto starać się o środki z Unii Socjalistycznych Republik Europejskich? Link Zgłoś
brejwhart Re: SADZMY DRZEWA PRZY DROGACH ... 06.10.05, 11:08 Jestem za komuś przeszkadzają drzewa? no tak, złej baletnicy to i rąbek u spódnicy... Tak to jest, nie dziwię się wam, niedzielnym kierowcom, że dla was drzewa, zakręty, samochody z naprzeciwka itp. to nielada problem, ale wyobraźcie sobie, że są też dobrzy kierowcy, którym to nie przeszkadza. Ja np. uwielbiam jeździć drogami obsadzonymi drzewami, a że jeden Pan Kretynek z drugim ciorają w BMW rocznik 1990, 180km/h w osiem osób o 4 rano, z dyskoteki, no to wybaczcie, ale nie będziemy wycinać pięknych drzew dla takich bałwanów. A w ogóle jak się boicie jeździć samochodem to mordy w kubeł, w rękę walizeczka i do pociągu, a od drzew proszę się odpi.... no właśnie tak! -- Link Zgłoś
brudny.harry4 Re: SADZMY DRZEWA PRZY DROGACH ... 06.10.05, 11:37 Proponuję autorowi postu pilotażowe wzięcie udziału w tym przedsięwzięciu. Mianowicie, autor powinien sobie zasadzić takie drzewo w d... i to koniecznie iglaste... No i oczywiście szanowny autor może sobie wtedy wa(ze)lizeczkę i z pociągiem też nie będzie miał problemów. Tylko kłopot może być z mordą, bo od tego najwyżej się skrzywi, ale bynajmniej nie wypięknieje... Link Zgłoś
badyll Re: SADZMY DRZEWA PRZY DROGACH ... 06.10.05, 12:09 Najlepiej obsadzic drogi kasztanowcami a potem przejechac sie jesienia. Wtedy moze pomysłodawca zmieni zdanie. Pozdr. Link Zgłoś
xystos Re: SADZMY DRZEWA PRZY DROGACH ... 06.10.05, 12:28 brudny.harry4 06.10.05, 11:37 + odpowiedz Proponuję autorowi postu pilotażowe wzięcie udziału w tym przedsięwzięciu. Mianowicie, autor powinien sobie zasadzić takie drzewo w d... i to koniecznie iglaste... No i oczywiście szanowny autor może sobie wtedy wa(ze)lizeczkę i z pociągiem też nie będzie miał problemów. Tylko kłopot może być z mordą, bo od tego najwyżej się skrzywi, ale bynajmniej nie wypięknieje... .. wsadzic sosne w d*pe ? ,- nie moge- miejsce zajete przez Mexycanski Cactus , ale moze Twoja d*pa wolna ? - moge tam zasadzic ? sosne oczywiscie , tylko sosne .. z walizeczkom nie muszem - mam nowiutka Fabkem , gdy pogoda ladna,bez opadów to sobie jedziemy na zakupy tygodniowe. =============================================================================== • Re: SADZMY DRZEWA PRZY DROGACH ... badyll 06.10.05, 12:09 + odpowiedz Najlepiej obsadzic drogi kasztanowcami a potem przejechac sie jesienia. Wtedy moze pomysłodawca zmieni zdanie. Pozdr. .. jechalem jesienia aleja kasztanowców , troche opony do jezdni sie kleily , zuzycie paliwa ryz wzroslo nieco , -ale to nie powód by te piekne drzewa na sciecie skazywac. Pzdr. Link Zgłoś
badyll Re: SADZMY DRZEWA PRZY DROGACH ... 06.10.05, 12:34 .. jechalem jesienia aleja kasztanowców , troche opony do jezdni sie kleily , > zuzycie paliwa ryz wzroslo nieco , -ale to nie powód by te piekne drzewa na > sciecie skazywac. Pzdr. Jak będziesz musiał wymienic szybe lub dac zarobic lakiernikowi to zmienisz zdanie. Pozdr Link Zgłoś
xystos Re: SADZMY DRZEWA PRZY DROGACH ... 06.10.05, 12:55 badyll napisał: Jak będziesz musiał wymienic szybe lub dac zarobic lakiernikowi to zmienisz zdanie. Pozdr .. blacha i lackier to martwa natura - drzewa wazniejsze . Pzdr. Link Zgłoś
pindoll Re: SADZMY DRZEWA PRZY DROGACH ... 06.10.05, 13:00 xystos napisał: > .. blacha i lackier to martwa natura - drzewa wazniejsze . Pzdr. dajże już spokój, bo od kompromitacji i zmiany nicka, jeden mały krok.. Link Zgłoś
xystos Re: SADZMY DRZEWA PRZY DROGACH ... 06.10.05, 13:22 pindoll napisał: dajże już spokój, bo od kompromitacji i zmiany nicka, jeden mały krok. .. celem tego tematu sa : ZA i PRZECIW pare merytorycznych wypowiedzi juz mozesz na ten temat przeczytac Czy wyciecie drzew rozwiaze problem smiertelnosci na polskich drogach ? , czy obnizy miejsce w EU statystyce dotyczacej wypadkow smiertelnych na drogach ? , pisalem o lepszym ksztalceniu przyszlych kierowców - nikt nie podchwycil tematu , niestety . Dlaczego niemcom i skandynawon przydrozne drzewa w ruchu kolowym nie przeszkadzaja ? nikt z tych spolecznosci nie zada wycinki przydroznych drzew- chociaz zdazaja sie rzadania prostowania niebespiecznych zakretow . Pzdr. Link Zgłoś
greenblack Re: SADZMY DRZEWA PRZY DROGACH ... 06.10.05, 14:29 Jak byłem miały, to mnie straszyli, żebym nie połykał pestek od wiśni i czereśni, bo drzewo z dupy wyrośnie. Link Zgłoś
histe Re: SADZMY DRZEWA PRZY DROGACH ... 06.10.05, 14:51 czy tak trudno zrozumieć, ze w krajach zachodnich drzew sie nie wycina bo istnieje sieć autostrad, której w Polsce nie bedzie nawet za 200 lat...czy tak trudno zrozumieć że żaden z krajów skandynawskich nie ma takiego ruchu tranzytowego jak Polska, podejrzewam że goracy zwolennicy zachowania drzewek zmienia nagle zdanie gdy oni lub ktoś im bliski bedzie miał wypadek z udziałem drzewka....nagle przestaną być propseudoekologiczni.... Link Zgłoś
nie_rowny Re: SADZMY DRZEWA PRZY DROGACH ... 06.10.05, 15:15 greenblack napisał: Jak byłem miały, to mnie straszyli, żebym nie połykał pestek od wiśni i czereśni, bo drzewo z dupy wyrośnie. Madrze cie uczono,szkoda jednak ze nie mowiono ci tego samego o kokosach jak tam palma ? ... rosnie ?. Link Zgłoś
bbcprimefan Re: SADZMY DRZEWA PRZY DROGACH ... 06.10.05, 15:59 ja proponuję jeszcze żeby delikatnie przyciąć korony drzew, tak aby maksymalnie zwiększyć "efekt dyskoteki" - na przemian słońce i cień tak aby jazda pod drzewami w słoneczny dzien stała się jeszcze większym koszmarem niż teraz i żeby ci wstrętni kierowcy oślepieni migotaniem światła i cienia zabijali się na drzewach! a ha, i drzewa trzeba zasadzić maksymalnie blisko jezdni, tak aby niemożliwe było chodzenie i jazda na rowerze poboczem, w końcy wszyscy są użytkownikami dróg, a że raz na tysiąc wypadków kierowca przygniecie ekologicznego rowerzystę do drzewa, to juz trudno, wypadki chodzą po ludziach [szczególnie w PL, bo tu dużo drzew :-)] Link Zgłoś
xystos Re: SADZMY DRZEWA PRZY DROGACH ... 06.10.05, 16:02 bbcprimefan napisał: > ja proponuję jeszcze żeby delikatnie przyciąć korony drzew, tak aby maksymalnie > > zwiększyć "efekt dyskoteki" - na przemian słońce i cień > > tak aby jazda pod drzewami w słoneczny dzien stała się jeszcze większym > koszmarem niż teraz i żeby ci wstrętni kierowcy oślepieni migotaniem światła i > cienia zabijali się na drzewach! > > a ha, i drzewa trzeba zasadzić maksymalnie blisko jezdni, tak aby niemożliwe > było chodzenie i jazda na rowerze poboczem, w końcy wszyscy są użytkownikami > dróg, a że raz na tysiąc wypadków kierowca przygniecie ekologicznego rowerzystę > > do drzewa, to juz trudno, wypadki chodzą po ludziach > > [szczególnie w PL, bo tu dużo drzew :-)] Absolutnie sie z Toba zgadzam,za kazdego rozjechanego ekologa przybedzie dwuch nowych .... Link Zgłoś