Dodaj do ulubionych

wybór autka

IP: *.home.net / 192.168.1.* 16.12.02, 17:25
peace wszystkim!
wiem ze podobne tematy byly pewnie walkowane tu ze 100 razy ale mam problem.
jako ze jestem czlowiekiem niezdecydowanym(nie na drodze!), a szukam autka
do 28 tys zl chcialem zapytac Szanownych Forumowiczow o ich pomysly i opinie
w tym temacie. obecnie jezdze astra I kombi, chcialbym by moje nowe auto
mialo abs i klime(astra ma) i nie bylo od niej mniejsze i najlepiej diesel.
przy kombi sie nie upieram. czy uwazacie, ze lepiej jest oddac astre w komis
przy jakims salonie i wziac cos nowszego od nich, czy tez moze opchnac ja
inaczej a auta szukac np za granica, do drobnych poprawek lakierniczych?
dzieki za pomysly :) bo jestem w kropce. fajny jest focus (i niezawodny) ale
chyba troszke za drogi. astra II jest taka jakas nijaka, o xsarze nic nie
wiem, peugeota 306 sie boje(ze sie psul bedzie)... dzieki za jakies info.
User
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka