Dodaj do ulubionych

AC na auto powyżej 10 lat. Tylko pewne informacje.

19.04.06, 22:04
Pytań ubezpieczeniowych ciag dalszy :) Czy ktoś ma wykupione AC na auto pow.
10 lat?? Jeśli tak - to w jakim TU i - w miarę możliwości - jakie
auto/składka. Nie chodzi mi o kontynuację ubezpieczenia z lat poprzednich, a
o sytuację, w ktorej ktoś postanowił dopiero teraz ubezpieczyć starsze auto.
Obserwuj wątek
    • wallenrode Re: AC na auto powyżej 10 lat. Tylko pewne inform 19.04.06, 22:07
      mercedes w Warcie
      • izyda1000 Re: AC na auto powyżej 10 lat. Tylko pewne inform 19.04.06, 23:05
        oldtimer? :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
        waluś-lekarze czakają!
    • soho_nyc fiesta w PZU 19.04.06, 22:14
      ford fiesta z roku 1992.

      ubezpieczenie OC + NW mam wykupione w HDI.
      teraz postanowiłam dokupić ubezpieczenie AC. oczywiście pierwsze kroki
      skierowałam do HDI, a tu niespodzianka. Pnai mi mówi, że moje auto jest "za
      stare" na AC w ich towarzystwie. pojechałam więc do PZU, gdzie mam
      ubezpieczonego malucha.

      tam wycenili mi autko i bez problemu ubezpieczyli. W PZU nie ma aut "za
      starych" na ubezpieczenie.

      1. nie była to kontynuacja. (pomimo tego, że mam malucha jeszcze na siebie to
      bez AC).
      2. ford fiesta
      3. rocznik 1992
      ubezpieczałam w Katowicach.

      stawka ubezpieczenia: 415zł

      pozdrawiam i powodzenia.


      • swoboda_t Re: fiesta w PZU 19.04.06, 22:49
        Hmm, rewelacja - ja jestem z Katowic :) Byłaś u agenta czy w PZU na paderewie??
        I jaka suma na polisie, jeśli można wiedzieć?? Dzięki!
        • m824 Re: fiesta w PZU 20.04.06, 10:43
          no to witam. a czy to Ty przypadkiem pstrkyałeś te zdjęcia na Tysiącleciu z
          wypadków? jak tak, to witam sąsiada z osiedla :-)

          no dobra - teraz o ubezpieczeniu. więc fiesta z 1992 roku. na polisie suma
          3600.

          ważne - płaciłam za cały rok z góry. jeżeli chcesz np na dwie raty to będzie o
          chyba 10% więcej. (podobno mozna to i na 12 rat rozłożyć i płacić sobie
          miesięcznie, ale nie wiem, jak wysoka zwyżka jest wtedy).

          polecam agencję
          PZU na Gliwickiej 94.
          powinieneś łatwo znaleźć.
          albo zadzwoń do nich najpierw:
          telefon do nich to: 032.2541.639

          ja się zawsze u nich ubezpieczam. więc polecam z czystym sumieniem.
          • swoboda_t Re: fiesta w PZU 20.04.06, 13:06
            Tak, tak - to ja :) Ale już ponad tydzień nic się nie stało :P Dzięki z
            serdeczne za namiar, przyda się.
        • m824 Re: fiesta w PZU 20.04.06, 11:07
          no i żadnego podania ( o którym marcin pisze ponizej) nie musiałam pisac.
    • netbot Re: AC na auto powyżej 10 lat. Tylko pewne inform 20.04.06, 06:19
      napisz kilka danych o aucie to podam ci składke w MTU.SA są dosyć atrakcyjne i
      ubezpieczają samochody do 12 lat w AC.
    • marcinc3 Re: AC na auto powyżej 10 lat. Tylko pewne inform 20.04.06, 08:07
      pzu ubezpieczy jak napiszesz podanie a bez lachy ergo hestia i mtu
      • m824 Re: AC na auto powyżej 10 lat. Tylko pewne inform 20.04.06, 10:45
        jakim cudem pzu ubezpieczy jak napiszesz podanie? UBEZPIECZY BEZ PODANIA! ja
        ubezpieczyłam w pzu bez problemu... sprawdź, bo chyba cię ktoś w błąd
        wprowadził.
        • marcinc3 Re: AC na auto powyżej 10 lat. Tylko pewne inform 20.04.06, 11:00
          do 10 lat bez problemu pow 10 lat tzeba pisac podanie w glownej siedzibie a
          jezeli u agenta to on dzwoni o zgode lub sam pisze za nas
          • m824 Re: AC na auto powyżej 10 lat. Tylko pewne inform 20.04.06, 11:04
            no co Ty? ja przyszłam do PZU. powiedziałam dzień dobry, chcę ubezpieczyć
            fiestę i tyle. wypisali wniosek, skasowali. może potem z tym wnioskiem wysyłają
            do pzu jakies podanie, ale po co, jeżeli już mi wystawili ubezpieczenie?

    • spqr5 Re: AC na auto powyżej 10 lat. Tylko pewne inform 20.04.06, 10:52
      PZU liczy 4,2 % wartości auta z Eurotax
      Allianz liczy 3,8 % wartości auta z Eurotax
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka