swoboda_t
19.04.06, 22:04
Pytań ubezpieczeniowych ciag dalszy :) Czy ktoś ma wykupione AC na auto pow.
10 lat?? Jeśli tak - to w jakim TU i - w miarę możliwości - jakie
auto/składka. Nie chodzi mi o kontynuację ubezpieczenia z lat poprzednich, a
o sytuację, w ktorej ktoś postanowił dopiero teraz ubezpieczyć starsze auto.