Dodaj do ulubionych

Zakup samochodu

06.08.06, 07:49
Chcę kupić nowy samochód. Zastanawiam sie nad trzebami autami:
Nissan Primera 2.0 acenta (ta wersja ma wszystko łącznie z ksenonami, ESP...)
Honda Civic 1.8 Executive ( nie ma ESP, lusterka elektrochromat.)
Peugeout 407 2.0 Intense (nie ma lusterka elektrochr., nie ma regulacji
kierownicy)

W zasadzie byłem zdecydowany na Primerę ale dowiedzialem się, że będzie
produkowana tylko do końca roku i potem już nie będzie Primery, będą tylko
inne modele.

Proszę doradzcie co wybrać !
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka