Dodaj do ulubionych

Mercedes klasy C - nowa generacja

09.11.06, 16:56
Wejdzie do sprzedaży w marcu przyszłego roku
Zdjęcia szpiegowskie z fabryki Mercedesa:

img300.imageshack.us/img300/4344/5nov7cclassvx0.jpg
img204.imageshack.us/img204/7118/cclass2rn1.jpg
img204.imageshack.us/img204/8471/cclass3wn7.jpg
A tu co prawda zakamuflowany ale doskonale widać zarys reflektorów
Obserwuj wątek
    • atraks Re: Mercedes klasy C - nowa generacja 09.11.06, 16:57
      img478.imageshack.us/img478/5855/6nov7cclassjv6.jpg
    • d7d Mercedes klasy C - nowa generacja 09.11.06, 17:02
      mało widać, ma coś z nowej S-class
      • atraks Re: Mercedes klasy C - nowa generacja 09.11.06, 17:20
        d7d napisał:

        > mało widać, ma coś z nowej S-class

        jak na zdjęcie szpiegowskie to widać wręcz bardzo dużo:-) tym bardziej, że na
        tych fotach z fabryki nie jest niczym zamaskowany i dzięki temu można
        stwierdzieć, że tył został zainspirowany nowym CL
    • rasiauskas Re: Mercedes klasy C - nowa generacja 09.11.06, 20:43
      Szpiegowskie. Smiesza mnie takie pojecia.

      To w gestii producenta jest wypuscic wczesniej niby szpiegowskie zdjecia, slabej
      jakosci. Zobaczyc krytyke i wtedy wypuscic ostateczna wersje. Tak samo z filmami
      kiedys bylo, jeszcze 2-3 lata temu.
      --
      ;o?
    • habbudzik Re: Mercedes klasy C - nowa generacja 09.11.06, 20:46
      o jejku, ale shit!
    • incoqnito Re: Mercedes klasy C - nowa generacja 09.11.06, 22:57
      niecierpliwie czekam na oficjalne zdjęcia - targi frankfurt?
      stylistyka nawiązuje do eSki co jest dobrym rozwiązaniem.
      dzięki za linki.
    • ksmx Ma coś z BWM i Rovera 09.11.06, 23:08
      Nie wygląda oryginalnie.
      • incoqnito Re: Ma coś z BWM i Rovera 09.11.06, 23:10
        z BMW ? chyba sobie żartujesz i gdzie Jaguar!?
        ta C klasa jest pomniejszoną S klasą!
        • ksmx BMW 3 + Rover 75 09.11.06, 23:48
          Jakiego jaguara? Moje pierwsze skojarzenie to BMW 3 i Rover 75.
          Możesz pisać, że żartuję, być może. Takie mam skojarzenia.
          • incoqnito Re: BMW 3 + Rover 75 10.11.06, 11:28
            możesz mieć własne odczucia i je przedstawić ale w.g mnie żadnego podobieństwa
            do wyżej wymienionych marek niewidzę.
            BMW ma zupełnie inną linnię i żadna marka nie stzreli sobie samobója a co do
            Rovera 75 to model/marka niszowa więc po co zaczerpywać jakieś pomysły.
            Mercedes ma zawsze własną linnię - jedynie deska rozdzielcza w nowej S jest
            zblozona do BMW 7.
            • ksmx Re: BMW 3 + Rover 75 10.11.06, 12:09
              No ok. Jestem pewien, że znajdą się osoby którym się podobnie tylna linia
              nadwozia skojarzy. To jest statystyka, tobie się nie kojarzy, a mi tak. Z bmw
              kojarzy mi się krótki bagażnik, jego kąt nachylenia i trochę tylne słupki. Z
              roverem układ świateł takie '\/'.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka