olivierkowska
09.03.07, 08:37
czy ktos z was orientuje się jak działa taka "działalność " ??? co trzeba
zrobić, od czego zacząc żeby założyć "przewóz osób", czy potrzebne są jakieś
zezwolenia ??? jakies licencje ??? będę wdzieczna za wszelkie informację :)
pozdrawiam serdecznie i dziękuję z góry :)
sylwka