Dodaj do ulubionych

przewóz osób

09.03.07, 08:37
czy ktos z was orientuje się jak działa taka "działalność " ??? co trzeba
zrobić, od czego zacząc żeby założyć "przewóz osób", czy potrzebne są jakieś
zezwolenia ??? jakies licencje ??? będę wdzieczna za wszelkie informację :)

pozdrawiam serdecznie i dziękuję z góry :)


sylwka
Obserwuj wątek
    • purhed Re: przewóz osób 09.03.07, 08:47
      poczytaj tutaj:
      www.bus-forum.pl/topics25/2027.htm?highlight=dzia%B3alno%B6%E6
      • olivierkowska Re: przewóz osób 09.03.07, 09:35
        dzięki wielkie....gdyby ktoś jeszcze coś, bardziej szczegółowego miał to bardzo
        poprosze :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka