Dodaj do ulubionych

Nowy silnik do Phanteona - diesel 10V

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.05.03, 20:23
Wg AS te bedzie najmocniejszy silnik Diesla ... ponad 300 HP, cóż ... cena
auta ponad 400000 PLN :P

Ci niemcy nie moga sobie poradzić z Vw S4 i nowym ponad trzystukonnnym
silnikiem ... a teraz pchaja się w diesla
Obserwuj wątek
    • Gość: Prezes Phaeton !!!! IP: *.ces.clemson.edu 10.05.03, 01:16
      Gość portalu: Jacek napisał(a):

      > Wg AS te bedzie najmocniejszy silnik Diesla ... ponad
      300 HP, cóż ... cena
      > auta ponad 400000 PLN :P
      >
      > Ci niemcy nie moga sobie poradzić z Vw S4 i nowym ponad
      trzystukonnnym
      > silnikiem ... a teraz pchaja się w diesla

      to byl syn Heliosa, ktory pozyczyl bryczke od ojca
      i tak zaczal szalec, ze Zeus zabil go piorunem...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka