Gość: Bar
IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl
03.12.01, 08:33
Czy mogę uszkodzić coś w silniku przystosowanym do benzyny bezołowiowej jeśli
zatankowałem uniwersalną. Zawsze jeździłem dislem a tu zmyliła mnie nazwa.
Pracownik stacji benzynowej jeden twierdził, że mogę jechać, a drugi, że nie.
Zatankowałem 4/5 baku, a resztę uzupełniłem normalną bezołowiową. Jeśli coś
ktoś wie na ten temat proszę o informację (ale w miarę rzetelne, a nie
gdybanie).Pzdrw.