Dodaj do ulubionych

renault megane 2 z 2003 za 53000 brac czy nie

IP: *.elblag.dialog.net.pl 09.06.03, 16:43
Obserwuj wątek
    • greenblack Re: renault megane 2 z 2003 za 53000 brac czy nie 09.06.03, 17:12
      A czy to ma jakiś silnik i przebieg?


      Pozdrawiam
      • Gość: marcin Re: renault megane 2 z 2003 za 53000 brac czy nie IP: *.elblag.dialog.net.pl 10.06.03, 14:48
        witaj nie wiem jak to sie stalo ze nic nie ma jest to 1.5 dci ex autentic 5000
        km bezwypadkowy z salonu auto demo
        • greenblack Re: renault megane 2 z 2003 za 53000 brac czy nie 10.06.03, 15:46
          Przecież nowe Megane 1.5 dCi Authentique 5d kosztuje 54800. Auta
          demonstracyjnego bym nie tykał. Za duże ryzyko uszkodzeń hamulców, zawieszenia,
          sprzęgła. O jego prawidłowe dotarcie też nikt nie dbał.


          Pozdrawiam
          • Gość: marcin Re: renault megane 2 z 2003 za 53000 brac czy nie IP: *.elblag.dialog.net.pl 10.06.03, 17:01
            wersja 5 d kosztuje 57200 lub57400 plus lakier metalik myslisz ze jakies
            szkody mozna zrobic przy przebiegu 3500 teraz tyle ma
            • greenblack Re: renault megane 2 z 2003 za 53000 brac czy nie 10.06.03, 17:17
              Gość portalu: marcin napisał(a):

              > wersja 5 d kosztuje 57200 lub57400 plus lakier metalik

              Tak, Confort tyle kosztuje. Mówiłem o wersji Pack.

              myslisz ze jakies
              > szkody mozna zrobic przy przebiegu 3500 teraz tyle ma


              To w końcu 3500 czy 5000 km? Brałeś kiedyś udział w jazdach testowych? Licznik
              można łatwo przekręcić. Zawieszenie można wymienić, ale kto wie, jak traktowano
              silnik i turbinę.


              Pozdrawiam
              • Gość: stadokrów Re: renault megane 2 z 2003 za 53000 brac czy nie IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 10.06.03, 17:52
                Zgadzam sie z greenhornem. Zdecydowanie nie kupować.

                4000 zł upustu to zbyt mało, żeby odmówić sobie przyjemnosci "rozdziewiczenia
                nówki szuki" i ryzykować jakieś niespodzianki z turbiną, hamulcami czy
                zawieszeniem.

                Auta demonstracyjne są eksploatowane bez litości nie tylko przez testujących
                ale przede wszystkim przez pracowników salonów.

                pozdr.
                • Gość: tc Nigdy samochód demo IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 10.06.03, 22:51
                  Zgadzam sie z przedmowcami. Kiedys przyjechal do mnie pracownik
                  salonu Volvo na probna jazde S40 (przed zamowieniem nowego).
                  Samochod mial na liczniku jakies 7000 km i byl tak rozklekotany
                  jakby mial 150.000. Zreszta styl jazdy tego dzentelmena w pelni
                  uzasadnial stan samochodu demo. Ja bym tamtego egzemplarza nie
                  chcial za pol ceny nowego, nie mowiac o jakims smiesznym 8-mio
                  procentowym upuscie.
              • Gość: MARCIN Re: renault megane 2 z 2003 za 53000 brac czy nie IP: *.elblag.dialog.net.pl 11.06.03, 19:56
                TAK BRALEM ALE TE AUTO MA 4 MSC PRZEBIEG ORYGINAL

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka