greenblack Re: renault megane 2 z 2003 za 53000 brac czy nie 09.06.03, 17:12 A czy to ma jakiś silnik i przebieg? Pozdrawiam Link Zgłoś
Gość: marcin Re: renault megane 2 z 2003 za 53000 brac czy nie IP: *.elblag.dialog.net.pl 10.06.03, 14:48 witaj nie wiem jak to sie stalo ze nic nie ma jest to 1.5 dci ex autentic 5000 km bezwypadkowy z salonu auto demo Link Zgłoś
greenblack Re: renault megane 2 z 2003 za 53000 brac czy nie 10.06.03, 15:46 Przecież nowe Megane 1.5 dCi Authentique 5d kosztuje 54800. Auta demonstracyjnego bym nie tykał. Za duże ryzyko uszkodzeń hamulców, zawieszenia, sprzęgła. O jego prawidłowe dotarcie też nikt nie dbał. Pozdrawiam Link Zgłoś
Gość: marcin Re: renault megane 2 z 2003 za 53000 brac czy nie IP: *.elblag.dialog.net.pl 10.06.03, 17:01 wersja 5 d kosztuje 57200 lub57400 plus lakier metalik myslisz ze jakies szkody mozna zrobic przy przebiegu 3500 teraz tyle ma Link Zgłoś
greenblack Re: renault megane 2 z 2003 za 53000 brac czy nie 10.06.03, 17:17 Gość portalu: marcin napisał(a): > wersja 5 d kosztuje 57200 lub57400 plus lakier metalik Tak, Confort tyle kosztuje. Mówiłem o wersji Pack. myslisz ze jakies > szkody mozna zrobic przy przebiegu 3500 teraz tyle ma To w końcu 3500 czy 5000 km? Brałeś kiedyś udział w jazdach testowych? Licznik można łatwo przekręcić. Zawieszenie można wymienić, ale kto wie, jak traktowano silnik i turbinę. Pozdrawiam Link Zgłoś
Gość: stadokrów Re: renault megane 2 z 2003 za 53000 brac czy nie IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 10.06.03, 17:52 Zgadzam sie z greenhornem. Zdecydowanie nie kupować. 4000 zł upustu to zbyt mało, żeby odmówić sobie przyjemnosci "rozdziewiczenia nówki szuki" i ryzykować jakieś niespodzianki z turbiną, hamulcami czy zawieszeniem. Auta demonstracyjne są eksploatowane bez litości nie tylko przez testujących ale przede wszystkim przez pracowników salonów. pozdr. Link Zgłoś
Gość: tc Nigdy samochód demo IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 10.06.03, 22:51 Zgadzam sie z przedmowcami. Kiedys przyjechal do mnie pracownik salonu Volvo na probna jazde S40 (przed zamowieniem nowego). Samochod mial na liczniku jakies 7000 km i byl tak rozklekotany jakby mial 150.000. Zreszta styl jazdy tego dzentelmena w pelni uzasadnial stan samochodu demo. Ja bym tamtego egzemplarza nie chcial za pol ceny nowego, nie mowiac o jakims smiesznym 8-mio procentowym upuscie. Link Zgłoś
Gość: MARCIN Re: renault megane 2 z 2003 za 53000 brac czy nie IP: *.elblag.dialog.net.pl 11.06.03, 19:56 TAK BRALEM ALE TE AUTO MA 4 MSC PRZEBIEG ORYGINAL Link Zgłoś