mirek1968 14.07.07, 19:13 Kto posiadał Kappe,jakie wrażenia,czy warto to auto kupić. Link Zgłoś Obserwuj wątek
tony100 Re: Lancia Kappa 14.07.07, 22:43 Warto. Poczytaj sobie na naszym forum www.lanciaclub.pl Ja jestem od jakiegoś czasu właścicielem takiej. 1996rok,silnik 2,0 benzyna. Autko spala raczej normalnie,jest baaaaardzo komfortowe(oczywiście jak na cenę za jaką kupisz,generalnie za ok 15tyś możesz trafić ładny egzemplarz,dobrze utrzymany itp.Za takie pieniądze masz auto bardzo dobrze wyposażone,łącznie z wszystkimi szybami elektrycznymi,czy automatyczną klimatyzajcją,ponadto cisza,spokój,klasa. Części nie są drogie,łatwo również o używki w naprawdę niskich cenach. Wcześniej miałem Nubire,BMW 5,mazde mx6,z Kappy jestem najbardziej zadowolony,porównując np ze służbowym Volvo zdecydowanie wygrywa Lancia. Pzdr.Tony. Link Zgłoś
mirek1968 Re: Lancia Kappa 15.07.07, 11:43 Jak ci się spisuje,słyszałem że są problemy z częściami i elektryką,czy to prawda. Link Zgłoś
tony100 Re: Lancia Kappa 15.07.07, 13:50 Spisuje się znakomicie. Jak do tej pory żadnych usterek. Wszystko działa tak jak powinno. Mam znajomego który również ma taką,tyle że 3,0 V6 z lpg,pięć lat już śmiga i w zasadzie serwis tylko na bieżące sprawy(olej,filtry itp) Link Zgłoś
mirek1968 Re: Lancia Kappa 15.07.07, 16:57 Mam obawy co do Lancii,chyba pomyślę o Safrance,lubię wygodę i komfort. Link Zgłoś
mirek1968 Re: Lancia Kappa 17.07.07, 19:11 Do voivod696,wiesz co mam auto francuskie,koreańskie i niemieckie,muszę cię zaskoczyć najbardziej psuje się auto niemieckie {rocznik 1999}francuskie nigdy nie odmówiło posłuszeństwa,niemiec dwa razy na trasie stanął,mimo że francuz ale tego komfortu jazdy nikt mi nie zabierze,a jaka wygoda jadąc 1300km nie odczuwam zmęczenia,z niemcem jest dużo gorzej,jeżeli niemiec to tylko merc reszta w tyle. Narazie. Link Zgłoś
tony100 Re: Lancia Kappa 16.07.07, 00:11 Nie komentuje bo nie warto......... Ale pokaż mi bardziej komfortowe auto od Kappiszona.......za taką kasę i w takim roczniku.Może Audi? Jak stać cię na rozrząd? Link Zgłoś
landrynkaaa1 Re: Lancia Kappa 16.07.07, 07:15 Każde uzywane auto się psuje - mniej lub bardziej. Opowieści typu - kupiłem 1996 rocznik i nic mi się nie psuje możesz wsadzić między bajki. Zawsze wyskoczy coś - na naszych drogach najczęściej zawieszenie. Także nie słuchaj bajek pt. NIC MI SIĘ NIE PSUJE tylko sprawdź auto dokładnie i kup to co ci się podoba i na co masz kasę. Pamiętaj, że potem musi cię być to ,cacko, utrzymać - no chyba, że kupujesz aby postawić przed domem :). ................................................................................ Stare są dobre tylko skrzypce i wino. Link Zgłoś