Dodaj do ulubionych

SAAB 95 kombi

IP: *.warman.com.pl 09.12.01, 19:47
Czy ktoś posiada to cudo. Proszę o kontakt. Mam kupioną w 2001 r. ciężarówkę
2.0 SE.
Obserwuj wątek
    • Gość: Mariusz Re: SAAB 95 kombi IP: 47.211.0.* 11.12.01, 14:21
      Mam dwa egzemplarze poprzednika - SAAB 9000. Zgodzę się, że to CUDA - dosłownie
      i w przenośni, choć model 95 nie jest już tak niezwykły jak te starsze. Jest to
      po prostu trochę zmieniona i odpicowana odmiana Opla Omegi. Ale taki już trend
      na świecie - wszystko się unifikuje aby obniżyć koszty.

      mimo to gratuluję wyboru
      Mariusz
      • Gość: Marek Re: SAAB 95 kombi IP: *.man.polbox.pl 11.12.01, 15:19
        > choć model 95 nie jest już tak niezwykły jak te starsze. Jest to
        >
        > po prostu trochę zmieniona i odpicowana odmiana Opla Omegi. Ale taki już trend
        > na świecie - wszystko się unifikuje aby obniżyć koszty.
        >

        Niestety, zwłaszcza, że SAAB-a kupił General Motors. Wcześniejsze modele, to
        przecież SCANIA. Myślę, że skok jakościowy niestety ale będzie widoczny.

        Pozdrawiam,
        Marek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka