Gość: Furap IP: *.warman.com.pl 09.12.01, 19:47 Czy ktoś posiada to cudo. Proszę o kontakt. Mam kupioną w 2001 r. ciężarówkę 2.0 SE. Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Mariusz Re: SAAB 95 kombi IP: 47.211.0.* 11.12.01, 14:21 Mam dwa egzemplarze poprzednika - SAAB 9000. Zgodzę się, że to CUDA - dosłownie i w przenośni, choć model 95 nie jest już tak niezwykły jak te starsze. Jest to po prostu trochę zmieniona i odpicowana odmiana Opla Omegi. Ale taki już trend na świecie - wszystko się unifikuje aby obniżyć koszty. mimo to gratuluję wyboru Mariusz Link Zgłoś
Gość: Marek Re: SAAB 95 kombi IP: *.man.polbox.pl 11.12.01, 15:19 > choć model 95 nie jest już tak niezwykły jak te starsze. Jest to > > po prostu trochę zmieniona i odpicowana odmiana Opla Omegi. Ale taki już trend > na świecie - wszystko się unifikuje aby obniżyć koszty. > Niestety, zwłaszcza, że SAAB-a kupił General Motors. Wcześniejsze modele, to przecież SCANIA. Myślę, że skok jakościowy niestety ale będzie widoczny. Pozdrawiam, Marek Link Zgłoś