bazooka_joe
15.10.07, 16:30
Polskim kierowcom brak samokrytycyzmu a jezdza fatalnie - scianaja
zakrety, wyprzedzanie na trzeciego, znaki poziome to
tylko "odwracacz uwagi"...
Niestety dostrzega sie to zwykle po nabyciu praktyki za granica...
Swietny artykul, moze uswiadomi niektorym to i owo...