Dodaj do ulubionych

Ceny Phateona w Polsce...;)

26.07.03, 15:40
Tak dla przykladu wersja która niedawno weszła do oferty tj 4.2V8 4motion
Tiptr.6bieg - cena 393 tyś zł.Za podobna cenę mamy:A8 3.7 Quattro tiptr. -
392 tyś zł, Bmw 735 iL 367 tyś zł, Mesio S430 - 374 tyś zł.To tyle.Komentarz
zostawiam wam (wiem, wiem ,że VW ma napęd na 4koła i V8 ;).I jeszcze taka
wisienka na tort: Phateon 6.0 w12 Tiptr 4motion................491 tyś zł.Pzdr
Obserwuj wątek
    • Gość: Michał Re: Ceny Phateona w Polsce...;) IP: *.ols.vectranet.pl 26.07.03, 16:00
      Nigdy w życiu bym nie kupił Phateona, nawet gdyby mnie było na niego stać.
      • bisnesmen Re: Ceny Phateona w Polsce...;) 26.07.03, 16:16
        Gość portalu: Michał napisał(a):

        > Nigdy w życiu bym nie kupił Phateona, nawet gdyby mnie było na niego stać.

        Ja też, bo nie ma takiego auta.
        Nad _Phaetonem_ może się kiedyś zastanowię.
        • rumburaak Re: Ceny Phateona w Polsce...;) 26.07.03, 16:21
          bisnesmen napisał:

          > Gość portalu: Michał napisał(a):
          >
          > > Nigdy w życiu bym nie kupił Phateona, nawet gdyby mnie było na niego stać.
          >
          > Ja też, bo nie ma takiego auta.
          > Nad _Phaetonem_ może się kiedyś zastanowię.


          Czepiasz się jednej literki..........;)Pzdr

          • mapmuh Re: Ceny Phateona w Polsce...;) 26.07.03, 16:30
            rumburaak napisał:

            > Czepiasz się jednej literki..........;)Pzdr
            Przepraszam. Miałem trudny dzień.
            • bisnesmen Re: Ceny Phateona w Polsce...;) 26.07.03, 16:37
              mapmuh napisał:

              > Przepraszam. Miałem trudny dzień.
              ???
              Chyba naprawdę powinieneś ostudzić głowę, przyjacielu.

              > rumburaak napisał:
              >
              > > Czepiasz się jednej literki..........;)Pzdr
              Może się czepiam, ale nie pierwszy raz na tym forum przekręca się nazwę
              Phaetona.
              Szacuneczek.
    • Gość: polokokt Re: Ceny Phateona w Polsce...;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.07.03, 16:37
      pialem o tym, jakis tydzien temu. W salonie Viva w stolicy stoi ten samochodzik
      za cene 560 tys zl
      Pozdrawiam
      • Gość: Michal Re: Ceny Phateona w Polsce...;) IP: *.telia.com 26.07.03, 20:19
        Tutaj testowali pocichu w Tetra Pak,dostali jeden egzemplarz grattis i po
        krotkim czasie kierowcy go odeslali do fabryki ,tlumaczac ze chala.Byl
        traktowany jak taksowka wozil wszystkich gosci przyjezdnych itp.Na codzien
        Tetra ma dwoch mesiow S 3l to jezdza nimi srednio po 7lat i tylko servisy
        robione u Mesia,zadnych problemow.Natomiast z Ludolyxwozem jak mawial Geenblack
        byly klopoty juz w pierwszych tygodniach.Zostaly zabrane noca na platformy i
        jazda do Reichu.
    • radioaktywny Re: Ceny Phateona w Polsce...;) 27.07.03, 21:25
      Wstyd się pokazać w takim aucie...no chyba że wygolę sobie kark i założę
      złotego fingla na palec :-)
      • wowo5 Re: Ceny Phateona w Polsce...;) 27.07.03, 22:22
        Czytalem, ze VW wylozyl 400 milionow USD na Phaetona. Szanse, ze inwestycja sie
        zwroci sa bardzo bliskie 0.
        • Gość: JH Re: Ceny Phateona w Polsce...;) IP: *.acn.waw.pl 27.07.03, 22:28
          wowo5 napisał:

          > Czytalem, ze VW wylozyl 400 milionow USD na Phaetona. Szanse, ze inwestycja
          sie
          >
          > zwroci sa bardzo bliskie 0.

          To prawda, ale VW nie chodzi o to, zeby na Phaetonie zarabiac. Chodzi im o to,
          zeby zmienic wizerunek VW, co ma miec wplyw na to, jak ludzie beda postrzegac
          inne modele tej marki. Czy im sie uda, wobec tego co do tej pory slysze i
          czytam na jego temat, to inna sprawa...
          • Gość: Wojnar7 Re: Ceny Phateona w Polsce...;) IP: *.bmj.net.pl / 10.4.0.* 28.07.03, 01:22
            Gość portalu: JH napisał(a):

            Chodzi im o to,
            > zeby zmienic wizerunek VW, co ma miec wplyw na to, jak ludzie beda
            postrzegac
            > inne modele tej marki.

            No rozumiem co masz na mysli - ale nie bardzo wierze ze kierujac sie tym -
            nagle rzuca sie do zakupu polo z powodu pheatona
    • Gość: Prezes Phaeton !!!! IP: *.ces.clemson.edu 28.07.03, 01:56
      rumburaak napisał:

      > Tak dla przykladu wersja która niedawno weszła do
      oferty tj 4.2V8 4motion
      > Tiptr.6bieg - cena 393 tyś zł.Za podobna cenę mamy:A8
      3.7 Quattro tiptr. -
      > 392 tyś zł, Bmw 735 iL 367 tyś zł, Mesio S430 - 374 tyś
      zł.To tyle.Komentarz
      > zostawiam wam (wiem, wiem ,że VW ma napęd na 4koła i V8
      ;).I jeszcze taka
      > wisienka na tort: Phateon 6.0 w12 Tiptr
      4motion................491 tyś zł.Pzdr

      po raz trzeci na tym forum poprawiam nazwe tego samochodu.
      Phaeton - syn Heliosa
    • Gość: sknera Re: Ceny Phateona w Polsce...;) IP: *.epsa.pl 28.07.03, 14:09
      o co wam chodzi z tym Phateonem, Phateflonem czy też pH-melonem? Przecież
      wszyscy wiedzą co VW produkuje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka