Dodaj do ulubionych

Kinetyzacja - Ford Focus po liftingu

05.02.08, 10:07
zupelnie nowe auto ,swiatny wyglad , a ciekawe kiedy bedzie w
salonach?
Obserwuj wątek
    • onioni Kinetyzacja - Ford Focus po liftingu 05.02.08, 15:42
      183 cm szerokości (fajnie, ale krowa szeroka),
      150 cm wysokości = cięzka krowa.

      W ostatnich 5-10 latach jest moda, by wozić ze sobą 20 cm powietrza
      nad głową, tylko po co?
      :D
      W osobówce spokojnie wystarczy 145 cm, a jak auto ma wyglądac ciut
      sportowo/lekko, to wystarczy nawet 140 cm.

      pzdr
      tapety.tapety.glt.pl
    • gieroy_asfalta fabryczny wieś-tuning 05.02.08, 22:12
      siatex!
    • seti_bs Kinetyzacja - Ford Focus po liftingu 06.02.08, 11:06
      Zupelnie nie zgadzam sie z opinia autora tego tekstu w sprawie
      licznikow. Tak sie teraz projektuje i sa one podobne do tych np. z
      Audi A3 czy Audi A4. Sa bardzo czytelne i jasne. by zobaczyc
      skomplikowane i nieczytelne zegary zapraszam autora do zajecia
      miejsca w Skodzie Superb (pierwsza wersja). Tam byla porazka!
      Wracajac do Forda. Auto z zwenatrz duzo ladniejsze niz wersja druga.
      Tu sie zgadzam z autorem w 100%. Poprzednik byl skonstruowany bez
      polotu. Ten juz ma w sobie ta zadziornosc i napewno bedzie wyroznial
      sie w tlumie.
      Co do materialow... nie gloryfikowalbym koncernu VAG za stosowanie
      super materialow. Audi czy VW do produkcji swoich aut wykorzystuja
      chinszczyzne (ale dziwnym trafem na plastikah widnieje napis MADE IN
      GERAMY). A w dobie waalki o klienta i cene... na czyms trzeba
      oszczedzac. Dlatego w miejscach widocznych wstawia sie materialy
      dobre gatunkowo, a tam gdzie to nie jest potrzebne tam wstawia sie
      odpowiednie materialy ale tansze.

      Podsumowujac... nie ma sie czego czepic. Ten Focus jest bardzo fajny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka