bartul1.8 05.02.08, 10:07 zupelnie nowe auto ,swiatny wyglad , a ciekawe kiedy bedzie w salonach? Link Zgłoś Obserwuj wątek
onioni Kinetyzacja - Ford Focus po liftingu 05.02.08, 15:42 183 cm szerokości (fajnie, ale krowa szeroka), 150 cm wysokości = cięzka krowa. W ostatnich 5-10 latach jest moda, by wozić ze sobą 20 cm powietrza nad głową, tylko po co? :D W osobówce spokojnie wystarczy 145 cm, a jak auto ma wyglądac ciut sportowo/lekko, to wystarczy nawet 140 cm. pzdr tapety.tapety.glt.pl Link Zgłoś
seti_bs Kinetyzacja - Ford Focus po liftingu 06.02.08, 11:06 Zupelnie nie zgadzam sie z opinia autora tego tekstu w sprawie licznikow. Tak sie teraz projektuje i sa one podobne do tych np. z Audi A3 czy Audi A4. Sa bardzo czytelne i jasne. by zobaczyc skomplikowane i nieczytelne zegary zapraszam autora do zajecia miejsca w Skodzie Superb (pierwsza wersja). Tam byla porazka! Wracajac do Forda. Auto z zwenatrz duzo ladniejsze niz wersja druga. Tu sie zgadzam z autorem w 100%. Poprzednik byl skonstruowany bez polotu. Ten juz ma w sobie ta zadziornosc i napewno bedzie wyroznial sie w tlumie. Co do materialow... nie gloryfikowalbym koncernu VAG za stosowanie super materialow. Audi czy VW do produkcji swoich aut wykorzystuja chinszczyzne (ale dziwnym trafem na plastikah widnieje napis MADE IN GERAMY). A w dobie waalki o klienta i cene... na czyms trzeba oszczedzac. Dlatego w miejscach widocznych wstawia sie materialy dobre gatunkowo, a tam gdzie to nie jest potrzebne tam wstawia sie odpowiednie materialy ale tansze. Podsumowujac... nie ma sie czego czepic. Ten Focus jest bardzo fajny. Link Zgłoś