Gość: Jacek
IP: *.bial.gazeta.pl
02.01.02, 15:05
BRC, LANDI czy BEDINI? Co byscie polecili? Dzwonilem do 3 warsztatow i w kazdym
proponowali mi cos innego! Instalacja gazowa na pelny wtrysk. A moze macie
jakies doswiadczenia z powyzszymi instalacjami?