Dodaj do ulubionych

BRC, LANDI czy BEDINI?

IP: *.bial.gazeta.pl 02.01.02, 15:05
BRC, LANDI czy BEDINI? Co byscie polecili? Dzwonilem do 3 warsztatow i w kazdym
proponowali mi cos innego! Instalacja gazowa na pelny wtrysk. A moze macie
jakies doswiadczenia z powyzszymi instalacjami?
Obserwuj wątek
    • Gość: Krzysiek Re: BRC, LANDI czy BEDINI? IP: *.sieradz.cvx.ppp.tpnet.pl 02.01.02, 15:20
      A moze Ben Laden?
      • zboczek Re: BRC, LANDI czy BEDINI? 02.01.02, 18:14
        no wlasnie sam jestem ciekaw Moze sa jakies inne firmy mniej znane drozsze ale
        leprze jakosciowo? ciekawy watek
        • Gość: Andre Re: BRC, LANDI czy BEDINI? IP: *.pcplus.com.pl 02.01.02, 20:59
          Ja też chcę się dowiedzieć czegoś mądrego.
          Pozdr.
          • Gość: Michal Re: BRC, LANDI czy BEDINI? IP: *.telia.com 02.01.02, 21:21
            Tak ta metoda wtrysku jest znana od lat w Afganistanie.Popatrz na wielblada
            jak sika na pustyni.On to robi na pelen gaz i wtrysk.
    • Gość: wf Re: BRC, LANDI czy BEDINI? IP: *.abb.pl 03.01.02, 10:34
      Posiadam autko marki POLONEZ 1,6GLI wiec instalacja gazowa jest koniecznoscia.
      W obecnym, jak i poprzednim egzemplarzu, mam instalacje LOVATO. Jestem z niej
      zadowolony (70 tys. km bez awarii - jedna wymiana filtra). Znajomy mial BEDINI
      i nie wypowiadal sie o niej dobrze.
      wf
      • Gość: Stach BRC IP: *.waw.cdp.pl 03.01.02, 11:24
        W Astrze Classic 1.6 mam BRC i tam gdzie mi zakładano twierdzili oczywiście, że
        BRC jest nalepsze. Myślę, że to nie ma znaczenia, większość jeździ na
        instalacjach właśnie tych producentów i nie zetknąłem sie z kimś
        niezadowolonym.Proponuję jedynie dopilnować właściwej regulacji,bo z własnego i
        znajomych doświadczenia zauważyłam, że to jest głowny mankament zakładów
        instalujacych gaz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka