akkord1
20.07.08, 20:32
Witam, mam powyższą nawigację i chciałbym się dowiedzieć jak wgrać do niej
inna mapę niż fabryczna, jeżeli tak to w jaki sposób. Czy trzeba w niej
odblokowywać Windowsa? Proszę o jasne wytłumaczenie, za pomoc będę bardzo
wdzięczny :)