Gość: sw
IP: 213.227.90.*
04.11.03, 13:25
Mam pytanie do właścicieli Fiata Stilo 1,2 i właścicieli innych samochodów w
cenie "do 40 tys. zł, do wyjechania". Co opłaca się kupić za tą cenę? Czy
Stilo to dorby wybór? A jeśli nie, to co w zamian?
Pozdrawiam,
SW.