dacmarek
04.03.09, 13:34
Witam. Mam pytanie. Czy mozna ( jesli tak to przez jaki okres, czy
są jakie opłaty podatki itp ) poruszać sie autem ze stanów w Polsce.
Nie chodzi o zakup a raczej korzystanie z auta zarejstrowanego w USA
w Polsce. Mam rodzine w USA i chciałbym sprowadzic auto jako mienie
przesiedleńcze ale nie rejstrowac go w Polsce tylko jezdzic na
amerykańskich blachach... Z góry dziękuje