paralityk_murzynski 25.04.09, 20:21 Silnik VTi120 PSA/BMW -prosze o opinie. Link Zgłoś Obserwuj wątek
hybrid.synergy Re: VTi 120 26.04.09, 14:35 paralityk_murzynski napisał: > Silnik VTi120 PSA/BMW -prosze o opinie. Temat był już wielokrotnie omawiany na forum, dlaczego nie skorzystasz z wyszukiwarki? Opinie na temat tego silnika: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20&w=91049269&a=91061849 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20&w=93630390&a=93666380 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20&w=59135566&a=87193477 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20&w=86544082&a=86590889 Link Zgłoś