25.04.09, 20:21
Silnik VTi120 PSA/BMW -prosze o opinie.
Obserwuj wątek
    • hybrid.synergy Re: VTi 120 26.04.09, 14:35
      paralityk_murzynski napisał:

      > Silnik VTi120 PSA/BMW -prosze o opinie.

      Temat był już wielokrotnie omawiany na forum, dlaczego nie skorzystasz z wyszukiwarki?

      Opinie na temat tego silnika:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20&w=91049269&a=91061849
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20&w=93630390&a=93666380
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20&w=59135566&a=87193477
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20&w=86544082&a=86590889

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka