k2i
30.08.09, 15:59
i co ja mam z tym zrobić, ja przeciwnik VWgenów i wszelakiej maści audiczek i tym podobnych a tutaj patrz wreszcie trochę fikuśniejszy VW i mi w oko wpadł, co prawda nie tak ładny jak nowa M3 ale całkiem ładny.
Znaczy że niemcy umieją robić ładne samochody...tylko do jasnej cholery czemu np. nowy golf tak nie wygląda...panicznie boją się zmian czasami na lepsze. Chociaż nowy golf też nie jest najgorszy...drodzy sąsiedzi więcej odwagi;)