Dodaj do ulubionych

Boże drogi spodobało mi się sirocco!

30.08.09, 15:59
i co ja mam z tym zrobić, ja przeciwnik VWgenów i wszelakiej maści audiczek i tym podobnych a tutaj patrz wreszcie trochę fikuśniejszy VW i mi w oko wpadł, co prawda nie tak ładny jak nowa M3 ale całkiem ładny.
Znaczy że niemcy umieją robić ładne samochody...tylko do jasnej cholery czemu np. nowy golf tak nie wygląda...panicznie boją się zmian czasami na lepsze. Chociaż nowy golf też nie jest najgorszy...drodzy sąsiedzi więcej odwagi;)
Obserwuj wątek
    • remo29 Re: Boże drogi spodobało mi się sirocco! 31.08.09, 10:00
      Też o tym pisałem - Scirocco to najciekawszy VW od czasów Golfa I. Zobaczymy czy
      nie ostatni.
    • caesar_pl Re: Boże drogi spodobało mi się sirocco! 31.08.09, 10:19
      Co ty chcesz od Golfa?To piekny samochod,Niemcy za nim szaleja.Mial
      bym forse,kupilbym sobie nowego 6 tke.Pozyjesz Polak na Zachodzie
      pare lat to ci sie golf spodoba.I niemieckie meble takze..
      • zlorf_flanelostopy Re: Boże drogi spodobało mi się sirocco! 01.09.09, 14:23
        > Co ty chcesz od Golfa?To piekny samochod,Niemcy za nim szaleja
        Tak to prawda, niemieccy emeryci

        > Pozyjesz Polak na Zachodzie
        > pare lat to ci sie golf spodoba.I niemieckie meble takze..
        Eee... nie działa na mnie ten sposób. Z niemieckiej motoryzacji podoba mi się
        jedynie Leopard 2A6, no i Sirocco.
        • caesar_pl Re: Boże drogi spodobało mi się sirocco! 02.09.09, 13:23
          .. niemieccy emeryci kupuja raczej Mercedesy i Audiki..he,he..Niemcy
          to nie Polska,gdzie emeryta stac ledwie na Malucha..ha,ha,ha...
          • zlorf_flanelostopy Re: Boże drogi spodobało mi się sirocco! 03.09.09, 01:30
            > .. niemieccy emeryci kupuja raczej Mercedesy i Audiki..he,he..

            Oj, czy aby na pewno?
            autofoto.pl/photos/prezes/images/645244/500x375.aspx
    • jestklawo Re: Boże drogi spodobało mi się sirocco! 31.08.09, 10:32

      k2i napisał:

      > Chociaż nowy golf też nie jest najgorszy

      eeetam, zaraz nowy. Prysnęli grila w IV na czarno i jest "nowa" VI
      • k2i Re: Boże drogi spodobało mi się sirocco! 31.08.09, 11:16
        akurat miałem okazje widzieć i siedzieć w niebieskim sirocco:D, ale to dość ciekawy samochód jak na VW, golf szóstka też nie taka najbrzydszy jest, bo piątka i w dół to mi się za chiny ludowe nie podobają!
        • nazimno Re: Boże drogi spodobało mi się sirocco! 31.08.09, 11:33
          1894 cm^3/ 147kW (200PS), moment
          280 Nm w zakresie 1700-5000 obr/min,
          z czego juz 90% osiagane jest od 1300 obr/min
          Vmax=234 km/h, przysp. do 100km/h, 7,5s

          Dobre osiagi techniczne. Nawiazanie do protoplasty jest
          moze chwytem marketingowym, ale to w przemyslany sposob
          zaprojektowany samochod.

          Zaraz panowie "zurnalisci" stwierdza:
          "plastiki" i takie tam rozne bzdury.
          Albo jak jeden z zurnalista TV "Turbo" :
          "jak to buchnie tymi spalinami z rury, to strach sie bac".

          No to niech sie boi.
      • nfplakto Re: Boże drogi spodobało mi się sirocco! 03.09.09, 11:27
        Dla ciebie wino Bordeaux to pewnie jabcok z inna naklejka.
    • chris62 Re: Boże drogi spodobało mi się sirocco! 31.08.09, 16:31
      k2i napisał:

      > i co ja mam z tym zrobić, ja przeciwnik VWgenów i wszelakiej maści
      audiczek i t
      > ym podobnych a tutaj patrz wreszcie trochę fikuśniejszy VW i mi w
      oko wpadł, co
      > prawda nie tak ładny jak nowa M3 ale całkiem ładny.


      Dojrzewasz młodzieńcze:)
      • ulubiony19 Re: Boże drogi spodobało mi się sirocco! 31.08.09, 16:40
        Mnie się też Scirocco bardzo podoba,choć plakatów nad łóżkiem
        wieszać raczej nie będę.Poza tym Ci co jezdzili,przyznają mi
        rację,że ten VW jezdzi super,a 2.0 TFSI ma przefajne brzmienie:)
        Ale ja bym go nie kupił,bo jest parę lepszych samochodów od Scirocco
        w tej grupce...
        • waldi_hej Re: Boże drogi spodobało mi się sirocco! 31.08.09, 21:31
          > Ale ja bym go nie kupił,bo jest parę lepszych samochodów od Scirocco
          > w tej grupce...

          Co na przykład?

          Golf 6 / Nowe Polo i Scirocco na dobra sprawe sa bardzo, bardzo do siebie
          podobne. Jak ktos nie zna dobrze tych modeli to sa nierozroznialne.
          • waldi_hej Re: Boże drogi spodobało mi się sirocco! 31.08.09, 21:33
            Chodzi oczywiscie o rozpoznawalnosc w ruchu ulicznym.
            Chociaz mozna by sie upierac ze nie tylko...
            • carfan Re: Boże drogi spodobało mi się sirocco! 31.08.09, 21:55
              No ciekawa teoria. Ja jeszcze nowego Polo nie spotkałem, ale nie rozróżnić Golfa
              od Scirocco. Nawet jakbym jechał bez okularów. Wygląda po prostu kompletnie
              inaczej. Nie bez powodu nawet Francuzi nagrodzili go kilka miesięcy temu za
              design. Jak na VW to wręcz ekstrawagancja. Golf to inny klient docelowy.
          • ulubiony19 Re: Boże drogi spodobało mi się sirocco! 31.08.09, 22:05
            Na przykład BMW 1 Coupe-cudowny samochód.Lub najmocniejsze Volvo C30
            w ładnym kolorze,ale ten raczej na równi ze Scirocco stawiam.
      • k2i do chrisa 62 01.09.09, 11:54
        jeśli patrzeć z perspektywy rocznika w twoim nicku to tak jestem 26 letni młodzieniec;)

        Ale nie liczcie że naglę zacznę chwalić wszystkie audiczki, skody, seaty i VWgeny.
        Chociarz seaty to najładniejsze niemieckie samochody
        • chris62 Re: do chrisa 62 02.09.09, 14:28
          k2i napisał:

          > jeśli patrzeć z perspektywy rocznika w twoim nicku to tak jestem
          26 letni młodz
          > ieniec;)
          W Twoim wieku byłem fanem Hondy i Mazdy oraz Sony.
          Później się przestawiłem tj. dojrzałem:)
          • k2i Re: do chrisa 62 02.09.09, 23:45
            fanem mazdy jestem cały czas i tak mi pozostanie, honda odpada przez to jak wygląda (silniki i przyspieszenie są super ale wygląd tragiczny).
            Mazdy to po prostu kocham!
    • foreks na coming out nigdy za pozno 01.09.09, 19:56
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka