Dodaj do ulubionych

Majówka w Chorwacji

IP: *.play-internet.pl 12.04.12, 10:25
Mam pytanie jak kształtowaly się ceny kwater w Chorwacji w poprzednią majówkę ? Czy było dużo ludzi czy raczej nie bylo klopotu z znalezieniem kwatery? Jakiej mozna spodziewac się pogody? Od lat jeżdze we wrześniu a teraz kusi mnie aby skoczyć na tydzien majowy.
Obserwuj wątek
    • turistaxsempre Re: Majówka w Chorwacji 12.04.12, 12:22
      ceny powinny niższe, bo jeszcze przedsezonowe. co do tłoku to z pewnością nie będzie to obłożenie jak w połowie sierpnia. kwatery możesz znaleźć na www.adrialin.pl

      udanego wypoczynku!
    • trypel Re: Majówka w Chorwacji 12.04.12, 13:18
      byłem na weekend majowy 2 x na nurku. Ludzi mało. Pusto. Ceny nizsze.
      Sporo knajp zamknietych (Zadar, Novalija).
      Niestety z pogoda róznie bo moze byc słońce i 30 stopni a może lać przez tydzień.
      Swietnie sie zwiedza jak ktos lubi :)

      Woda zimna. Bez pianki ciezko było wejść.
      • Gość: tom Re: Majówka w Chorwacji IP: *.tvkstella.pl 13.04.12, 15:18
        ... tyle, że mocno ryzykowna jest jazda w ciemno, bez rezerwacji. Nie dlatego, ze nie ma mieszkań, ale dlatego, że wielu gospodarzy ni jest jeszcze przygotowanych. Mieszkania nie są wysprzątane po zimie więc często bywa tak, że "startujecie" do domu, w którym - co widać - jest wiele mieszkań, i słyszycie, że "ne ima". Po prostu - gospodarze zajmują się swoimi sprawami, nie są gotowi na gości. A ci, spadający na głowę jak kometa, bez zapowiedzi, czasami są problemem. Pościel, pucowanie mieszkań i takie tam "drobiazgi"... Więc nie zaszkodzi jednak sięgnąć do sprawdzonych kontaktów i na 2-3 dni przed planowanym przyjazdem jednak zaklepać miejsce. To nie ma charakteru rezerwacji (bo tłumów w tej części sezonu przecież nie ma), ale raczej chodzi o przygotowanie mieszkania.
        • Gość: ane Re: Majówka w Chorwacji IP: *.adsl.net.t-com.hr 14.04.12, 14:12
          Podpisuje sie pod tym co napisal Tom! Jednak wiekszosc Chorwatow zaczyna sezon w czerwcu i wtedy wszystko sie rozkreca. W maju jeszcze trwa sezon "remontowy", a i "czekaczy" z tabliczkami "apartmani" raczej nie ma...
          Ceny nizsze niz w sezonie, woda cieplejsza niz Baltyk latem:-)
          • Gość: darek.59.pl Re: Majówka w Chorwacji IP: *.dynamic.chello.pl 14.04.12, 16:42
            Oprócz okresu przygotowań do sezonu, zwłaszcza w apartamentach, trwa już sezon wycieczek/objazdówek. Jest ich już dość dużo z polskimi na czele. Na południu można już z zaciśniętymi zębami (raczej dla odważnych) zamoczyć się w Adriatyku.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka