Dodaj do ulubionych

hotel Atlas Alanya Turcja

08.07.08, 23:00
Hejka mam pytanie wybieram sie znajomymi w połowie lipca do hotelu ATLAS,
ponieważ jest to dość nowy hotel, to mało jest informacji w necie, może ktoś
był i coś więcej umie mi powiedzieć. Bardzo dziękuje
Obserwuj wątek
    • Gość: scarlett Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.08, 17:51
      Hej,
      wróciłam z w środę właśnie z tego hotelu, i moja opinia jest super pozytywna, hotel jest zupełnie nowy - tzn odrestaurowany na nowo, wyposażenie pokoi nowe, ceramika w łazience również, jedzenie all, nie dało sie tego przejeść, napoje bezpłatne, jedyny mankament to pozajmowane leżaki, ale nie z winy hotelu, raczej gości, którzy o 5 rano zajmowali leżaki recznikami, polecam plaże, za 3 euro 2 osoby mają na plaży leżaki, parasol i co najważniejsze święty spokój.
    • Gość: skrzat Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.attu.pl 31.07.08, 11:40
      Wlasnie wrocilismy z hotelu Atlas w Turcji w sumie hotel ok bo po duzym remoncie
      zastrzezenia mam do: lazienki ,obsugi sprzatajacej,a tak to ok
      • madzinka2 Re: hotel Atlas Alanya Turcja 31.07.08, 14:01
        Proszę napisz coś wiecej.Lece 3 wrzesnia z dzieckiem.Jaka plaża? czy
        daleko?czy oklica ładna?
        dziekuje
        • Gość: skrzat Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.attu.pl 10.08.08, 07:26
          Prosze wejsc na strone hotelu www.atlasotel.com tam widac wszystkie zdjecia Do
          plazy jest ok 400 m plaza nalezaca do hotelu ma nr 16 jest ladna szeroka ma
          natrysk i WC zamiast piasku jest zwirek moze mniej przyjemny niz nasz morki ale
          nie jest zly Obsluga hotelowa tzn kelnerzy b. mili jak wczesniej pisalam mam
          zastrzezenia do pan sprzatajacych ale moze przesadzam Alanya to piekne miasto
          warto troche pozwiedzac Juz wiem ze wybralismy dobrze Acha najlepiej miec pokoj
          nie od strony ulicy Pewnie za niewielka doplata mozna sie potargowac Pozdrawiam
          i zycze milego wypoczynku
          • Gość: ala Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.crowley.pl 11.08.08, 16:28
            A zakwaterowali was w pokoju bez balkonu?Moze to glupie ale nie
            wyobrazam sobie brak balkonu:(
            pozdrawiam
    • Gość: skrzat Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.attu.pl 10.08.08, 07:30
      Hotel sympatyczny czysty z b. dobrym jedzeniem i mila obsluga kelnerow Mam
      zastrzezenia do sprzatajacych za malo dokladnie a moge wrecz powiedziec ze po
      tzw lebkach Pokoje ladne przestronne z nowymi meblami terakota na podlodze My
      mielismy pokoj z lazienka ktora ma wiele do zyczenia nr pokoju 213 i nastepny
      mankament to halas z ulicy niestety przenika przez zepsute niedomykające sie
      okna :( trzeba wziac konecznie stopery Pozdrawiam
    • Gość: Azi Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.gprs.plus.pl 13.08.08, 00:28
      Opinia o hotelu jak najbardziej pozytywna.Czysto, miło i przytulnie.Obsługa bardzo dobrze wywiązywała się ze swoich obowiązków, w szczególności kelnerzy.Jedzenie strawne w bardzo dużych ilościach, napoje nielimitowane, nawet te alkoholowe. Pokoje ładnie urządzone, wszystkie meble nowe, indywidualnie sterowana klimatyzacja - bardzo duży plus przy takich upałach! Bardzo blisko do morza oraz głównej ulicy, skąd można szybko dojechać do centrum Alany'i. Jedynym mankamentem są niektórzy rodacy i niemcy - stale narzekający i zajmujący leżaki przy basenie poprzez rzucenie ręcznika ;/
      • Gość: magda w Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.eranet.pl 15.08.08, 00:08
        Mam pytanie chcemy wybrać się z 6 latkiem i rocznym dzieckiem czy
        jest odpowiedni hotel dla takich dzieci? Jakieś animację są dla
        dzieci ? Czy w nocy jest b. głośno jeśli nawet to czy mocno słychac
        w pokoju? Proszę o odpowiedz jak można w miarę szybko , ponieważ
        planujemy wylot pod koniec sierpnia, ale chcemy się upewnić.
        Dzięki pozdrawiam.
        • Gość: Michal Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.08, 19:41
          Alanya jest bardzo rozrywkowym miastem i całom noc coś sie dziej
          wiec nie jest cicho a jak bedziesz miał pokuj od ulicy to napewno
          bedzie głosno.Najlepiej jest w paszport włorzyc 5 euro i napewno
          dostaniesz dobry pokuj.
          • niewidzialny77 Re: hotel Atlas Alanya Turcja 09.09.08, 17:51
            Lece tam 24.09 i mam pytanie w jakiej dzielnicy lezy ten hotel i jak
            daleko znajduje się od bazaru.Jeszce jedno czy ta ulica przy hotelu
            jest zatłoczona czy to jakas boczna?
            • Gość: mk Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.09.08, 20:34
              Hotel lezy w dzielnicy Obagol niewiem czy to dzielnica czy
              miejscowosc ale jest oddalona o około 1,5 km od centrum Alany a
              ulica jest bardzo ruchliwa i lepiej nie miec pokoju od jej
              strony.Ale to wiem od osoby która tam była sam sie przekonam
              24.09.2008.Pozdrawiam
              • Gość: Niewidzialny77 Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.chello.pl 09.09.08, 20:58
                No to jesteśmy w tym samym czasie:)Skad lecisz bo ja z Gdańska
                Juz wiem więcej o tym hotelu położenie itp.

Strona hotelu www.atlasotel.com/en/c,4-
      • Gość: mk72 Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.08, 21:20
        Witam wybieram sie 15 pax do hotelu Atlas,mam pytanie jak tam
        jest,na co trzeba uwazac,co zwiedzic?czy w wersii inklusive alkohole
        sa dostepne piwo wheskey itp.
    • madzinka2 Re: hotel Atlas Alanya Turcja 10.09.08, 16:18
      A ja właśnie dziś wróciłam z niego:)
      ps:pozdrowienia dla Pani Magdy ( nawet nie wiedziałyśmy że mamy tak
      samo na imie).Uściski dla dzieciaków.
      Magda
      • Gość: mk Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: 195.128.228.* 10.09.08, 17:36
        I co sądzisz o tym hotelu?
        • niewidzialny77 Re: hotel Atlas Alanya Turcja 10.09.08, 22:16
          Fajnie że wróciłaś,ale może coś jeszcze napiszesz?:-))
          • madzinka2 Re: hotel Atlas Alanya Turcja 11.09.08, 09:08
            Nic nowego nie dodam ale jeśli chcecie prosze bardzo.
            Hotel nowiusienki,czyściutki.Pokoiki bardzo ladne urządzone z małym
            balkonikiem.Basen + brodzik dla dzieci.Picie-herbata,zimne
            napoje,kawa dostepna cały czas.Bar z alkoholami dostepne o 11 do 24.
            Bardzo miła obsługa.Jedzonko urozmaicone i w dużej ilości.Plaża
            ładna drobno żwirowa nr 16 przynależna do hotelu.Można kupić bilet
            albo w recepcji albo na plaży.Słyszalny lekki ruch od ulicy ale od
            tej najgłowniejszej na szczęcie oddalony wiec nic nie dobiega.1,5 km
            do centrum Alanyi dojedziecie dolmuszem za 1 lira od os.
            Spędzicie tam bardzo udane wakacje.Ja dokładnie nie mam się do czego
            przyczepić!!!!!.Jestem b zadowolona
            Bawcie się dobrze.
            • Gość: Belian z Ibelinu Do Niewidzialnego IP: 194.42.116.* 12.09.08, 15:39
              Pierwsze, hotel nie jest w dzielny Obagol tylko Cumhuriyet, Ogagol
              jest na wschód, za rzeką Oba. Reszty możesz się do wiedzieć wpisując
              mój nick w wyszukiwarkę. Odpisywałem komuś na ten temat. Byłem w
              innym hotelu, ale zaraz obok Atlasa.
              oto link forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?
              f=660&w=83565449&a=83700244
              • niewidzialny77 Re: Do Niewidzialnego 12.09.08, 22:22
                Dzięki bardzo ,poczytałem sobie
              • Gość: mk TURCJA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.08, 01:08
                Witam. Belian z Ibelinu o ...nicy Obagol, napisalem ja ze wzgledu
                na pozyskane opinie i komentarze, ogulnie wszystkie na temat Atlasu
                są pozytywne tak jak i te na temat Turcji, oczywiscie ktos narzeka
                na Rosjan ze piją i są hamscy, na Niemców ze zajmują lezaki o piatej
                rano recznikami, ale spujżmy na siebie Polakow jak sie zachowojemy i
                kim jestesmy??? Ale gdzie nie jestesmy tam sie wszedzie
                zaklimatyzujemy i sie zapoznamy i zawsze sobie poradzimy, powiem
                szczeze to moje pierwsze wakacje za granicą i moją kochaną kobietą i
                dlatego pytam sie na forach co i jak. Ps. Niewidzialny wypijemy
                drina w atlasie??? I kto jeszcze jedzie 24.09 tego roku...???
                Pozdrawiam :)
                • Gość: Matylda Re: TURCJA IP: *.lodz.mm.pl 13.09.08, 07:49
                  A kto jedzie 17 ?
                • niewidzialny77 Re: TURCJA 13.09.08, 11:00
                  W Turcji tez jeszcze nie byłem,wiec wszelkie informacje mile widziane:)
                  Co do towarzystwa to mniej ważne gdzie, ważne z kim.

Ps. Mk jasne że wypijemy:)
                  • Gość: xyz Re: TURCJA IP: *.kalisz.mm.pl 14.09.08, 13:24
                    ja się do wad chętnie podłącze.
                    • Gość: xyz Re: TURCJA IP: *.kalisz.mm.pl 14.09.08, 13:25
                      do was oczywiscie
                      • niewidzialny77 Re: TURCJA 14.09.08, 19:47
                        No to szykuje się mała imprezka:-))
                • Gość: mMm Re: TURCJA IP: *.kalisz.mm.pl 15.09.08, 08:16
                  ja również lecę w terminie 24.09
                  • niewidzialny77 Re: TURCJA 15.09.08, 10:30
                    A z jakiego lotniska wylatujesz?
                    • Gość: mMm Re: TURCJA IP: *.kalisz.mm.pl 15.09.08, 20:31
                      z Poznania
                      • Gość: mk Re: TURCJA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.08, 21:42
                        A czy ktos leci z Warszawy? i z jakiego biura lecicie ja z GTI a tu
                        Alanya www.alanya.bel.tr/kamera.asp?camID=2303899392
                        • niewidzialny77 Re: TURCJA 15.09.08, 23:28
                          Ja też z GTI
                          • Gość: mk Re: TURCJA IP: 195.128.228.* 16.09.08, 09:41
                            Podobno dobre biuro zajmuje sie tylko Turcjom
                      • Gość: mk Re: TURCJA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.08, 23:07
                        Niewarzne z jakiego miasta lecimy wazne ze spotkamy sie w tym samym
                        hotelu ale jak sie rozpoznamy kto ma jakis pomysł???? :) Pozdrawiam.
                        • Gość: marcia :) Re: TURCJA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.08, 23:12
                          hehe to niezly balet sie szykuje.. :) tylko zebysmy jakos sie
                          poznali w hotelu!!! :) tylko jak?? hehe pozdrawiam goraco :*
                          • Gość: gosiak Re: TURCJA IP: *.limes.com.pl 17.09.08, 18:36
                            wszystko nieźle tylko pytanie: czy akurat teraz nie ma Ramadanu? :) ja wylatuje 22.09 z gdańska, ale na pewno jakoś się popoznajemy ;) zwłaszcza, że hotel jakiś wielki nie jest, a na plaże chyba każdy pójdzie :P
                            • Gość: mk Re: TURCJA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.08, 18:43
                              Ramadan jest ale nas nie obowiązuje oczywiscie trzeba to uszanowac.
                            • Gość: mk Re: TURCJA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.08, 18:47
                              Ramadan trwa od wschodu do zachodu słonca a puzniej balety nawet
                              muzłumanie biesiadują do rana .
                              • Gość: gosiak Re: TURCJA IP: *.limes.com.pl 17.09.08, 18:54
                                no to chyba tym samym trzeba jakoś grupowo wybyć :] a i tak pewnie na jakiejś wycieczce fakultatywnej sie zobaczymy ;) pzdr dla wszystkich :)
                                • Gość: mk Re: TURCJA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.08, 21:47
                                  Spoko jakos to bedzie ja w hotelu bede sie pytał kto pisał na forum .
                                • Gość: mk Re: TURCJA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.08, 21:51
                                  Na imprezy nocne i do klubów trzeba chodzic ekipom mysle ze uda sie
                                  nam zorganizowac kilka osób.
                                  • niewidzialny77 Re: TURCJA 18.09.08, 08:58
                                    Dolary i Euro zakupione(mam nawet 20 w nominale 1 dolara na napiwki:))
                                    Teraz wypada tylko czekac na wylot.Jako że jestem Niewidzialny moze byc problem
                                    z zauważeniem ,dlatego bede jak cos w biało- zielonej koszulce he! he!Pozdrawiam
                                    wszystkich wycieczkowiczów
                                    • Gość: gosiak Re: TURCJA IP: *.limes.com.pl 18.09.08, 13:34
                                      a my chyba sie nie zobaczymy w hotelu, bo właśnie panienka z biura powiedziała, że nie zdąrzyła zrobić rezerwacji wczoraj i ktoś nam sprzątnał oferte sprzed nosa.. wrr.. ale i tak życze udanego wyjazdu! :)
                                      • Gość: mk Re: TURCJA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.08, 18:15
                                        Zerknij jeszcze w innych ofertach
                                        • niewidzialny77 Re: TURCJA 18.09.08, 19:12
                                          Ja wyrwałem ostatnia oferte z biura zostały tylko wyloty z innych miast:)
                                          • Gość: gosiak Re: TURCJA IP: *.limes.com.pl 18.09.08, 20:55
                                            z Gdańska nie ma żadnych lotów o Turcji do końca września :P ale w zamian za to popodziwiam Maroko ;) bawcie się dobrze! :)
      • Gość: Magda W. Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.eranet.pl 20.09.08, 22:18
        Bardzo dziękuję za pozdrowienia przepraszam,że dopiero teraz odp.
        jak zwykle brak czasu. Jak czuje się synek czy już wszystko jest
        ok ? U nas wszystko wraca do normy tylko pogoda robi psikusy już
        tęsknimy za Turecką pogodą. Pozdrawiamy całą rodzinę.
        • Gość: Magda W. Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.eranet.pl 20.09.08, 22:48
          Chciałabym wszystkim opisać warunki hotelu ATLAS.Jechałam z mężem i
          dwójką dzieci tak jak mi doradzono włożyłam 10$ w paszport i
          poprosiłam ładny pokój. Dostaliśmy 2 pokoje (duże)wyposażone w dwa
          telewizory, nowe meble i łóżka nawet kabina miała nieściągniętą
          folie od nowego jedynie mogę mieć zastrzeżenia co do sprzątaczki
          była trochę leniwa (więcej rozmawiała przez tel. niż
          sprzątała).Mieliśmy pokój 314 rodzinny na trzecim piętrze.Plaża jest
          ładna, ale jest dużo kamieni w morzu. Jedzenie b.smaczne codziennie
          inne potrawy na gorąco surówki są te same, ale dobre. Barmani są
          uprzejmi a kelnerzy jeszcze bardziej (najlepszy był Ali ,mój syn
          Krystian go uwielbiał.Basen nie duży , ale starczyło miejsca dla
          wszystkich dużym powodzeniem cieszyła się zjeżdźalnia nie tylko dla
          dzieci.Hotel był ładny czysty i bardzo przytulny i jak najbardziej
          zasługuje na 4*. Jeśli się tak wybieracie to weźcie ze sobą swoje
          płyty CD, bo muzyka leci ładna tylko często się
          powtarzała.Pozdrawiamy serdecznie wszystkie te osoby, które
          przebywały w tym hotelu w terminie 27.08-09.09.2008. Jak będziecie
          na stronie to dajcie znać !!! Magda,Marek,Krystian i Oliwierek.
          • madzinka2 Re: hotel Atlas Alanya Turcja 21.09.08, 11:32
            Pani Magdo pozdrawiam:)
            Pogoda nas nie rozpieszcza:(,Kamil chory ponownie z racji chyba
            zmiany klimatu wiec dalszy kocioł:(
            Bardzo prosze o kontakt na maila magda.pb@wp.pl i przeslanie paru
            fotek jak maluchy bawily sie na plazy:).Serdeczne sciski i oby do
            lata:)
            • niewidzialny77 Re: hotel Atlas Alanya Turcja 24.09.08, 09:42
              Dzisiaj wylot a tu za oknem swieci słońce, aż żal lecieć do tej deszczowej
              Turcji:)Do zobaczenia na miejscu!
              • Gość: Benio Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.gprs.plus.pl 25.09.08, 19:17
                Czy już odwiedzily to forum osoby lecące w terminie 22-29.X.2008 do
                Atlasa 4*.Ja wylatuję z Poznania!Miejsca są już ponoć wykupione to
                napewno wszyscy szukają opini w necie o tym hotelu.Jak KTOŚ się
                znajdzie z 22-29.X to proszę o kontakt na forum :-))
                • Gość: ja Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: 81.210.10.* 10.10.08, 01:34
                  do tych ktorzy wiedza,ile kosztuje lir turecki?pozdrawiam
              • Gość: Michał Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.08, 22:40
                I wrucilismy pozdrowienia dla Białegostoku Sopotu Kalisza i całej
                ekipy super ludzie i super klimat tylko schabowego polskiego
                brakowalo.Mam nadziej ze sie jeszcze spotkamy <rodacy za darmo > hehe
                • niewidzialny77 Re: hotel Atlas Alanya Turcja 03.10.08, 08:53
                  Wróciłem 01.10 i wszystkim z czystym sumieniem polecam ten hotel
                  Obsługa hotelu miła,przyjazna wiecznie uśmiechnieta pomimo pracy po kilkanaście
                  godzin na dobe.Jedzenie jak dla mnie dobre i urozmaicone
                  i faktycznie tylko schabowych brakowało:)))Pozdrowiam Marta i Michał oraz całą
                  zgrana ekipe z Polski.

Ps.Rodacy, za darmo!!He he he!!!!
                  • madzinka2 Re: hotel Atlas Alanya Turcja 03.10.08, 11:09
                    No nie że fajny hotel?:).Jedzonko,obsługa,pokoiki:)
                    ps.mam nadzieje że rodacy pozostawili po sobie miłe wrażenie;)
                    pzdr
                    • niewidzialny77 Re: hotel Atlas Alanya Turcja 05.10.08, 11:38
                      Myśle że wrażenie zostawiliśmy po sobie dobre ,ale to trzeba sie Turków spytać;)

Ps.Znajomi którzy zostali jeszcze tydzień pisza, że jednak po 10
                      dniach jedzenie staje sie zbyt monotonne
                      • Gość: Michal Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.08, 21:15
                        Czesc mysle ze 14 dni to zaduzo a wrazenie zostawilismy napewno
                        dobre nauczylismy turkow jezyka np mucha
                        całuje ........hahahahahpozdrowienia niewidzialny za rok mozna SIE
                        SPOTKAC W TURCJI ??
                        • niewidzialny77 Re: hotel Atlas Alanya Turcja 06.10.08, 21:27
                          Można, zbieramy zgraną paczke i lecimy:)
                          • Gość: Michał Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.08, 21:34
                            Ale Turcja czy moze gdzies indzej? mi sie bardzo podobało w Alany
                            ale napewno są inne fajne miejsca.
                          • Gość: mk72 Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.08, 14:40
                            Witam czy sa jakies osoby ktore leca 15.10 z POznania
                            • Gość: sarius Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.serv-net.pl 13.10.08, 23:50
                              hej... tak my z zona lecimy 15.10 z Poznania, tez lecisz?
                              • Gość: agnieszka Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.tvgawex.pl 14.10.08, 13:03
                                ja z chłopakiem też lecuimy 15.10 ale z Krakowa:)ktoś leci??
          • Gość: Tom P. Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.balex.com.pl 16.10.08, 15:59
            Rzeczwywiście przychylam się do opinii Magdy.... Hotel jak
            najbardzej zasługuję na pochwałę. Jest godny polecenia. Za tę cenę
            otzrymujecie smaczną kuchnię, czyste pokoje oraz uprzejmość obsługi.
            Samo położenie jest ok. (blisko centrum).
            Przy tej okazji pozdrawiam Magę i Marka (mam nadzieję, że materac
            się przydał)?
            • Gość: Magda W. Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.eranet.pl 17.11.08, 23:42
              Dziękujemy za pozdrowienia i za pamięć.Materac nam służył i
              przetrwał, ale tylko jeden dzień nasz synek tak ambitnie skakał na
              niego do wody,że się wykończył.Był super szkoda,że tak krótko
              pływał. Pozdrawiamy serdecznie i gorąco(bo u nas jest zimno) jak na
              wczasach.Magdalena i Marek z chłopakami.
          • Gość: 1SONY20 Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.belchatow.vectranet.pl 07.07.09, 00:47
            Witam JA lece 15 07 09 z Poznania Kto jeszcze ???????
    • niemam-nicka Re: hotel Atlas Alanya Turcja 07.12.08, 12:48
      Witam
      widze ze Hotelik ma dobre opinie,jedzonko również , a jak z alkocholem,czy jest dośc ciekawy wybór bo jak w Grecji byliśmy to porażka tylko Ouzo :(. Panowie byli zawiedzeni.!!! :)
      a i może Państwo się orientują jaka pogoda około 7 Maja w Turcji. ?
      • agni-es Re: hotel Atlas Alanya Turcja 22.02.09, 17:32
        Hej a ja wybieram się do Alanyi w połowie maja- do h. Atlas, czy
        ktoś może powiedzieć co warto tam zobaczyć (zarówno w Alanyi jak i w
        okolicach). Mam tydzień czasu i rozsądną ilośc pieniędzy :)
        • Gość: Ela Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.sta.asta-net.com.pl 22.02.09, 17:51
          Wejdź na stronę turecką o Alanya i poczytaj:
          www.alanya.bel.tr/kamera.asp
          a także na super stronę turcjawsandalach.pl
          Pozdrawiam wiem na 100%,że będziesz zadowolona z pobutu w
          Turcji.Turcja to wspaniały kraj.
          Pozdrawiam.
          • agni-es Re: hotel Atlas Alanya Turcja 22.02.09, 19:44
            Dzięki bardzo :)
        • Gość: Michał Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: 195.128.228.* 03.03.09, 17:17
          W Alany jest biuro turystyczne nazywa u Wujka i Mariolki napewno cos
          wybierzesz
        • Gość: jol Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.CNet.Gawex.PL 02.03.10, 19:01
          nie jedź tam bieda i nic wiecej ,brudno....
    • Gość: mloda io pawelek Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: 78.165.230.* 12.05.09, 11:14
      hej hotel jest w pozadku obsluga tez!!! ALE jest masa polakow a
      szczegolnie warszawiacy ktorych słychac dniami i nocami a takze
      muzyka w hotelu non stop puszczana jest ta sama pozdrawiam
      • Gość: Lena Alanya Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: 85.106.167.* 12.05.09, 11:52
        Zapraszam serdecznie do przeżycia wspaniałej przygody z historią,
        kulturą i pięknymi krajobrazami Turcji podczas naszych wycieczek
        fakultatywnych!

www.lena-pachotour.pl.tl
        Pozdrawiam i zycze udanych wakacji!
    • Gość: Gośc Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.sta.asta-net.com.pl 04.06.09, 10:55
      Jest tam świetnie,a nie jest to duży hotel.
      Kelnerzy, obsługa napoje przyjazny klimat.
      No, ale jedzenie mogło by byc lepsze xDDD
    • Gość: Ata Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.06.09, 20:07
      Hotel ok.Czysto,miło, fajna atmosfera. Jedzenie dobre i dużo jak na Turcję to
      urozmaicone.Basen nie duży ale za to czysta woda, brodzik dla dzieci i
      zjeżdżalnie do wody. Do morza 400m.Polecam
      • Gość: aluś Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.09, 09:35
        Byłem tam w zeszłym roku z rodziną. Hotel ładny ale do centrum to
        albo 5 min jazdy busem (najpierw musisz do niego dojść 4 min.) za 1
        lirę (dzieci gratis) albo 15-20 minut spacerem. Przy 40 stopniach to
        dla dzieci jak godzina - litr picia schodzi. Zanim wypijesz jedno
        piwo z lodówki ze sklepu to nawet widząc hotel wchodzisz do sklepu
        po drugie. Dzieci i młodzież mają kupę zabawy na małym basenie ze
        zjeżdżalnią w szczycie hotelu. Jeśli tylko potrafią powiedzieć "
        cola fanta ajs" przy barze, to nie musicie się martwić, że będzie im
        się chciało pić. Z lodem radzę uważać, bo po 10 dniach zabolało mnie
        gardło. Obsługa bardzo lubi i uważa na dzieci - trochę je zaczepiają
        ale to tylko dla żartu. Jeśli chodzi o animacje to przez dwa
        tygodnie były tylko 2 pokazy ciuchów ze skóry (jakiś sklep), ten
        drugi to dla drugiego turnusu. Aklimatyzacja to ok. tygodnia przy
        tej temperaturze, tak że jak ktoś ma problemy to radzę jechać na dwa
        tygodnie aby coś pozwiedzać i nie leżeć tylko przy basenie. W
        centrum Alanyi jest duży bazar przy krańcówce busów tak że można
        dojechać od hotelu. Na zamek (Kastel)radzę wybrać się ok godz 16,15
        lub 17,15 (nie jest już tak gorąco) bo o 17,00 i 18,00 jedzie
        autobus z krańcówki i na górze jest jeszcze otwarte. Fajnie się
        schodzi z góry do centrum po zachodzie słońca. Jeśli chodzi o
        jedzenie w hotelu to jest dużo warzyw, serów ale mięsa też. Nawet
        dzieci nie będą chodzić głodne bo robią frytki, spaghetti i mięso
        jak do hamburgerów jak że można samemu zrobić i będzie jak w
        McDonald'sie. Lepszy bazar (więcej Cepelii) jest w przeciwnym
        kierunku niż do centrum (w Obakoy) - 10 min. drogą spod hotelu (nie
        trzeba iść najpierw do plaży). Radzę zaopatrzyć się w alkohol w
        Polsce na lotnisku, bo tam wszystkiego jest dużo ale strasznie
        rozrzedzają. Bar otwarty praktycznie do 23.00 bo po 24.00 to już
        zamykają na amen i reszta zabawy to tylko we własnym zakresie (wolno
        brać do pokoju). UWAGA. Na pierwszym spotkaniu rezydent biura
        podróży G.. wciska wycieczki, że niby promocja, ale są one 2-3
        krotnie droższe niż na mieście. W centrum co 5-te biuro załatwi wam
        nawet polskiego przewodnika, wystarczy poszukać i pamiątki macie
        gratis.
        Życzę miłego pobytu
        • Gość: gola Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.prenet.pl 22.06.09, 10:42
          Witam.
          Mam pytanie o sejf. Czy może orientujecie się ile się płaci dziennie bo nigdzie
          nie mogę znaleźć i czy zmieści się tam laptop?
          • Gość: Arleta Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.chello.pl 24.06.09, 08:07
            Nam oferowali za 10 euro/tydzień, sejf jest w każdym pokoju w szafie, ale klucze
            są w recepcji, ale laptop to tam się nie zmieści, tylko dokumenty i aparat foto.
            • Gość: gola Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.prenet.pl 24.06.09, 09:21
              dzięki bardzo :)
    • Gość: renata Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.09, 20:34
      Wyjeżdżamy z rodziną 01.07 z Rzeszowa na 14 dni. Jeśli ktoś jeszcze
      leci w tym terminie to proszę o wpis, będzie nam raźniej.
      • Gość: Iza Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.retsat1.com.pl 24.06.09, 20:56
        My też wylatujemy 01 07 z Łodzi na 14 dni ,mamy 12-letniego syna.
        Do zobaczenia w Atlasie;))
        • Gość: Towar Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.06.09, 21:37
          My lecimy 1.07 z 7-letnia corka z Poznania. Do zobaczenia
          • Gość: Michał i Asia Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: 82.177.91.* 27.06.09, 15:04
            A my lecimy z Warszawy :-) 01.07.09 z 8-letnim synem Dominikiem.
            Niestety tylko na tydzień. Mam nadzieję,że będzie fajna zabawa :-)Do
            zobaczenia.
          • Gość: jakub Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.nj.pl 19.07.09, 12:24
            bylem tam wdrugiej polowie maja...i polecam strasznie, zero
            zastrzezen.......pozdrowcie Metina,Salika i Hanaka.....pozdro
      • kwiatek0071 Re: hotel Atlas Alanya Turcja 03.07.09, 16:19
        Witam moja rodzinka 2+2 wylatuje 08.07 z Gdańska na tydzień więc się spotkamy
        napiszcie jaką najlepiej zakupić walutę czy dolary czy euro co się bardziej
        opłaca a może liry tureckie może jeszcze jakieś sugestie co trzeb koniecznie
        zabrać ze sobą oprócz olejka do opalania :)
        • Gość: Belian z Ibelinu Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.toya.net.pl 03.07.09, 18:06
          chyba raczej filtra. ten hotel jest do sprzedania na allegro za 17
          milionów. o jego położeniu na wschodnich obrzeżach dzielnicy
          Cumhuriyet pisałem w ubuegłym roku.
    • Gość: Daniel Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.ip.jarsat.pl 16.07.09, 12:55
      Uwaga!!!Właśnie wróciłem z tego hotelu.Byłem tam 2 tygodnie od 1-15
      lipca 2009.Nie jest to żaden 4*hotel.Nawet rezydent po interwancji
      dodał ,że to słabe 3 gwiazdki.Jedno co jest godne 4* to małe lecz
      odnowione pokoje.Jedzenie - Tragedia przez T.Zimne jedzenie na
      obiad.Za to na plaży przy barze (juz płatne i to nie mało) jedzonko
      bardzo dobre.zbieg okoliczności??:)Kelnerzy chodzą i sie podśmiewają
      pytająć czy pyszne.Więkoszość kasy wydana na jedzenie na
      mieście.Ostrzegam w szczególności rodziny z dzięcmi.Potrawy mięsne o
      ile bywały przechodziły wszelkie możliwe przemiany.Jednego dnia na
      obiad nastepnego pokrojone i włożone do sałatki.Trzeciego wymieszana
      sałatka z ziemniakami i podana znowu na obiad!!!.All inclusive -
      nieporozumienie !!nie dośc że mieszane drinki to jeszcze
      wyliczane.Aż wstyd czlowiekowi było stać w kolejce.Na basenie nigdy
      wolnego leżaka.Może starczało dla 10%gośći.Obsługa miła ,ale do
      czasu jak sie daje bakszysz.Potem różnie to bywało.O 24 są gaszone
      światła przy barze i daja do zrozumienia że trzeba iśc spać albo na
      miasto.poczuliśmy sie jak niechciani goście.Jednym słowem hotel dla
      emerytów,ale to i tak za dużo powiedziane.Uwaga większość opinii na
      forach jest pisana przez rezydentów.Jeszcze raz ostrzegam,nie
      popełnijcie tego samego błedu co ja.Aha bym zapomniał hotel jest
      oddalony nie żadne 1,5km od centrum jak jest napisane w katalogu
      lecz jakieś 4 km .Plaża - skaliste zejście do morza polecam zabrac
      buty ,bo nogi mozna pokaleczyc,jakies 1km żadne 400m jak w
      katalogu.Kłamia w żywe oczy.Jedydym plusem to napoje serwowane z
      butelek a nie z automatu.aaa bym zapomniał od 4-5 w nocy wyłaczają
      prąd ,nie wiem z jakiego powodu,ale nie można oddychac jak klima nie
      działa.Odradzam odradzam odradzam!!!jeden z najgorszych hoteli w
      Alanyi i do tego każdy kłamie ,żeby tylko zbyc gościa ,a najgorsze
      jest to że nawet manager trzyma ich strone.Jeżdze od kilku lat po
      arabach i powiem szczerze że to co mnie spotkało w tym pseudo 4-
      gwiazdkowym hotelu nadaje sie do telewizji(skarga w Gti
      oczywiście).Pozdrawiam i ostrzegam zmiencie hotel póki czas!!!!
      • Gość: Iza z Łodzi. Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.retsat1.com.pl 16.07.09, 18:54
        Pozdrawiam Daniela!
        Też wróciłam wczoraj z tego samego "turnusu".
        Jeżdżę tak jak Ty po krajach arabskich od kilku lat i z pełną odpowiedzialnością
        mogę stwierdzić,że hotel Atlas ma 2 gwiazdki domalowane!!!
        Jest to hotel typowo dla ...statecznych Niemców na emeryturze i Norwegów
        zasypiających przy dochodzeniu do baru po drinka:/
        Myślę,że polscy emeryci na pewno się tam zanudzą.
        Nie ma żadnych rozrywek,no może jedynie zmienianie w kółko trzech płyt cd:-))Dla
        dzieci natomiast jedna huśtawka,na której po kilku dniach wszystkie bujają się
        jak z chorobą sierocą,no i dokarmianie kotów ,to też jedna z rozrywek dla
        dzieci,no bo kto ma zjeść te mielone "bobki " kolejny raz,jak nie koty??
        Ogólnie MASAKRA!!
        Pragnę jednak zaznaczyć ,ze nie jestem osobą bardzo wymagającą i tak uważam,że
        było mi tam lepiej niż nad polskim morzem!!!
        Chciałabym jedynie ,żeby to ,co proponuje mi dane biuro pokrywało się z prawdą!!
        Za to ludzi poznałam super,w związku z czym pozdrawiam Renatę z Tomkiem,Natalą i
        Mateuszem....Karinę z Piotrem i Zuzią...no i Gosię(Norwegia:-) z rodziną.
        Iza,Sławek I Sebastian

• Gość: mirek Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.09, 14:44
          tylko widziałe ten hotel znajdował sie koło naszego club big blue z
          wygladu duzy stary hotel elewacja odnowiona i pomalowany na biało te
          1.5 km to jest do centrum OBA - plaza dobre 600-700m niedaleko
          tego hotelu znajduje sie garaze naprawcze jest to tz.dzielnica
          przemysłowa
          • Gość: Piotr Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: 81.168.172.* 21.07.09, 13:01
            Podpisuję się pod postami Daniela i Izy. Pozdrowienia dla nich,
            Tomka, Renaty, Natalii i Mateusza oraz Beaty i Natlki 2 :)
            • 44ulala Re: hotel Atlas Alanya Turcja 22.07.09, 00:40
              To co czytałam pod koniec, mnie przeraza! Wykupiłam ofertę tego hotelu dziś rano jako LAST ... na 29 lipca, nie czytajac nic na forum /mało czasu/. To miał byc prezent, a teraz mam! Moze uda się zamienić... oby!
              Dzieki i pozdrawiam.
              • Gość: web Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.09, 11:41
                hotel Atlas to hotel miejski nie typowy resort. Mały, z niedużym basenem i
                basenem z 1 zjeżdżalnią.
                Ale nie zgadzam się z opinią poprzedników - w tamtym roku była w nim moja
                rodzina, wszystko zgadzało się z opisem. A mamy lekkie zboczenie zawodowe:)
              • Gość: Tamara Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.um.pabianice.pl 23.07.09, 12:17
                44ulala spokojnie...na pewno prezent się uda...Ten hotel jak napisał WEB nie
                jest resortem ale dobrze wyposażony, jedzenie było smaczne, a kelnerzy wcale nie
                byli uszczypliwi. Troche Turcję poznałam tak samo jak ten hotel. Było szalenie
                przyjemnie, pokoje nie za wielkie, ale dobrze urządzone...grunt że czysto i
                niczym sie nie zatrulismy...jesli wolcie większy kompleks polecam Blue Star (ten
                sam właściciel) albo hotele w Incekum (ok. 25 km od Alanya)- tam jest ładniejsza
                plaża i zejście do morza. Będziesz miała piękne wakacje. Pozdrawiam serdecznie i
                miej pozytywne nastawienie w końcu to wakacje!!
              • Gość: mic Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.09, 18:15
                Polecam ten hotel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                • 44ulala Re: hotel Atlas Alanya Turcja 24.07.09, 23:15
                  Zostaję, dałam sobie na luz. W końcu nie można wierzyc wszystkim, kazdemu odpowiada cos innego. Byłam w Turcji cztery razy,w tym raz na objazdówce, zawsze gdzie indziej i było ok. Dlatego tak bardzo podoba mi się ten kraj i polecam go innym. Troszke spanikowałam, to fakt, ale to juz za mną. Dziekuję.
                  • Gość: mic Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: 195.128.228.* 25.07.09, 12:34
                    Jak wrucisz to napisz jak było
                    • 44ulala Re: hotel Atlas Alanya Turcja 25.07.09, 22:06
                      Oczywiście, tydzień szybko minie. Wylot 29 lipiec...
                      Pozdrawiam
            • Gość: Emila Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.206.244.1.jpk.pl 26.07.09, 14:20
              Hotel dla brdzo mało wymagających osób. Na wstępie napisze, ze
              rezydenci GTI powiedzii, że to jest hotel 3* natomiast w każdym
              katalogu są 4*. Hotel jest położony w drugiej lini brzegowej. Do
              plaży idzie się ok 10 minut. Do centrum jest 4 km ( katalog 1,5km),
              żeby przejść w normalnym tępie do centrum (pomink) potrzeba nam ok
              40min. Jedzenie w tym hotelu to jest pomyłka. Raz w czwartke jest
              kebab aby zrobić dobre wrażenie. Następne dni to makarony (na zimno)
              najczęściej z mięta. Jeżeli jesteś mięso lubni to lepiej weście
              dodatkowe środki na dożywianie na mieście. W naszym turnusie
              większoś osób jadła w barze na plaży (płatnie oczywiście) tam
              jedzonko jest super. Aha no i jako przystawiki zawsze codziennie
              jest: talerz mięty, talerz cytryn, talerz paryczki, talerz utartej
              marchwi, reszta to oczywiście surówki, które nie są najgorsze. Teraz
              odnośnie all inclusive, bar jest otwarty od 10 do 24 jeżeli. Plusem
              jest to, że napoje typu cola i sprite są lane prosto z butelek czyli
              nie są colo podobne. Piwko jak to stwierdził nasz pilot to sikacz:)
              inne alkochole nawet dobre ale bardzo słabiutkie. Niestety pod
              koniec naszego turnusu barman nie chciał dawać więc niż dwa drinki.
              Spotkała mne taka sytuacja, że poszłam aby wziąć drinki ( po jednym)
              dla siebie i dla znajomych, którzy zaraz mieli przyjść. Niesstety
              barman powiedział, że mogę wziąć jednego, wypić go i wrócić z pustą
              szklanką wtedy on mi ją napełni:):) Chciałabym podreśli, że sama nie
              piję zbyt dużo alkocholu (podczas dwóch tygodni może wypiłam z 5
              drinków), żeby nikt nie pomyślał, jokobym kupowała ten bar:) Jednak
              wydaje mi się, że skoro mam all inclusive to po to aby mogła iść do
              baru i nie tłumacząc się dla kogo i po co wziąć drinka. Konkulzują
              tej całej sytuacji było to, że ja już dostałam swoje drinki ( po
              wizycie u menagera) podchodzi do mojego stolika barman i mówi, że za
              5 minut zamyka bar (23:55- ja cały czas czekałam na znajomych) i
              jeżeli w ciągu 5 minut nie wypije moich 4 drinków to mi je
              zabierze!!!!!!!!! To jest tylko jedna sytuacja dziwna która, może
              spotkać Was w tym hotelu. Jak wracaliśmy do Polski ludzie z mojego
              turnusa mówili, że napiszą opinie tym hotelu, żeby przestrzec innych
              ale widzę, że emocj uciekły wraz z powrotem do kraju. Jeżeli macie
              jeszcze czas to zmieńcie ten hotel jak chcecie bezproblemowo i
              wygodnie wypoczywać. Na koniec jeszcze pozytyw, są to pokoje. Są
              małe ale ładne i nie źle wyposażone. Może po naszym pobycie coś
              zmieniło się na lepsze i tego życzę wszystkim wybierającym się do
              4* :) haha hotelu Atlas!!

• bionda83 Re: hotel Atlas Alanya Turcja 26.07.09, 14:45
                male sprostowanie skoro sie na tym nie znasz: malo ktory nawet pieciogwaidzkowy
                hotel daje drinki dla znajomych, ZASADA JEST JEDNA: DRINK NA OSOBE, A NIE BIORE
                BO ZNAJOMI NA PLAZY A JA Z TACA CHCE DO NICH DOJSC, glupota, all przysluguje
                Tobie a nie Twoim znajomym ktorych kelner nawet nie widzi, rownie dobrze
                moglabys tak upic pol alanyi. niech nikt nie oczekuje ze beda wam wyadawac po
                10 drinkow na osobe i to bez wzgledu na kategorie hotelu. TO JEST ZASADA OGOLNA,
                do reszty sie nie odnosze bo hotelu nie znam, ktos napisal ze jest w dzielnicy
                robotniczej, jezeli to prawda to do alanyi jest ok 4 km a nie 1.5 km ale nie ma
                strachu, busik kursuje co 10 min za 1,5 lira= 3 zl i kursuja do 3 w nocy!!!! nie
                ma czego sie bac tylko przed wsiadaniem podac nazwe hotelu lub dzielnicy-obagol,
                na 100% dojedziecie w okolice hotelu (przewaznie kierowcy kojarza hotele i mowia
                czy tam jada)
              • Gość: Lena Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.197.89.227.edial.pl 26.07.09, 14:49
                Witam Was kochani,
                22 lipca wróciłam z tego hotelu, pozdrawiam wszystkich którzy byli
                na tym samym turnusie co ja :))
                Widzę opinie sa podzielone,napiszę w skrócie:
                jedzenie obrzydliwe - dietka gratis :))), i to jest najwiekszy minus
                tego hotelu!!! Dodatkowo chodzilismy na jedzonko na miasto, bo jak
                widziałam te stare mięsa i przetworzone sałatki, to mnie odrzucało,
                jedno co było pyszne i świeże to ciasta, które polecam.
                Pokoje- super!! Czysto, fajnie urządzone, godne polecenia.
                Obsługa - ok
                Jeżeli lubicie sobie podrinkować, to polecam dać na samym początku
                pobytu 5 dolarów barmanowi, to alkoholu będziecie mieć full,
                ja osobiście nie dałam, bo nie przepadam za alkoholem, to jak szłam
                po kolejne piwko-woda z rzędu dla siebie i narzeczonego, to patrzyli
                się na mnie z byka!!! Niby ALL ale nie do końca tak jak ma być.
                Z pobytu jestem bardzo zadowolona, pomimo że w tym hotelu tylko
                spałam, bo bardzo dużo zwiedzaliśmy, i jeździliśmy na fajne
                wycieczki, które polecam!!!
                Hotel dla osób nie wymagających!!!
                Pozdrawiam wszystkich którzy tam lecą!!
                Powinniście być zadowoleni :)))
        • Gość: Młot_na_debili Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.07.09, 09:06
          Co za głupota i jakaś maniera wynikająca z niewiedzy i braku
          zainteresowania kulturą danego kraju czy jakimikolwiek podstawowymi
          informacjami, innymi niz kurs liry...Wy ablo nigdzie nie jeździcie
          albo jesteście burakami i nieukami kompletnymi.... Micha interesuje -
          interesuje - ale juz nic ponadto....Zdjęcia z plaży rodzinie
          pokazać...
          Skoro jeździcie po krajach arabskich - jak piszecie - to co ma do
          tego Turcja ?????? TURCJA TO NIE JEST KRAJ ARABSKI!!!!!!
          Może by tak przed wyjazdem poczytać coś - a nie tylko opinie o
          hotelu? Żenada i buractwo - idealny cel dla mojego młota!!!!!
          • Gość: gość - seb Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.07.09, 11:58
            witam wszystkich

Lecę 12.09.2009r. z Wrocławia i myslę że będzie fajnie, czy ktoś
            będzie w tym czasie w Atlasie. pozdrawiam
            • Gość: eve82 Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.limes.com.pl 29.07.09, 13:40
              witam ...wybieram się z chłopakiem z Gdyni w tym samym czasie, mało
              tego czystym zbiegiem okilicznosci wybiera się w tym samym czasie
              również moja kuzynka z ekipa z Lublina.... zapowiada się wesoło;D
              Pozdrawiam;)
              • Gość: jus Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.07.09, 10:53
                będę z rodzinką od 12.08.09 r. dwa tygodnie....pozdrawiam
              • Gość: Monika Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.chello.pl 02.08.09, 17:24
                Witam,
                Byłam w tym hotelu 8-15 lipca, nikt mi drinków nie wydzielał,pokoje
                były sprzątane codziennie, jedzenie jak to jedzenie, nic się nie
                może zmarnowac i trochę było przetwarzane..., ale głodna nie
                chodziłam. Urlop wspominam jako bardzo udany, poznałam fajnych
                ludzi, miasto przepiękne.Pozdrawiam i życzę udanego wypoczynku w tym
                hotelu.
            • Gość: aga Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.08.09, 22:50

Hej ja też lece w tym terminie tzn. 12 sierpnia mam nadzieje ,że
              bedzie super i że poznam nowych ciekawych ludzi.Lecę z rodzinką.
              Pozdrawiam
              • Gość: nika Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.adsl.inetia.pl 08.08.10, 14:48
                czy ktoś był w 2010 roku w tym hotelu chcemy kupic tam lasta ale
                zastanawiamy sie czy jest godny czy jedzenie i czystosc oki?>
          • Gość: Asia Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: 109.243.27.* 07.05.10, 22:19
            Witam wszystkich! 3czerwca lecimy z kolezanka do tego hotelu,wylot z Wroclawia.
            Czy ktos moze sie wybiera tam w tym samym czasie?Widze,ze hotel ma raczej
            pozytywne opinie.
    • Gość: marcin Atlas 12.08.09 wylot z Wrocławia kto jeszcze leci? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.09, 19:45
      Witajcie

Wybieram się do tego hotelu razem z narzeczoną. Czy ktoś z forumowiczów leci w
      tym terminie. Zawsze w klika osób weselej :))
      • agusekcel Re: Atlas 12.08.09 wylot z Wrocławia kto jeszcze 02.08.09, 10:24
        My też od 12 sierpnia na 2tygodnie w dwie pary (młodych ludzi):)
        • Gość: seba Re: Atlas 12.08.09 wylot z Wrocławia kto jeszcze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.08.09, 11:25
          no to się spotkamy na lotnisku we Wrocławiu -(lecimy 2+1) pozdrawiam
          wszystkich i do zobaczenia
          • agusekcel Re: Atlas 12.08.09 wylot z Wrocławia kto jeszcze 03.08.09, 11:47
            Pomyłka- my z Warszawy lecimy:)
            • Gość: marcin Re: Atlas 12.08.09 wylot z Wrocławia kto jeszcze IP: 195.117.149.* 04.08.09, 09:48
              Widzę że trochę Rodaków leci w tym terminie do tego hotelu:) Do zobaczenia za 8
              dni :))
              • agaczarnaa Re: Atlas 12.08.09 wylot z Wrocławia kto jeszcze 04.08.09, 22:00
                Ja z mężem lecimy z Poznania, pozdrawiam
              • Gość: * Re: Atlas 12.08.09 wylot z Wrocławia kto jeszcze IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.09, 10:47
                Kochanie to już tylko 2 dni :)))) a nie 8!
      • Gość: Katarzyna Re: Atlas 12.08.09 wylot z Wrocławia kto jeszcze IP: 213.17.235.* 05.08.09, 09:18
        My lecimy z Krakowa, też 12.08. Małżeństwo z 5-latkiem.
        • Gość: gość Re: Atlas 12.08.09 wylot z Wrocławia kto jeszcze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.09, 11:54
          wrocław- lecimy z 5 -latkiem, tak więc będzie miał się z kim bawić -
          pozdrawiamy
          • Gość: eve82 12.08.2009 gdansk IP: *.limes.com.pl 10.08.09, 19:38
            ja widze , że tu sam wrocław leci...;)) jak juz wczesniej
            wspomnialam lecimy z chlopakiem w tym samym terminie, tyle ze z
            gdanska;)) ktos jescze?;))
            • Gość: gosia Re: 12.08.2009 gdansk IP: *.gorzow.mm.pl 13.08.09, 10:45
              Hej !Własnie wrócilam z rodzinka z Atlasa! Super!jedzenie czystosc
              pogoda basen ----wszystko ok!Chce tam z powrotem!!!!!!!
              • Gość: mucha Re: 12.08.2009 gdansk IP: *.140.rev.vline.pl 17.08.09, 18:39
                hey.
                Bylam w hotelu Atlas pod koniec czerwca i do tej pory zyje wspomnieniami z tej
                wyprawy.Wspaniala obsluga, swietne jedzenie, super pogoda i co najwazniejsze
                poznalam cudownych ludzi z ktorymi planujemy kolejny wypad w przyszlym roku.

Goraco polecam!!!!!!!!!!!!
                Aha i nie dajcie sie nabrac na super fajna dyskoteke polecana przez niejakiego
                Janusa czy Jenusa. To zwykly cwaniak ktorego nasza grupa niestety padla
                ofiarą.Jesli macie ochote poszalec noca w miescie wybierzcie sie tam na wlsna
                reke, a jestem pewna ze wydacie mniej pieniedzy i zabawa bedzie fajniejsza.
        • Gość: gosia Re: Atlas 12.08.09 wylot z Wrocławia kto jeszcze IP: *.mas.abpl.pl 10.08.09, 23:30
          my też lecimy 12.08 z Wrocławia, również z pięciolatkiem :)))
          do zobaczenia
    • Gość: Gabi Re: hotel Atlas Alanya Turcja IP: *.ssp.dialog.net.pl 11.09.09, 16:20
      Witam,właśnie wróciłam z hotelu ATLAS i jestem bardzo miło zaskoczona, hotel
      jest rewelacyjny,wszystko w najlepszym porządku,a przede wszystkim czysto i
      ładnie.Jeśli chce ktoś dokładniejsze informacje lub zdjęcia z hotelu to mój
      numer GG-5420850. Pozdrawiam.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka