Dodaj do ulubionych

Cypr północny

06.05.07, 13:54
Chciałabym odwiedzić Cypr Północny, jeśli ktoś z Was tam był byłabym
wdzięczna za wszystkie informacje, od tego gdzie się zatrzymać po gdzie
najlepiej się wybrać, jakie miejsca zwiedzić. Nie będzie to organizowane
przez biuro, dla tego chciałabym znać opinię ludzi, którzy, już tam byli.
Obserwuj wątek
    • los.super.ktos Re: Cypr północny 13.05.07, 01:09
      Witam wlasnie wczoraj wrocilem z cypru polnocnego.posiadam wszystkie niezbedne
      informacje. jezeli dalej jestes zainteresowana to napisz co i kiedy Cie interesuje.
    • tomekless Re: Cypr północny 09.06.07, 23:32
      na temat hotrli tam dzialajacych niewiele ci powiem północna częśc Cypru jest o
      woele ladniejsza polecam famagustę kerynię z ruinami trzeba skrecic w lewo
      jadąc do keryni zobzczysz znak jak w samej keryni stara fortece łancuch górski
      wiodacy wzdłóż wyspy jest wiele uroczych miejsc ludzie w e wsiach sa bardzo
      przyjaznie nastawieni i jest taniej niz po stronie greckiej ale uwazac trzeba by
      nie dac sie zrobic w konia pieniadze najlepiej wymienic w kantorze na tureckie
      kurs za l pauda ok 3.1 tureckiego weicej szerzej gg 2891326 pozdrawiam
    • wegielka Re: Cypr północny 09.06.07, 23:49
      Hej, tydzień temu wróciłam z Cypru - miałam euro. Byłam w Ayia Napie, jest tam
      mnóstwo kantorów, w hotelu też można było wymienić pieniądze. Kurs w hotelu:
      1CYP = 0.54Euro, w kantorze bylo 0.56, czyli na wakacjach żadna różnica. Poza
      tym, w każdym sklepie można płacić euro, z tym że wydają po prostu resztę w
      funtach cypryjskich. Jak będziesz miała euro to nie będziesz miała żadnego
      problemu. Udanej wycieczki!
    • wegielka Re: Cypr północny 09.06.07, 23:51
      Przepraszam Cię Faryso, odpowiadałam na inne pytanie, coś mi komp zrobił figla.
      Północnego Cypru nie odwiedziłam, przepraszam.
    • chris.w5 Re: Cypr północny 15.10.22, 20:51
      Girne, w tle góry Girne Dağları
      • dodekanezowiec Re: Cypr północny 15.10.22, 22:19
        Czy naprawdę uważasz że piszący przed 15 laty ludzie przeczytają Cie?
        • chris.w5 Re: Cypr północny 04.11.22, 01:57
          dodekanezowiec, może?
          • chris.w5 Re: Cypr północny 09.11.22, 18:45
            meczet Lala Mustafa Paşa Camii, Lali Mustafy Paszy, wzniesiony 1298-1400 z brązowego wapienia w stylu gotyckim, pierwotnie rzymskokatolicka katedra Świętego Mikołaja, miejsce koronacji królów Cypru od 1298 do 1372, największy średniowieczny budynek w mieście, Famagusta
            • dodekanezowiec Re: Cypr północny 09.11.22, 22:02
              Weź tydzień urlopu i napisz elaborat na forum. Tysiące czytających, 100 komentarzy w godzinę gwarantowane...
              Wiem, wiem, tez jestem cudak który chyba przesiedział 30 lat w schronie myślać że dalej jest wojna.
              Ale wielu z Was, którzy tu na forum piszecie, to chyba emigranci, którzy myślą że to co było w Polsce 20 lat temu, tako pozostało.
              Nie, Kwaśniewski nie jest prezydentem, a Małysz skoczkiem, świat się zmienia.
              Forum gazeta tursytyka nie żyje.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka