Dodaj do ulubionych

Doreta Beach - Rodos !!!!

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.08, 09:50
JUż 12.06.2008 wylot a informacji bardzo mało .
Może ktoś wrócił i podzieli się informacjami przed moim odlotem.
Pozdrawiam.



Obserwuj wątek
    • Gość: asiok1 Re: Doreta Beach - Rodos !!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.06.08, 10:11
      mam nadzieję że jak Ty wrócisz to powiesz coś bo jak na razie cisza.
      Ja wylatuję 3-07 więc nie pomogę ale czekam na opinie, wiem tylko że
      wylot mamy 23:45!!(z Poznania) i 130 dopłaty od osoby!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka