Gość: Tom IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.05.08, 09:50 JUż 12.06.2008 wylot a informacji bardzo mało . Może ktoś wrócił i podzieli się informacjami przed moim odlotem. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: asiok1 Re: Doreta Beach - Rodos !!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.06.08, 10:11 mam nadzieję że jak Ty wrócisz to powiesz coś bo jak na razie cisza. Ja wylatuję 3-07 więc nie pomogę ale czekam na opinie, wiem tylko że wylot mamy 23:45!!(z Poznania) i 130 dopłaty od osoby! Odpowiedz Link Zgłoś