hanti 03.03.07, 14:37 mój syn ma na imię Kuba (nie mylić z Jakubem ) wiem że to rzadkie imię, czy znajdziemy imiennika ??? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
falista.gdy Re: Kuba 19.11.07, 11:12 witam, moj syn będzie Kuba (nie Jakub), ale dopiero w maju 2008. Mam pytanie - kiedy Kuba ma imieniny? Nie moge znleźć w żadnym kalendarzu. Pozdrawiam Odpowiedz Link