03.03.07, 14:37
mój syn ma na imię Kuba (nie mylić z Jakubem wink ) wiem że to rzadkie imię, czy
znajdziemy imiennika ???
Obserwuj wątek
    • falista.gdy Re: Kuba 19.11.07, 11:12
      witam, moj syn będzie Kuba (nie Jakub), ale dopiero w maju 2008. Mam
      pytanie - kiedy Kuba ma imieniny? Nie moge znleźć w żadnym
      kalendarzu.
      Pozdrawiam smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka