08.06.07, 14:36
A ten wątek będzie zupełnie nie na temat :p

Chciałem sie przywitać ze wszystkimi postującymi i czytającymi to forum. Sam
od czasu do czasu tu zaglądam, i w końcu doszedłem do wniosku że czas też coś
dać od siebie.

Podobnie jak większość obecnych jestem emigrantem w kraju kwitnącego bacalhau,
mieszkającym akuratnie w Caldas da Rainha i chwalącym sobie życie w Portugalii
tak bardzo jak tylko się da.

No i chyba tyle, pozdrowienia i do usłyszenia,
Pale Parasite
Obserwuj wątek
    • estoril2 Re: powitanie 08.06.07, 15:06
      no to witamy, Caldas da Rainha, czyli wzystko o ceramice..., a to akurat mnie
      interesuje! pozdrowki z podlizbonskich zatloczonych plaz :)
      • pale_parasite Re: powitanie 08.06.07, 16:30
        Wszystko o... bardzo specyficznej ceramice :)

        -----
        Pale Parasite
        Esperança
    • assim Re: powitanie 09.06.07, 11:03
      witamy witamy!

      mamy jeszcze jednego rezydenta z tych co chwala sobie tutaj zycie! :) i to z
      egzotycznych caldas :)

      zapraszamy do czynnego udzialu.
      pozdr/a
    • anjos Re: powitanie 09.06.07, 12:20
      Witam i pozdrawiam z Porto !
    • assim witaj w nielicznej meskiej polonii! :) 09.06.07, 17:49
      no wlasnie jeszcze drugie powitanie!
      witam cie w nielicznej meskiej polonii! bo tu przeciez mamy prawie same kobiety
      z polski! ciekaw jestem jak to statystycznie sie prezentuje? 10 polek na jednego
      polaka w PT? ;) wie ktos?

      pozdr/a
      • pale_parasite Re: witaj w nielicznej meskiej polonii! :) 09.06.07, 19:54
        assim napisał:

        > ciekaw jestem jak to statystycznie sie prezentuje? 10 polek na jednego
        > polaka w PT? ;) wie ktos?

        Przypuszczam że ambasada polska albo SEF powinny mieć spis wszystkich legalnych
        zarejestrowanych Polaków w Portugalii, i pewnie nie byłoby dla nich wielkim
        problemem udostępnić jakieś anonimowe statystyki. Swoją drogą to może być
        ciekawe jak się przedstawia rozkład portugalskiej Polonii ze względu na płeć i wiek.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka