pale_parasite
08.06.07, 14:36
A ten wątek będzie zupełnie nie na temat :p
Chciałem sie przywitać ze wszystkimi postującymi i czytającymi to forum. Sam
od czasu do czasu tu zaglądam, i w końcu doszedłem do wniosku że czas też coś
dać od siebie.
Podobnie jak większość obecnych jestem emigrantem w kraju kwitnącego bacalhau,
mieszkającym akuratnie w Caldas da Rainha i chwalącym sobie życie w Portugalii
tak bardzo jak tylko się da.
No i chyba tyle, pozdrowienia i do usłyszenia,
Pale Parasite