janek0
30.06.05, 13:14
Jakie są opinie Szanownych Forumowiczów Forum SF na w/w temat ?
Ja jestem fanem Billego C., i nawet podobał mi się zjechany przez wszystkich
<a href="tinyurl.com/cahpk" Zwan/a> ale tym razem to chyba kolo
przegiął. Parę kawałków jest znośnych (Mina Lov - fajne, przestrzenne
brzmienie, cuś jakby Oasis skrzyżowane z Erasure ;)), ale te perkusje (to
chyba automat jest ?!) i generalnie brzmienia a la lata 80, mi się nie
podobają. Zginął kontrast między dynamiką i melancholią, który mi się zawsze
tak podobał w twórczości BC. A ten smętny kower Bee Gees z wykorzystaniem
jakiegoś vocodera to jest już całkiem rozwalający.