Dodaj do ulubionych

Control o Ianie Curtisie

20.02.08, 14:37
Obejrzalam wczoraj ten film i siedzi mi ciagle w glowie. Czarno-biały, bardzo
prosty i oszczedny, przejmujacy. Polecam.
Obserwuj wątek
    • cze67 Re: Control o Ianie Curtisie 20.02.08, 14:40
      O Controlu, sista, rozmawiamy w tym wątku:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20715&w=66657593
    • pizmak31 Re: Control o Ianie Curtisie 20.02.08, 14:52
      O raju, ale wtopa :) to skasujmy
      • cze67 Re: Control o Ianie Curtisie 20.02.08, 15:02
        Ale dopisz tam się.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka