pizmak31 20.02.08, 14:37 Obejrzalam wczoraj ten film i siedzi mi ciagle w glowie. Czarno-biały, bardzo prosty i oszczedny, przejmujacy. Polecam. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cze67 Re: Control o Ianie Curtisie 20.02.08, 14:40 O Controlu, sista, rozmawiamy w tym wątku: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=20715&w=66657593 Odpowiedz Link
pizmak31 Re: Control o Ianie Curtisie 20.02.08, 14:52 O raju, ale wtopa :) to skasujmy Odpowiedz Link