sonia23.1
24.10.08, 19:08
Nagminnie się zdarza w naszych sklepach, że podczas wydawania reszty
brakuje grosza lub kilku groszy. Ja zawsze przmykałam na to oko, ale
wczoraj zdenerwowała mnie sytuacja w MARCPOLU gdzie mojemu dziecku
zabrakło 2 groszy do bułki i oczywiście tej bułki nie sprzedano. A
przecież w Marcpolu tez zostawiłam niejeden grosz. No tak mnie to
wkurzyło... a jeszcze dziś płacąc w KFC sprzedajacy wydając resztę
pyta się: a może być bez 4 groszy?? Jak mu powiedziałam, że
absolutnie nie!!!! to spojrzał na mnie jak na debila, ale 4 grosze
sie jednak znalazły. Więc od teraz nikomu nie daruję tego 1 grosza.
Bo to jest tak, że jak nam nie wydają to jest ok , ale jak nam
zabraknie to już jest problem. Czy Was też to denerwuje i jak wy
postępujecie w takich sytuacjach??