around_the_sun Re: Literowki glupie po prostu 10.07.10, 19:55 pełny galot to z długimi nogawkami tak? Bo z krótkimi to bermudy. Odpowiedz Link Zgłoś
kanuk Re: Literowki glupie po prostu 21.08.10, 05:48 Niezróbnany Archie Shepp www.youtube.com/watch?v=muAz5LedKv8&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Literowki glupie po prostu 23.08.10, 14:13 brykanty napisała: > Pomiot liryczny Znamy, znamy :-) Patrz tu: forum.gazeta.pl/forum/w,12233,54062290,54062290,Horror_weckui.html Witamy, witamy:-) Odpowiedz Link Zgłoś
brykanty Re: Literowki glupie po prostu 02.09.10, 15:44 Najgoręcej proszę o wybaczenie. Jak mogłam. Dziękuję za podesłanie pięknego wątku. A dzisiaj w podręczniku dla dziatwy szkolnej natknęłam się na pytanie, które wzbudziło we mnie niepokój egzystencjalny: "Czy jest przydawka?"*. No bo jakby jej nie było, to jak opisać ten piękny a wspaniały świat, który nas otacza? Dziewiarstwo, o zgrozo, nie mogło by być maszynowe! *Miało być "Czym jest przydawka?", później następował nużący ciąg wyjaśnień. Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Literowki glupie po prostu 03.09.10, 09:34 To wspaniale postawienie sprawy z ta przydawka. Nie ma podobno glupich pytan, sa tylko glupie odpowiedzi. Pozostaje czekac na hity ksiazkowe typu "Koniec gramatyki", "Logika epoki postznaczeniowej" czy "Wojny interpretacji". PS. W czasach studenckich obserwowalim pewnego Docenta, w kontekscie hipotetycznego dziela "Logika odkrycia naukawego". Odpowiedz Link Zgłoś
olo53 Re: Literowki glupie po prostu 21.08.10, 17:52 po prostu Brezly jest niemily czasami:) Brezly badz na poziomie:) Odpowiedz Link Zgłoś
millefiori Re: Literowki glupie po prostu 26.08.10, 15:52 Pierścionek zadręczynowy Odpowiedz Link Zgłoś
modliszka61 Re: imperativus 31.08.10, 19:05 img685.imageshack.us/img685/105/chlewy174.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: imperativus 01.09.10, 08:38 Piekna nazwa i ladny opis: GZAWON stosowany w zalecanych dawkach jest nietoksyczny. Wyjątkowo u zwierząt bardzo wrażliwych lub w przypadku przedawkowania mogą wystapić objawy zatrucia manifestujące się posmutnieniem lub utratą apetytu. "Posmutnieniem" , chlip, chlip :-( Odpowiedz Link Zgłoś
modliszka61 Re: imperativus 01.09.10, 23:55 To zapewne psychotropy dla gzów.Zapobiegające zbydlęceniu po zbyt obfitym opojeniu. Odpowiedz Link Zgłoś
modliszka61 Re: imperativus 03.09.10, 21:18 Raczej objawy sedatywne.Stąd to posmutnienie i utrata apetytu. Takie przestarzałe metody leczenia uzależnień powodujących zmiany w behawiorze...;-} Odpowiedz Link Zgłoś
modliszka61 Re: imperativus 03.09.10, 22:03 sprytniejsza manipulacja uzależnionymi w kierunku bulimia nervosa Odpowiedz Link Zgłoś
modliszka61 Re: imperativus 04.09.10, 23:05 ...i na poczuciu winy day after party. Niech Pan nie miesza do tego procederu ptaków polujących nocą. Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: imperativus 05.09.10, 19:48 Na kozetke z tym gzem. Wie pani, mysle ze dla gatunkow, co przechodza przez faze larwalna, to psychoanaliza moze byc zupelnie ciekawa. Albo taka jetka jednodniowka. pl.wikipedia.org/wiki/J%C4%99tki_%28owady%29 Pare lat jako larwa a potem jeden dzien bez jedzenia, tylko seks i zaraz smierc. Panowie od razu postkoitalnie, bez chwili na smutek takowy, panie pod koniec dnia. Potem to zalega jako biomasa na ulicach. www.merkur-online.de/nachrichten/bayern/feuerwehreinsatz-wegen-eintagsfliegen-435041.html Zreszta, pani zielona, to pani powinna wiedziec Odpowiedz Link Zgłoś
modliszka61 Re: imperativus 05.09.10, 21:20 Przychylając się do kozetki,proponuję nie dno i margines co wieki całe w limbusie oczekuje na copulatio.Popierajmy najlepszych! Pająk krzyżak obserwowany niedawno w lesie,oświecił mnie. :-] W jego sieci znalazła się ważka-namacalna rzeczywistość,którą dział z niezwykłą dyscypliną,właściwym wysiłkiem i skupieniem.To była wielka uroczystość i misterium.Smakował każdy moment,nasączal pocałunkami z własnej substancji ten skarb.I te delikatne karesy...,i ta więź z każdą przędzą u nogi.... Żadnej chciwości,ambicji,nienasycenia nie było gdy w sieci pojawił się komar-krwiopijca i miotał się.Tylko krótkie rozpoznanie i nawet go wstępnie nie omotał.Nie inwestował energii w coś co było pozbawione wartości.Na sytuację zareagował tak,jak ona na to zasługiwała.Taka jasność percepcji. Zachowanie samicy w okresie godowym rozumiem i czuję głęboką empatię. img689.imageshack.us/img689/4049/img8279c.jpg img522.imageshack.us/img522/9384/img8293v.jpg img810.imageshack.us/img810/8700/img8298.jpg img530.imageshack.us/img530/3659/img8305o.jpg img203.imageshack.us/img203/3452/img8310r.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: imperativus 05.09.10, 21:33 Wspaniale to, brawo dla pani. Sam widzialem niedawno ose w akcji, napisze kiedys o. Ale co do meritum to ja nie wiem. Wie pani, jakas intuicja ze ci najlepsi nie sa ciekawie na kozetce. Byl taki rysunek o kozetce, co psychoanalityk mowi: "pan nie ma zadnego kompleksu nizszosci, pan jest po prostu gorszy". Ta intuicja mowi ze psychoglebiowe bogactwo kompleksow i zapetlen, nieprostych zwiazkow z rodzicami, zneurotyzowane ego w depresji, anima co chce byc florena, to wszystko domena limbujacych o oczekiwaniu na wszystko co ciekawe. A jak jasnosc percepcji, swiadomosc celow, srodkow i wlasnej wartosci, to co to za glebia? Odpowiedz Link Zgłoś
modliszka61 Re: imperativus 05.09.10, 21:48 brezly napisał: > Ale co do meritum to ja nie wiem. Wie pani, jakas intuicja ze ci najlepsi nie s > a > ciekawie na kozetce. Nałajsi czemu nie każą mi się na niej kłaść ! Pan kiedyś pytał o moje zdanie na temat wypowiedzi Jana R. na temat DonaldaT.,Najpierw,ze to pająk,a potem ,że modliszka.W świetle wyemitowanych zdjęć i moich przemyśleń przedchwilowych,zgadzam się z całą stanowczością ! Tak rzeczywiście jest.Amen. ;-}}}} Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: imperativus 06.09.10, 09:26 Ja musze powiedziec ze ja popieram. Niechetnie powierzam wykonywanie prac fachowych ludziom "kozetka ready". Taki np. hydraulik z kompleksem Edypa albo zneurotyzowany dentysta, to niemile moze byc i nie gwarantuje "value for money", wie pani. Insza sprawa ze tam na Gore Polityczna to sie pnie dziwny element. Odpowiedz Link Zgłoś
modliszka61 Re: imperativus 06.09.10, 19:11 brezly napisał: > Insza sprawa ze tam na Gore Polityczna to sie pnie dziwny element. Pan jest świetnym obserwatorem.Rzeczywiście,gdy pnący się wstępuje na pierwszy stopień tej drabiny,ma jeszcze to zwieńczenie kuliste u góry.Najczęściej ono szybko odpada ,Macki robią się coraz dłuższe,bo bęben coraz większy i kolejne elementy odpadają.Na ostatni stopień dostaje się element od lędźwi w dół.....no chyba,że się potknie o brakujący szczebelek. No,dziwne to wszystko,dziwne.... Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: imperativus 06.09.10, 20:56 Tak anatomofunkcjonalnie to sie da zrozumiec. Co jest potrzebne do wspinania sie na gore? Duza ilosc lepkich macek, co beda mialy mozliwie malo do niesienia. Z wylaczeniem tego co trawiac robi za kociol na parowcu - zrodlo energii. Ale jest jeszcze sfera motywacji. www.waligorski.art.pl/liryka.php?litera=w&nazwa=350 Odpowiedz Link Zgłoś
immanuela Re: imperativus 06.09.10, 19:51 modliszka61 napisała: > Przychylając się do kozetki,proponuję nie dno i margines co wieki całe w > limbusie oczekuje na copulatio. Co to jest limbus, Pani Modliszko? Taki autobus dla jętek, gdzie oczekują, bo misie właśnie takowy zwizualizował? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: imperativus 06.09.10, 20:51 Autobus do limbo :-) W odroznieniu od libidobusa. Odpowiedz Link Zgłoś
modliszka61 Re: imperativus 06.09.10, 20:55 Oj,Immuś,to jest coś strasznego! Limbus to to taka dziura,którą sobie wymyślili katolicy.Do niej się upycha duszyczki tych dzidziusiów,które zdążyły poumierać jeszcze przed chrztem i teraz jest problem co z nimi zrobić ,bo do nieba se nie zasłużyły,a na piekło nie nagrabiły.Niby tam mają mieć jak u mamy,ale jakie to jak u mamy,skoro za ścianą jest piekło,które też sobie wymyślili ? Te wrzaski,hałas maszyn rżnących i te wyziewy asfaltowe...jak na melinie....:-{ Pojęciem bliskoznacznym jest gimbus ,który to mają upodobanie prowadzić pijani kierowcy. Odpowiedz Link Zgłoś
immanuela Re: imperativus 06.09.10, 22:50 A autobus Błędnym Rycerzem zwany, jest pani znany, Pani Modliszko? Czy też jest pani Mugolem? ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
modliszka61 Re: imperativus 07.09.10, 08:53 Mugolem,Immuś?....Jestem na przeciwległym biegunie.Od czasu zstąpienia na Ziemię. Ze środkami komunikacji miejskiej ,to już inna sprawa.Nie wypada mi tu nazwiskami rzucać. ;-} Odpowiedz Link Zgłoś
modliszka61 Re: imperativus 08.09.10, 22:14 w tym naszym prządku tym bardziej ;-}}} Odpowiedz Link Zgłoś
kanuk Re: Literowki glupie po prostu 12.09.10, 07:53 Instygacie. Dziew(..)czynka z zawaukami. Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Literowki glupie po prostu 13.09.10, 09:39 A czy astygmatyk moze miec stygmaty? Odpowiedz Link Zgłoś
modliszka61 Re: Literowki glupie po prostu 13.09.10, 10:03 Może. Nie wie tylko w której przestrzeni one wystąpiły.Nieraz to bardzo wygodne. Sama mam stygmaty.Astygmatyczne. :-] Odpowiedz Link Zgłoś
modliszka61 Re: Literowki glupie po prostu 13.09.10, 12:41 sui generis modli61 olrajtkopirajt ;-} Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Literowki glupie po prostu 14.09.10, 08:46 Stygmatyzacja stacji diagnostycznych jako siedliska agnostycyzmu. Odpowiedz Link Zgłoś
szubad Re: Literowki glupie po prostu 15.09.10, 20:26 mieć coś w czterech litrach nie samogon bynajmniej Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Literowki glupie po prostu 15.09.10, 20:53 Yhyhyhy, pani S. "Chronisz los, zbierajac makulature" Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Literowki glupie po prostu 03.10.10, 09:10 "Yes, yes, yes!" Oh, yes. Buka, dla mnie bomba :-) Odpowiedz Link Zgłoś
kanuk Re: Literowki glupie po prostu 03.10.10, 11:12 Bardzo Bardzo głupie indeed ;-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
modliszka61 Re: Literowki glupie po prostu 03.10.10, 14:45 buka007 napisała: > debilacja intymna barareceptor reflex affecting heart - signals travel through the vag(in)us nerve ;-] Odpowiedz Link Zgłoś