Dodaj do ulubionych

Literowki glupie po prostu

10.07.10, 19:17
Kon w pelnym galocie.
Obserwuj wątek
    • around_the_sun Re: Literowki glupie po prostu 10.07.10, 19:55
      pełny galot to z długimi nogawkami tak? Bo z krótkimi to bermudy.
      • buka007 Re: Literowki glupie po prostu 10.07.10, 20:07
        Pan Taleon
        • brezly Re: Literowki glupie po prostu 11.07.10, 13:12
          Czworka ze sernikiem.
          • buka007 Re: Literowki glupie po prostu 12.08.10, 17:33
            czorty do brydża
    • zbyfauch Re: Literowki glupie po prostu 12.08.10, 20:31
      Pociąg do SOKu.
    • brykanty Re: Literowki glupie po prostu 20.08.10, 21:25
      Pomiot liryczny
      • kanuk Re: Literowki glupie po prostu 21.08.10, 05:48
        Niezróbnany Archie Shepp

        www.youtube.com/watch?v=muAz5LedKv8&feature=related
      • brezly Re: Literowki glupie po prostu 23.08.10, 14:13
        brykanty napisała:

        > Pomiot liryczny

        Znamy, znamy :-) Patrz tu:

        forum.gazeta.pl/forum/w,12233,54062290,54062290,Horror_weckui.html
        Witamy, witamy:-)
        • brykanty Re: Literowki glupie po prostu 02.09.10, 15:44
          Najgoręcej proszę o wybaczenie. Jak mogłam. Dziękuję za podesłanie pięknego wątku.
          A dzisiaj w podręczniku dla dziatwy szkolnej natknęłam się na pytanie, które wzbudziło we mnie niepokój egzystencjalny: "Czy jest przydawka?"*.
          No bo jakby jej nie było, to jak opisać ten piękny a wspaniały świat, który nas otacza? Dziewiarstwo, o zgrozo, nie mogło by być maszynowe!

          *Miało być "Czym jest przydawka?", później następował nużący ciąg wyjaśnień.
          • brezly Re: Literowki glupie po prostu 03.09.10, 09:34
            To wspaniale postawienie sprawy z ta przydawka. Nie ma podobno glupich pytan,
            sa tylko glupie odpowiedzi.
            Pozostaje czekac na hity ksiazkowe typu "Koniec gramatyki", "Logika epoki
            postznaczeniowej" czy "Wojny interpretacji".

            PS. W czasach studenckich obserwowalim pewnego Docenta, w kontekscie
            hipotetycznego dziela "Logika odkrycia naukawego".
    • olo53 Re: Literowki glupie po prostu 21.08.10, 17:52
      po prostu Brezly jest niemily czasami:) Brezly badz na poziomie:)
      • millefiori Re: Literowki glupie po prostu 26.08.10, 15:51
        Oświadczyny podatkowe
        • millefiori Re: Literowki glupie po prostu 26.08.10, 15:52
          Pierścionek zadręczynowy
          • modliszka61 Re: imperativus 31.08.10, 19:05
            img685.imageshack.us/img685/105/chlewy174.jpg
            • brezly Re: imperativus 01.09.10, 08:38
              Piekna nazwa i ladny opis:

              GZAWON stosowany w zalecanych dawkach jest nietoksyczny. Wyjątkowo u zwierząt
              bardzo wrażliwych lub w przypadku przedawkowania mogą wystapić objawy zatrucia
              manifestujące się posmutnieniem lub utratą apetytu.

              "Posmutnieniem" , chlip, chlip :-(
              • modliszka61 Re: imperativus 01.09.10, 23:55
                To zapewne psychotropy dla gzów.Zapobiegające zbydlęceniu po zbyt obfitym opojeniu.
                • brezly Re: imperativus 03.09.10, 09:17
                  Wywoluje depresje u gzow, znaczy?
                  • modliszka61 Re: imperativus 03.09.10, 21:18
                    Raczej objawy sedatywne.Stąd to posmutnienie i utrata apetytu.
                    Takie przestarzałe metody leczenia uzależnień powodujących zmiany w behawiorze...;-}
                    • kanuk Re: imperativus 03.09.10, 21:54
                      abdominacja glutenowo-laktozowa ?
                      • modliszka61 Re: imperativus 03.09.10, 22:03
                        sprytniejsza manipulacja uzależnionymi w kierunku bulimia nervosa
                        • brezly Re: imperativus 04.09.10, 12:34
                          Giez frasobliwy? Osowialy?
                          • modliszka61 Re: imperativus 04.09.10, 23:05
                            ...i na poczuciu winy day after party.
                            Niech Pan nie miesza do tego procederu ptaków polujących nocą.
                            • brezly Re: imperativus 05.09.10, 19:48
                              Na kozetke z tym gzem. Wie pani, mysle ze dla gatunkow, co przechodza przez faze
                              larwalna, to psychoanaliza moze byc zupelnie ciekawa.

                              Albo taka jetka jednodniowka.
                              pl.wikipedia.org/wiki/J%C4%99tki_%28owady%29
                              Pare lat jako larwa a potem jeden dzien bez jedzenia, tylko seks i zaraz smierc.
                              Panowie od razu postkoitalnie, bez chwili na smutek takowy, panie pod koniec
                              dnia. Potem to zalega jako biomasa na ulicach.

                              www.merkur-online.de/nachrichten/bayern/feuerwehreinsatz-wegen-eintagsfliegen-435041.html
                              Zreszta, pani zielona, to pani powinna wiedziec
                              • modliszka61 Re: imperativus 05.09.10, 21:20
                                Przychylając się do kozetki,proponuję nie dno i margines co wieki całe w
                                limbusie oczekuje na copulatio.Popierajmy najlepszych!
                                Pająk krzyżak obserwowany niedawno w lesie,oświecił mnie. :-] W jego sieci
                                znalazła się ważka-namacalna rzeczywistość,którą dział z niezwykłą
                                dyscypliną,właściwym wysiłkiem i skupieniem.To była wielka uroczystość i
                                misterium.Smakował każdy moment,nasączal pocałunkami z własnej substancji ten
                                skarb.I te delikatne karesy...,i ta więź z każdą przędzą u nogi....
                                Żadnej chciwości,ambicji,nienasycenia nie było gdy w sieci pojawił się
                                komar-krwiopijca i miotał się.Tylko krótkie rozpoznanie i nawet go wstępnie nie
                                omotał.Nie inwestował energii w coś co było pozbawione wartości.Na sytuację
                                zareagował tak,jak ona na to zasługiwała.Taka jasność percepcji.
                                Zachowanie samicy w okresie godowym rozumiem i czuję głęboką empatię.
                                img689.imageshack.us/img689/4049/img8279c.jpg
                                img522.imageshack.us/img522/9384/img8293v.jpg
                                img810.imageshack.us/img810/8700/img8298.jpg
                                img530.imageshack.us/img530/3659/img8305o.jpg
                                img203.imageshack.us/img203/3452/img8310r.jpg
                                • brezly Re: imperativus 05.09.10, 21:33
                                  Wspaniale to, brawo dla pani. Sam widzialem niedawno ose w akcji, napisze kiedys o.
                                  Ale co do meritum to ja nie wiem. Wie pani, jakas intuicja ze ci najlepsi nie sa
                                  ciekawie na kozetce.
                                  Byl taki rysunek o kozetce, co psychoanalityk mowi: "pan nie ma zadnego
                                  kompleksu nizszosci, pan jest po prostu gorszy". Ta intuicja mowi ze
                                  psychoglebiowe bogactwo kompleksow i zapetlen, nieprostych zwiazkow z rodzicami,
                                  zneurotyzowane ego w depresji, anima co chce byc florena, to wszystko domena
                                  limbujacych o oczekiwaniu na wszystko co ciekawe. A jak jasnosc percepcji,
                                  swiadomosc celow, srodkow i wlasnej wartosci, to co to za glebia?
                                  • modliszka61 Re: imperativus 05.09.10, 21:48
                                    brezly napisał:
                                    > Ale co do meritum to ja nie wiem. Wie pani, jakas intuicja ze ci najlepsi nie s
                                    > a
                                    > ciekawie na kozetce.
                                    Nałajsi czemu nie każą mi się na niej kłaść ! Pan kiedyś pytał o moje zdanie na
                                    temat wypowiedzi Jana R. na temat DonaldaT.,Najpierw,ze to pająk,a potem ,że
                                    modliszka.W świetle wyemitowanych zdjęć i moich przemyśleń
                                    przedchwilowych,zgadzam się z całą stanowczością ! Tak rzeczywiście jest.Amen.
                                    ;-}}}}
                                    • brezly Re: imperativus 06.09.10, 09:26
                                      Ja musze powiedziec ze ja popieram. Niechetnie powierzam wykonywanie prac
                                      fachowych ludziom "kozetka ready". Taki np. hydraulik z kompleksem Edypa albo
                                      zneurotyzowany dentysta, to niemile moze byc i nie gwarantuje "value for money",
                                      wie pani.

                                      Insza sprawa ze tam na Gore Polityczna to sie pnie dziwny element.
                                      • modliszka61 Re: imperativus 06.09.10, 19:11
                                        brezly napisał:
                                        > Insza sprawa ze tam na Gore Polityczna to sie pnie dziwny element.
                                        Pan jest świetnym obserwatorem.Rzeczywiście,gdy pnący się wstępuje na pierwszy stopień tej drabiny,ma jeszcze to zwieńczenie kuliste u góry.Najczęściej ono szybko odpada ,Macki robią się coraz dłuższe,bo bęben coraz większy i kolejne elementy odpadają.Na ostatni stopień dostaje się element od lędźwi w dół.....no chyba,że się potknie o brakujący szczebelek.
                                        No,dziwne to wszystko,dziwne....
                                        • brezly Re: imperativus 06.09.10, 20:56
                                          Tak anatomofunkcjonalnie to sie da zrozumiec. Co jest potrzebne do wspinania sie na gore?
                                          Duza ilosc lepkich macek, co beda mialy mozliwie malo do niesienia. Z wylaczeniem tego co trawiac robi za kociol na parowcu - zrodlo energii.
                                          Ale jest jeszcze sfera motywacji.

                                          www.waligorski.art.pl/liryka.php?litera=w&nazwa=350
                                • immanuela Re: imperativus 06.09.10, 19:51
                                  modliszka61 napisała:

                                  > Przychylając się do kozetki,proponuję nie dno i margines co wieki całe w
                                  > limbusie oczekuje na copulatio.

                                  Co to jest limbus, Pani Modliszko? Taki autobus dla jętek, gdzie oczekują, bo misie właśnie takowy zwizualizował? ;-)
                                  • brezly Re: imperativus 06.09.10, 20:51
                                    Autobus do limbo :-) W odroznieniu od libidobusa.
                                  • modliszka61 Re: imperativus 06.09.10, 20:55
                                    Oj,Immuś,to jest coś strasznego! Limbus to to taka dziura,którą sobie wymyślili katolicy.Do niej się upycha duszyczki tych dzidziusiów,które zdążyły poumierać jeszcze przed chrztem i teraz jest problem co z nimi zrobić ,bo do nieba se nie zasłużyły,a na piekło nie nagrabiły.Niby tam mają mieć jak u mamy,ale jakie to jak u mamy,skoro za ścianą jest piekło,które też sobie wymyślili ? Te wrzaski,hałas maszyn rżnących i te wyziewy asfaltowe...jak na melinie....:-{
                                    Pojęciem bliskoznacznym jest gimbus ,który to mają upodobanie prowadzić pijani kierowcy.
                                    • immanuela Re: imperativus 06.09.10, 22:50
                                      A autobus Błędnym Rycerzem zwany, jest pani znany, Pani Modliszko? Czy też jest pani Mugolem? ;-)
                                      • modliszka61 Re: imperativus 07.09.10, 08:53
                                        Mugolem,Immuś?....Jestem na przeciwległym biegunie.Od czasu zstąpienia na Ziemię.
                                        Ze środkami komunikacji miejskiej ,to już inna sprawa.Nie wypada mi tu nazwiskami rzucać. ;-}
                                        • immanuela Re: imperativus 08.09.10, 21:14
                                          w prządku ;-)
                                          • modliszka61 Re: imperativus 08.09.10, 22:14
                                            w tym naszym prządku tym bardziej ;-}}}
          • kanuk Re: Literowki glupie po prostu 12.09.10, 07:53
            Instygacie. Dziew(..)czynka z zawaukami.
            • brezly Re: Literowki glupie po prostu 13.09.10, 09:39
              A czy astygmatyk moze miec stygmaty?
              • modliszka61 Re: Literowki glupie po prostu 13.09.10, 10:03
                Może. Nie wie tylko w której przestrzeni one wystąpiły.Nieraz to bardzo wygodne.
                Sama mam stygmaty.Astygmatyczne. :-]
                • buka007 Re: Literowki glupie po prostu 13.09.10, 11:01
                  a asygnaty na stygmaty ?
                  • modliszka61 Re: Literowki glupie po prostu 13.09.10, 12:41
                    sui generis modli61 olrajtkopirajt ;-}
                    • brezly Re: Literowki glupie po prostu 14.09.10, 08:46
                      Stygmatyzacja stacji diagnostycznych jako siedliska agnostycyzmu.
    • szubad Re: Literowki glupie po prostu 15.09.10, 20:26
      mieć coś w czterech litrach
      nie samogon bynajmniej
      • brezly Re: Literowki glupie po prostu 15.09.10, 20:53
        Yhyhyhy, pani S.

        "Chronisz los, zbierajac makulature"
    • buka007 Re: Literowki glupie po prostu 03.10.10, 07:24
      debilacja intymna
      • brezly Re: Literowki glupie po prostu 03.10.10, 09:10
        "Yes, yes, yes!" Oh, yes.

        Buka, dla mnie bomba :-)
        • kanuk Re: Literowki glupie po prostu 03.10.10, 11:12
          Bardzo Bardzo głupie indeed ;-))))
      • modliszka61 Re: Literowki glupie po prostu 03.10.10, 14:45
        buka007 napisała:
        > debilacja intymna
        barareceptor reflex affecting heart - signals travel through the vag(in)us nerve ;-]
        • szubad Re: Literowki glupie po prostu 06.10.10, 22:41
          sredeczne uciski
    • buka007 Re: Literowki glupie po prostu 12.10.10, 12:33
      Sweatshit
      • brezly Ech, co za tytul mi sie przeczytal 01.12.10, 12:26
        tinyurl.com/248eq2r

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka