Dodaj do ulubionych

Bóg się rodzi

IP: *.acn.waw.pl 23.12.04, 01:46
Dla mnie ta kolęda jest najpiękniejszą z pięknych- także dlatego, że ma swój
wymiar patriotyczny :-)
Obserwuj wątek
    • Gość: Madzia Re: Bóg się rodzi IP: *.fastres.net 01.12.05, 22:06
      zgadzam sie, to najpiekniejsza koleda. i najlepiej brzmi w przepelnionym
      kosciele w pasterke! cudownie!
    • Gość: xxxxx Re: Bóg się rodzi IP: *.chello.pl 19.12.05, 14:50
      bardzo ładna kolęda
    • Gość: misior Re: Bóg się rodzi IP: *.range86-129.btcentralplus.com 19.12.05, 23:15
      Halo czy ktoś wie z kąd można ściągnąć jakieś kolędy????
      Przyszlo mi spędzać święta za granicą a nie mam żadnych kolęd.
      Będę bardzo wdzięczny za jakięs namiary.
      Wesołych Świąt wszystkim życzę.
      • Gość: necrohronos Re: Bóg się rodzi IP: *.chello.pl 04.01.08, 02:21
        mp3.wp.pl/p/strefa/gatunki/I5.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka