Gość: MARCIN IP: 217.153.6.* 14.02.06, 15:53 wogóle to nie jest śmieszne, nie ma to jak denna wybiórcza... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tomtom Kaczyńscy, Giertych i Lepper mówią "Misiem" IP: 217.74.217.* 14.02.06, 15:55 dajcie lepiej adres z którego to można ściągnąć na dysk. Duńska sieć z której korzystam jest pełna firewalli i blokuje wyświetlanie filmów we wszelkich pop-upach. Odpowiedz Link Zgłoś
benedictxvi Re: Kaczyńscy, Giertych i Lepper mówią "Misiem" 14.02.06, 16:01 bezpośredni adres to ml.gazeta.pl/9/3163/mala_stabilizacja.wmv Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomtom Re: Kaczyńscy, Giertych i Lepper mówią "Misiem" IP: 217.74.217.* 14.02.06, 16:09 jakbyś miał jakiś inny link to byłbym wdzięczny. Ten otwiera (próbuje się otworzyć) w Windows Media Plater. Siedzę w Danii na stypendum i Duńczycy mają bzika na pkcie bezpieczeństwa w sieci. W akademiku w którym mieszkam mogę używać tylko Internet Explorera bo reszta programów działających spod Wina XP Home Edition nie przebije się przez firewalle. Powiedzieli mi, że musiałbym zainstalować Win XP Proffesional. W każdym razie proszę o jakiegoś linka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomtom Re: Kaczyńscy, Giertych i Lepper mówią "Misiem" IP: 217.74.217.* 14.02.06, 16:12 a jak próbuję wcisnąć "zapisz element docelowy jako" to mi ściąga tylko skrót. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jol faktycznie mają bzika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.06, 16:20 jak dla nich Internet Explorer jest bezpieczny :-D. Nie ma to jak Operka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomtom Re: faktycznie mają bzika IP: 217.74.217.* 14.02.06, 17:43 To znaczy Explorer jako jedyny ma wbudowany system logowania do ICH sieci... Odpowiedz Link Zgłoś
mnia-mnia Re: dajcie link do storny z któej można to ściągn 14.02.06, 15:59 dajcie, dajcie ludziska ten link Odpowiedz Link Zgłoś
mnia-mnia Re: dajcie link do storny z któej można to ściągn 14.02.06, 16:01 juz mam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gumka Arabska Kaczyńscy, Giertych i Lepper mówią "Misiem" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.02.06, 15:57 Szczerze... Tak samo żenujące jak wydarzenia z dnia wczorajszego. Autor mógł się troszkę bardziej wysilić i przynajmniej zsynchronizować dialogi. Jestem pełen podziwu dla GW, że takim bublem chcą bawić ludzi. Pozdawiam Odpowiedz Link Zgłoś
voytex Re: Kaczyńscy, Giertych i Lepper mówią "Misiem" 14.02.06, 16:03 A co na to Kwasniewski? Przeciesz "Mis" to historia jego PRL-owskiego pochodzenia... Powinien interweniowac w sadzie najwyzszym! To obraza jego czerwonej godnosci i tego samego koloru kolezenstwa. P.S. Gdzie Aleksander zaopatruje sie w gaz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ryszard Ochódzki Kaczyńscy, Giertych i Lepper mówią "Misiem" IP: 193.238.14.* 14.02.06, 16:04 Utwierdza mnie to w dwóch rzeczach. Po pierwsze primo: uwielbiam te filmy i dalej będę. Po drugie primo: nie mogę patrzeć na te kęby: Kaczka(względnie suseł), Koń i prosiak z solarki. Odpowiedz Link Zgłoś
voytex Re: Kaczyńscy, Giertych i Lepper mówią "Misiem" 14.02.06, 16:11 Gość portalu: Ryszard Ochódzki napisał(a): > Utwierdza mnie to w dwóch rzeczach. > Po pierwsze primo: uwielbiam te filmy i dalej będę. > Po drugie primo: nie mogę patrzeć na te kęby: Kaczka(względnie suseł), Koń i > prosiak z solarki. A GDYBY NIE TE "KEBY" TO BY BYLA DUPA Z GEBY..."profesore"... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ryszard Ochódzki Re: Kaczyńscy, Giertych i Lepper mówią "Misiem" IP: *.3.pl 14.02.06, 16:34 O jeza szybko pisałem i się pomyliłem wyluzuj się. Odpowiedz Link Zgłoś
bogobojny44 Kaczyńscy, Giertych i Lepper mówią "Misiem" 14.02.06, 16:04 nie moge nigdzie tego znaleźć!! Może jakis link??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: link Dajcie link! IP: 217.153.104.* 14.02.06, 16:08 BŁAGAM, BO NIE WYTRZYMAM! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: głość No przecież jest po prawej u góry IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.02.06, 16:09 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: link ale się nie da zapisać IP: 217.153.104.* 14.02.06, 16:18 to jest tylko skrót i nie ma mozliwości zapisania pełnego pliku do odtwarzania poza siecią Odpowiedz Link Zgłoś
benedictxvi Re: ale się nie da zapisać 14.02.06, 16:19 chyba nie chcesz nam powiedzieć, że nie masz teraz połączenia z siecią? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: link Bradzo śmieszne IP: 217.153.104.* 14.02.06, 16:23 mam, ale chcę zapisać i w domu rodzince odegrać, a w domu sieci nie mam. I co teraz mądralo? Odpowiedz Link Zgłoś
pamparampa Re: Bradzo śmieszne 14.02.06, 16:46 pozostaje Ci jedynie wstąpić do PO lub SLD Odpowiedz Link Zgłoś
pracownik_gugle Re: Bradzo śmieszne 14.02.06, 17:13 tu jest: rapidshare.de/files/13261681/mala_stabilizacja.zip.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LMB tu jest LINK IP: *.icpnet.pl 14.02.06, 20:54 Popracowałem nad rozmiarem pliku - ma teraz 7 MB zamiast 30: www.icpnet.pl/~rukipe/film/Ma%b3a%20Stabilizacja.avi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: Kaczyńscy, Giertych i Lepper mówią "Misiem" IP: *.net.autocom.pl 14.02.06, 16:10 A moim zdaniem b.fajnie zrobione i smieszne:) Pozdrawiam autora:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mess Re: Kaczyńscy, Giertych i Lepper mówią "Misiem" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.06, 16:14 Stary nie wychylaj się poza Świerszczyk> Łarwiej ci bedzie zrozumieć. Odpowiedz Link Zgłoś
freelancer1 nawet niezłe... 14.02.06, 16:25 ciekawe czemu Szanowna Redakcja nie chce przyznać się do autorstwa i pisze, że "mozna znaleźć w internecie".....jak już tak piszecie, to powinniście dopilnować, coby rzeczywiście można było znaleźć:) mam trochę miejsca na serwerze, mogę pożyczyć:) za darmo:), rozreklamuję tylko swoją stronkę:) Odpowiedz Link Zgłoś
mch1983 dajcie link z którego da się pobrać ten film 14.02.06, 16:29 do zapisu na twardzielu. link GW to tylko skrót do storny i żeby odtworzyć ten film trzeba być do netu podłączonym. A nie wszyscy maja stałkę i super przepustowość Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: misiowy Re: Kaczyńscy, Giertych i Lepper mówią "Misiem" IP: *.crowley.pl 14.02.06, 16:30 "W internecie można znaleźć film "Mała stabilizacja", którego autor zgrabnie połączył dramatyczne ujęcia z poniedziałkowych serwisów informacyjnych z dialogami pochodzącymi z "Misia", "Rozmów kontrolowanych" i "Kabaretu Starszych Panów". Czy pastisz podbije serca widzów, którym spodobał się dramat pod tytułem "Wcześniejsze wybory"? Zapraszamy do obejrzenia..." hehe niezla demagogia - Gazeta sugeruje, ze w ciagu jednej nocy "ktos" zrobil film ot tak, dla zartu - i do tego, ktos z Gazety tenze filmik znalazl - calkiem przypadkiem :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edek Re: Kaczyńscy, Giertych i Lepper mówią "Misiem" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.06, 16:37 Spisek! Odpowiedz Link Zgłoś
util Wieczny szacunek dla Barei! :] 14.02.06, 16:34 Bareja nieśmiertelny :] Czasy się zmieniają, ale jego absurdalny humor i drwiny z "działaczy" wciąż aktualne. Spójrzcie na siebie, politycy. poseł Cymański: "Tak... To nam wskazuje na to, że życie stawia przed nami... ciągle coś nowego." Maciej Łopiński, rzecznik prezydenta: "Ja Szczupak! Ja Szczupak! Do wszystkich, do wszystkich! Zaciągamy sieć!" Lepper: "Szczerość - w naszym klubie - to norma!" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eol Re: Wieczny szacunek dla Barei! :] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.06, 16:47 naprawdę dobre Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Urodzony w Polsce Re: Kaczyńscy, Giertych i Lepper mówią "Misiem" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.06, 16:38 ... ale teraz to ja nie wiem gdzie K.. żyje ... :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mama Robusia Re: Kaczyńscy, Giertych i Lepper mówią "Misiem" IP: *.outsourcing.atman.pl 14.02.06, 16:39 Panie reżyserze kochany, ja, ja pana to widziałam we wszystkich filmach. I w polskich, i zagranicznych i amerykańskich, ale żeby tego łobuza, to żeby mu nie dać ani grosza, albo lepiej żeby mnie wszystko wysłać, bo on to do mojej siostry, do tej suki uciekł, a przecież to jest jego dziecko. W sądzie był. Mówi, że w więzieniu siedział, a przecież, dwa razy w więzieniu jak byłam u niego, no to czyje to może być dziecko jak nie jego. Tego łobuza! Robuś, zaświadcz, żeby nie była nasza krzywda, no powiedz, no powiedz kto to jest, kto to jest, no? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robuś Re: Kaczyńscy, Giertych i Lepper mówią "Misiem" IP: *.3.pl 14.02.06, 16:41 tatuuuś... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rezyser Re: Kaczyńscy, Giertych i Lepper mówią "Misiem" IP: *.3.pl 14.02.06, 16:42 Jest prawda czasu i prawda ekranu, która mówi, że ta prasłowiańska grusza chroni w swych konarach plebejskiego uciekiniera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcy Re: Kaczyńscy, Giertych i Lepper mówią "Misiem" IP: 193.192.62.* 14.02.06, 16:44 I to jest bardzo słuszna koncepcja! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tu szczupak Re: Kaczyńscy, Giertych i Lepper mówią "Misiem" IP: *.3.pl 14.02.06, 16:48 Że matka się z tyłu, TAK POWIEDZIAŁ ŻE MATKA SIEDZI Z TYŁU TAK POWIEDZIAŁ. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aktorka Re: Kaczyńscy, Giertych i Lepper mówią "Misiem" IP: *.3.pl 14.02.06, 16:52 Wiesz nie wiem jak to możliwe ale bardzo cię kocham. Jak to?? - - Odpowiedz Link Zgłoś
brillo Re: Kaczyńscy, Giertych i Lepper mówią "Misiem" 14.02.06, 16:41 Znakomite. Za takie kawałki(i nie tylko) kocham wyborczą. Komu się nie podoba niech spada. Na kant. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: taaa Re: Kaczyńscy, Giertych i Lepper mówią "Misiem" IP: *.aster.pl 14.02.06, 16:52 od kiedy pracujesz w Agorze? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kakti Re: Kaczyńscy, Giertych i Lepper mówią "Misiem" IP: *.leoburnett.com.pl / 193.109.223.* 14.02.06, 16:58 od kiedy praca w Agorze gorsza od roboty w torunskiej rozglosni? moze Cie razi to, ze inni sie potrafia smiac z tego, co Ty kochasz? dodam, ze nie jestem zydem, komuchem ani cyklista ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andy super!!! I do tego jak pasuje IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.02.06, 16:55 jakby specjalnie dla nich napisane... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kra Re: Kaczyńscy, Giertych i Lepper mówią "Misiem" IP: *.bbtec.net 14.02.06, 16:57 ml.gazeta.pl/9/3163/mala_stabilizacja.wmv Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pp CENZURA??? IP: *.chello.pl 14.02.06, 18:20 a gdzie zniknal link?????? ----------------------- lewo i niesprawiedliwosc Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K Re: CENZURA??? IP: *.acn.waw.pl 14.02.06, 18:37 Widocznie juz ktos zadzwonil... Np pan minister od Wasserwanny. Szkoda, ze sie Agora tak od razu przestraszyla Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Joe Kaczor zmasturbowal linka Bareja jeden IP: *.chello.pl 14.02.06, 18:53 oddawac link!!!!!! gdziescie go posiali??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KazikMarcinkiewicz credo IP: *.chello.pl 14.02.06, 19:06 Jestem cieniasem, moj ojciec byl cieniasem i moj syn jest cieniasem. Tak to juz jest u nas w Gorzowie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: R Internet is free, thanks god... IP: *.catv.net.pl 14.02.06, 20:29 ...cenzura jak za starych komunistycznych czasow. Cale szczescie, ze nie mozna powstrzymac internetu:-> SHARE! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MR Re: Internet is free, thanks god... IP: *.aster.pl / *.aster.pl 14.02.06, 22:38 Jest już w eMule! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: v Re: Internet is free, thanks god... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.06, 19:47 szukam w e-mulach i nie moge znalezc... pod jakim haslem? szukalam pod Mała stabilizacja... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MR Re: Internet is free, thanks god... IP: *.pl / 217.153.39.* 15.02.06, 22:14 mala stabilizacja Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eol Re: Internet is free, thanks god... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.06, 22:41 przecież jest wyżej podany, jak na razie jeszcze chodzi rapidshare.de/files/13261681/mala_stabilizacja.zip.html naciskasz na free, czekasz aż upłynie wyświetlajacy sie czas,a potem przepisujesz te kolorowe literki w okienko obok i enter, ot i cała robota Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nielot Re: Kaczyńscy, Giertych i Lepper mówią "Misiem" IP: *.crowley.pl 14.02.06, 22:57 Idzie cenzura panie. Jeszcze o 17 można było zobaczyć ten film teraz już go Kaczory zdjeły. Niezależna prasa umarła. Ale już niedługo lud ruszy bo zacznie sie czas polowania na kaczki. Niech żyje Rzeczpospolista Kacza Mać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aleksander Wójcik Re: Kaczyńscy, Giertych i Lepper mówią "Misiem" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.06, 09:35 To czego to doszło. Agora musiała zdjąć film po interwencji jakiegoś polityczka czy prokuratorzyny... Dawniej wyborcza napisałaby przynajmniej artykuł "Jak to zadzwonił Wasserman do Michnika" ale teraz rozumiem że wszyscy chcemy żyć dobrze z jedyną słuszną siłą. Wsytdź się AGORO, wstydź... Odpowiedz Link Zgłoś