brezly 09.05.07, 15:20 te i inne uboczne skutki doksztaltu. Cenzor z Ukadu Scalonego. I Tenze poty skaczacy przez bramki logiczne az sie zbrojen ramie zlamalo. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
millefiori Re: Cenzor jako sensor 09.05.07, 15:21 Ma pan siatke maskujaca, tak na wszelki wypadek? Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Cenzor jako sensor 09.05.07, 15:24 Nie, pani Fiurko. Symbol postepu: kobieta na tranzystorze. Odpowiedz Link Zgłoś
mateuszwierzbicki Re: Cenzor jako sensor 09.05.07, 15:24 tu siatka niewiele pomoże, tu schron przeciwatomowy potrzebny :) Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Cenzor jako sensor 09.05.07, 15:26 Budowa Nowej Luty jako symbol scalania Ukladu. Ktory jak wiadomo uklad Podstawa wszystkiego. Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Niech zarycza tyrystory bojowe! 09.05.07, 15:27 PNPN gwarancja tranzystoryzacji! Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Scalmy się! 09.05.07, 15:32 To nie o to chodzi, przezytku sredniowiecznych struktur spolecznych, zeby bylo przyjmenie tylko o to ze sie trzeba scalacc bo jest to postepowe (obrotowe/drgajace), naukowe i jedynie sluszne, no! Ale precz mowimy burzuazyjnym postulatom miniaturyzacji! Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Scalmy się! 09.05.07, 15:35 Ale tylko dla dobra, rozwoju i umacniania potencjalu obronnego (limeryk Musierowicz o potencjale obronnym bardzo cenie, znasz?) Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Scalmy się! 09.05.07, 17:55 Cala ksiazka jej wypelniona limerykami jest, ale ten mi utkwil szczegolnie: Pewien (jakis facet) z Jablonny Wciaz umacnial potencjal obronny Co zobbczyl potencjal To go wzamcnial ten becwal W gorliwosci swej wrecz nieprzytomny Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Scalmy się! 09.05.07, 15:36 Nie, nie, nie. Od lamp dzieli nas droga, uslana kamieniami dwojakiego rodzaju, wegielnymi i milowymi. I zanczonami punktami dwoch rodzajow: tymi, od ktorych nie ma odwortu i tymi do ktorych nie ma powrotu. Odpowiedz Link Zgłoś
millefiori Re: Scalmy się! 09.05.07, 15:38 Jasniej by bylo, przynajmniej, i widac, co sie zepsulo:) Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Scalmy się! 09.05.07, 17:56 Jak moglo sie cos zepsuc jak bylo jednynie sluszne? Aha, pani Fiorciu, mysmy z pania Immka, to na studiach mieli pojecie "postep reakcji". Alfa sie bodaj to oznaczalo:-) Odpowiedz Link Zgłoś