Dodaj do ulubionych

Cenzor jako sensor

09.05.07, 15:20
te i inne uboczne skutki doksztaltu. Cenzor z Ukadu Scalonego. I Tenze poty
skaczacy przez bramki logiczne az sie zbrojen ramie zlamalo.
Obserwuj wątek
    • millefiori Re: Cenzor jako sensor 09.05.07, 15:21
      Ma pan siatke maskujaca, tak na wszelki wypadek?
      • brezly Re: Cenzor jako sensor 09.05.07, 15:24
        Nie, pani Fiurko.
        Symbol postepu: kobieta na tranzystorze.
      • mateuszwierzbicki Re: Cenzor jako sensor 09.05.07, 15:24
        tu siatka niewiele pomoże, tu schron przeciwatomowy potrzebny :)
        • brezly Re: Cenzor jako sensor 09.05.07, 15:26
          Budowa Nowej Luty jako symbol scalania Ukladu. Ktory jak wiadomo uklad Podstawa
          wszystkiego.
    • brezly Niech zarycza tyrystory bojowe! 09.05.07, 15:27
      PNPN gwarancja tranzystoryzacji!
      • immanuela Scalmy się! 09.05.07, 15:30
        to może być nawet przyjemne ;-)
        • brezly Re: Scalmy się! 09.05.07, 15:32
          To nie o to chodzi, przezytku sredniowiecznych struktur spolecznych, zeby bylo
          przyjmenie tylko o to ze sie trzeba scalacc bo jest to postepowe
          (obrotowe/drgajace), naukowe i jedynie sluszne, no!
          Ale precz mowimy burzuazyjnym postulatom miniaturyzacji!
          • immanuela Re: Scalmy się! 09.05.07, 15:34
            i tak jestem za scalaniem ;-)
            • brezly Re: Scalmy się! 09.05.07, 15:35
              Ale tylko dla dobra, rozwoju i umacniania potencjalu obronnego (limeryk
              Musierowicz o potencjale obronnym bardzo cenie, znasz?)
              • immanuela Re: Scalmy się! 09.05.07, 17:49
                a ne, nie, podrzuć :-)
                • brezly Re: Scalmy się! 09.05.07, 17:55
                  Cala ksiazka jej wypelniona limerykami jest, ale ten mi utkwil szczegolnie:

                  Pewien (jakis facet) z Jablonny
                  Wciaz umacnial potencjal obronny
                  Co zobbczyl potencjal
                  To go wzamcnial ten becwal
                  W gorliwosci swej wrecz nieprzytomny
          • millefiori Re: Scalmy się! 09.05.07, 15:34
            Wrocmy do lamp!
            • brezly Re: Scalmy się! 09.05.07, 15:36
              Nie, nie, nie. Od lamp dzieli nas droga, uslana kamieniami dwojakiego rodzaju,
              wegielnymi i milowymi. I zanczonami punktami dwoch rodzajow: tymi, od ktorych
              nie ma odwortu i tymi do ktorych nie ma powrotu.
              • millefiori Re: Scalmy się! 09.05.07, 15:38
                Jasniej by bylo, przynajmniej, i widac, co sie zepsulo:)
                • brezly Re: Scalmy się! 09.05.07, 17:56
                  Jak moglo sie cos zepsuc jak bylo jednynie sluszne?

                  Aha, pani Fiorciu, mysmy z pania Immka, to na studiach mieli pojecie "postep
                  reakcji". Alfa sie bodaj to oznaczalo:-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka