kanuk 23.12.07, 13:03 Patrze na wizytowke jednej Pani i widze ,ze ma ponad dwiescie wiadomosci od innej milej pani. Ale kiedy patrze na wizytowke tej drugiej pani,to widze tylko cztery! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
khadroma Re: Dyspro polo 29.12.07, 17:14 kanuk napisał: > Patrze na wizytowke jednej Pani i widze Wizytujesz wiec eksploracyjnie? A jakbys tak wizytowal jedynie towarzysko?;-) P.s.Czy to nie Ty dorabiales po godzinach jako kontroler jakosci w restauracjach "spolem"? Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Dyspro polo 30.12.07, 14:36 khadroma napisała: > Wizytujesz wiec eksploracyjnie? > A jakbys tak wizytowal jedynie towarzysko?;-) Pomiedzy jednym a drugim jest jeszcze etap handlowania perkalem i paciorkami. (co to jest perkal, do cholery, tak nawiasem?). > > P.s.Czy to nie Ty dorabiales po godzinach jako kontroler jakosci w > restauracjach "spolem"? Tzw. gramaturometra i alkoholomierz? Odpowiedz Link Zgłoś
khadroma Re: Dyspro polo 30.12.07, 17:09 Paciorek to sie odmawia. A perkal sie przyjmuje. Byle nie doustnie. Tudziez owija, wokol czlonkow, nazywajac te kawalki odzieza. Dzis mi sie wszystko z jednym kojarzy.;-) Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Dyspro polo 30.12.07, 17:13 Aha, czesc Khadromciu, bo to w tych samych ksiazkach bylo o perkalu i jedzeniu pecari. Albo na odwrot. Kojarzy ci sie z odzieza? To dobry pomysl na to forum :-) Odpowiedz Link Zgłoś
khadroma Re: Dyspro polo 30.12.07, 17:19 No wlasnie mi sie kojarzy bez odziezy...;-) Odpowiedz Link Zgłoś
khadroma Re: Dyspro polo 30.12.07, 17:27 W maju tez mozna. A nawet nalezy. Na lezaco nawet. Odpowiedz Link Zgłoś