Dodaj do ulubionych

Dyspro polo

23.12.07, 13:03
Patrze na wizytowke jednej Pani i widze ,ze ma ponad dwiescie
wiadomosci od innej milej pani. Ale kiedy patrze na wizytowke tej
drugiej pani,to widze tylko cztery!
Obserwuj wątek
    • bei Re: Dyspro polo 29.12.07, 00:10
      brak proporcji jest twórczy:)
      • kanuk Re: Dyspro polo 29.12.07, 02:58
        aha, piss pan na beerdyczow;-)
    • khadroma Re: Dyspro polo 29.12.07, 17:14
      kanuk napisał:

      > Patrze na wizytowke jednej Pani i widze

      Wizytujesz wiec eksploracyjnie?
      A jakbys tak wizytowal jedynie towarzysko?;-)

      P.s.Czy to nie Ty dorabiales po godzinach jako kontroler jakosci w
      restauracjach "spolem"?
      • brezly Re: Dyspro polo 30.12.07, 14:36
        khadroma napisała:

        > Wizytujesz wiec eksploracyjnie?
        > A jakbys tak wizytowal jedynie towarzysko?;-)

        Pomiedzy jednym a drugim jest jeszcze etap handlowania perkalem i paciorkami.
        (co to jest perkal, do cholery, tak nawiasem?).

        >
        > P.s.Czy to nie Ty dorabiales po godzinach jako kontroler jakosci w
        > restauracjach "spolem"?

        Tzw. gramaturometra i alkoholomierz?
        • khadroma Re: Dyspro polo 30.12.07, 17:09
          Paciorek to sie odmawia.
          A perkal sie przyjmuje. Byle nie doustnie.
          Tudziez owija, wokol czlonkow, nazywajac te kawalki odzieza.
          Dzis mi sie wszystko z jednym kojarzy.;-)
          • brezly Re: Dyspro polo 30.12.07, 17:13
            Aha, czesc Khadromciu, bo to w tych samych ksiazkach bylo o perkalu i jedzeniu
            pecari. Albo na odwrot.

            Kojarzy ci sie z odzieza? To dobry pomysl na to forum :-)
            • khadroma Re: Dyspro polo 30.12.07, 17:19
              No wlasnie mi sie kojarzy bez odziezy...;-)
              • brezly Re: Dyspro polo 30.12.07, 17:20
                Mlodziez? :-)
                • khadroma Re: Dyspro polo 30.12.07, 17:22
                  Starsi tez. Bez.
                  • brezly Re: Dyspro polo 30.12.07, 17:25
                    Maj troche jeszcze. I bez.
                    • khadroma Re: Dyspro polo 30.12.07, 17:27
                      W maju tez mozna. A nawet nalezy. Na lezaco nawet.
                      • brezly Re: Dyspro polo 30.12.07, 17:28
                        W bzie?
                        • khadroma Re: Dyspro polo 30.12.07, 17:29
                          I w i bez.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka