Dodaj do ulubionych

Pani Liro kochana!

15.07.08, 12:58
zgubiłam linka korbowego. Mogłaby Pani raz jeszcze?
Obserwuj wątek
    • lira_korbowa Re: Pani Liro kochana! 15.07.08, 13:00
      Mogłabym, ale niech no mi Pani przybliży, o którego szło.
      PS. To piwo to się już chyba nawarzyło?
      • immanuela Re: Pani Liro kochana! 15.07.08, 13:04
        szczególnie o tego, który siedzi na taburecie w pobliżu kuchenki. Ale o inne
        też, jakby Pani mogła.

        PS. Zawalili mie robotom. Siedzę i warczę :->>>
        • audrey.h o, Immka 15.07.08, 18:37
          > PS. Zawalili mie robotom. Siedzę i warczę :->>>

          ach droga Imm, już chciałam ogłoszenie wieszać, że pani poszukiwana.
          wcięło panią w kompletnej zupełności kurczę.
          • immanuela Re: o, Immka 15.07.08, 20:23
            Odrejko powiedziałam, znaczy zapowiedziałam, że tylko do końca tego tygodnia, a
            potem tosie już naprawdę wakacjuję, pod gruszą, z książką, z drinkiem z palemką
            itp. Ach! Nie po to wszakże tę gruszę nabyłam drogą kupna, aby bynajmniej
            generalnie pod nią nie poleżeć. No nie?
            • audrey.h Re: o, Immka 15.07.08, 20:34
              no pewno. a z tego wakacjowania podgruszego to Imko pisywać do nas będziesz czy podgrusze oddalone od cyliwizacji i najnowszej techniki?
              • immanuela Re: o, Immka 15.07.08, 21:01
                gruszę moją to ja mam na podorędziu. Jakby tak kabel bez okno przerzucić, tobym
                mogła i spod niej pisać, a przerzucić by trzeba, albowiem nie posiadam jeszcze
                przewodu bezprzewodowego.
                • audrey.h Re: o, Immka 15.07.08, 22:11
                  a, to dobsz.
                  to pisać, pisać spod gruszy. tylko na gruszki na głowę spadające uważać. chociaż może i niekoniecznie... ;)
                  • immanuela Re: o, Immka 15.07.08, 22:18
                    te gruszki to jeszcze nie tak prędko na głowę będą mi lecieć. Ona, ta grusza,
                    dopiro łońskiej wiosny zasadzona ;-)
    • brezly Re: Pani Liro kochana! 15.07.08, 14:35
      Czesc wam obu :-)
      • lira_korbowa Re: Pani Liro kochana! 15.07.08, 15:14
        Ceść, oto kuchenka:
        pl.youtube.com/watch?v=xKdzneDosyw&feature=related
        • immanuela Re: Pani Liro kochana! 15.07.08, 20:24
          Pani Liro kochana, list dziękczynny ja Pani, itepe, itede :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka