freewolf
08.10.03, 00:08
DROGI PRACOWNIKU!
Słyszałem, że chciałbyś podwyżkę!
Czy Ty nie masz honoru?
Czy nie wiesz, jak mało pracujesz?
-----------------------------------
POLICZMY
-----------------------------------
Rok ma, jak wiadomo, 365 dni. Codziennie śpisz 8 godzin, to są 122 dni.
Pozostaje zatem 243 dni. Poza tym masz codziennie co najmniej 7 godzin
wolnego czasu - to jest dalsze 106 dni. Zostaje jeszcze 137 dni.
Rok ma 52 niedziele, które masz wolne. Zostaje tylko 85 dni. W soboty
również nie pracujesz. To są dalsze 53 dni. Zostaje jeszcze 33 dni.
Poza tym masz jeszcze co najmniej 21 dni urlopu. Zostaje reszta, czyli 12
dni.
W roku jest łącznie 11 świąt. Zostaje tylko 1 dzień.
I TO JEST 1 MAJA, KTÓRY TEŻ MASZ WOLNY!!!
CZY W TAKIEJ SYTUACJI MOŻESZ ŻADAĆ PODWYŻKI???