18.12.03, 13:22
Z okazji Świąt Bożego narodznia chciałbym życzyć kochanym sympatyką
szlachetnej fotografii osobistcy sukcesów, wspaniałej rodzinnej atmosfery
przy choince. Mam nadzieję, że Nowy 2004 rok przyniesie nam wszystkim wielka
satysfakcje z tworzenia gumowych arcydzieł. Wierzę, że i Bydgoszcz da radę
wykonać w przerwie świątecznej porządna gumę. Trzymajcie za nas kciuki.

Wszystkiego dobrego dla Was i dla Waszych rodzin!
Obserwuj wątek
    • gumista Re: życzenia 18.12.03, 14:16
      Dziękuję za życzenia i ja również życzę wszystkim w pogodnej i domowej
      atmosferze spędzenia zbliżających się świąt. Jako opiekun forum również i w
      wolnym czasie zapraszam do dyskusji na forum. Dodatkowo życzę mnogości udanych
      uprac i jak najwięcej wystaw w zbliżającym się nowym roku 2004.
      • ajon1 Re: życzenia 24.12.03, 10:20

        Hej
        Kolęda
        Zdrowych,
        pogodnych i
        radosnych świąt,
        wszystkiego dobrego,
        powodzenia i spełnienia
        wszystkich marzeń, pozdrawiam
        ajon

        (trochę koślawa ta choineczka, życzę Wam ładniejszych)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka