m.malone 12.02.04, 01:34 tutaj: poetry.rotten.com/fingerhead/ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
r.richelieu Re: A kto to? 12.02.04, 01:39 mam tam wejść? na stronie www.rotten.pl są takie obrzydlistwa, brr Odpowiedz Link Zgłoś
komandos57 Re: A kto to? 12.02.04, 01:41 Malonik tam wchodzi i dlatego taki obrzydliwiec z niego. Odpowiedz Link Zgłoś
r.richelieu Re: A kto to? 12.02.04, 01:46 Malone nie jest obrzydliwiec ani Ty howk a to może co innego bo poetry.rotten bojam się wejść ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
m.malone Re: A kto to? 12.02.04, 01:52 Nie bojaj siem!!! Pewnie go lubisz. A poetry...ehm... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m.malone teraz lepiej IP: *.acn.pl 12.02.04, 02:22 poetry.rotten.com/fingerhead/ Odpowiedz Link Zgłoś
r.richelieu Re: teraz lepiej 12.02.04, 02:45 jest to człowiek oszczędny, kozy z nosa i z oczu za jednym zamachem ;) mimo wszystko to jednak ta strona, brr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m.malone Re: teraz lepiej IP: *.acn.pl 12.02.04, 02:50 No tak, strona brr... Ale to jest Sean Connery z palcem w nosie:))) Nie poznałaś? MM ps. wczoraj był Irons-jezuita, a przedwczoraj z tym głosem to kto? (jesli wolno wiedzieć) Odpowiedz Link Zgłoś
r.richelieu Re: teraz lepiej 12.02.04, 03:12 to był Sean Connery? rety, fakt, nie przyglądałam mu się bo mnie ciarki po plecach przeszły z chętki na włączenie linku rotten poniżej, a ja wiem, że od włączenia to mi się niedobrze robi. Ciągnie jak diabli choć wiem że po nocach będzie straszyć , hihi tak Irons jezuita, ale Irons zawsze ma tak arystokratyczno-powściągliwy wyraz twarzy, taką grację w ruchach, wręcz kobiecość, taką leniwą pozę, że kiedy powie jedno zdanie to więcej niż by drugi pół godziny gadał a z głosem, no prawie jak Cohen tylko bez głosu ;) to Pacino oczywiście. Nie słychać tej chrypkowej potęgi dopóty nie krzyknie. Jak on pięknie krzyczy. Pomijając fenomenalność aktorską oczywiście. No, ale ja skupiam się zawsze na jego strunach głosowych kiedy są rozszarpywane wydechem. jeszcze jedno, tak myślę sobie, czy Zembaty grał w takiej bajeczce "Siedem życzeń" o chłopcu i kocie Rademenesie. I czy to był TEN Zembaty. Bo Zembaty z rademenesa miał bardzo głęboki głos, piękny, ciepły, pluszowy, ale bez chrypki. Z takim głosem można usnąć w ramionach, a nie pójść w tango. To ten Zembaty cohenowski? ps. dobranoc Odpowiedz Link Zgłoś
m.malone Re: teraz lepiej 12.02.04, 03:27 > Zembaty z rademenesa miał bardzo głęboki głos, piękny, ciepły, pluszowy... Tak, bardzo ładnie opisałaś głos M.Zembatego. Bajki nie znam, ale to bardzo prawdopodobne. Czyli to byłby ten Maciek Zembaty (cohenowski) Odpowiedz Link Zgłoś
jmx Re: teraz lepiej 12.02.04, 03:38 TAAAAAAAAK! To on!! :-)) Użyczał głosu kotu (kotowi? ;-)) Rademenesowi. Coś niesamowitego.... A co powiecie na głos Giertycha? Jak go widzę to mam ciary, LPR-u nie znoszę, ale głos... cóż, interesujący. Odpowiedz Link Zgłoś
m.malone Re: teraz lepiej 12.02.04, 11:03 >A co powiecie na głos Giertycha? Jak go widzę to mam ciary, Co to jest z tymi głosami? Odpowiedz Link Zgłoś
kwieto Zembaty 12.02.04, 07:43 Zembaty dawal tylko glos, rowniez aktorowi ktory gral w ostatnim odcinku Odpowiedz Link Zgłoś