15.04.11, 23:06
Czy ktoś z Was słyszał o telefonicznej fobii? O strachu przed rozmowami przez telefon?
Obserwuj wątek
    • to.niemozliwe Re: Fobia 15.04.11, 23:10
      Z kazdym, czy tylko strachu przed rozmowami z okreslonymi osobami?
      • sennarzeka Re: Fobia 15.04.11, 23:11
        Z każdym. Przy czym muszę dodać, że sam aparat telefoniczny jest dla właściciela ulubionym gadżetem.
        • sennarzeka Re: Fobia 16.04.11, 23:41
          I? Jest coś takiego?
          • to.niemozliwe Re: Fobia 17.04.11, 00:01
            A jak ten czlowiek rozmawia bezposrednio? Bez telefonu, osobiscie?
    • mona.blue Re: Fobia 17.04.11, 11:00
      Dużo łatwiej rozmawia się osobiście - widać reakcję drugiej strony.
      • renkaforever Re: Fobia 18.04.11, 06:28
        Mysle, ze to mozliwe jak ktos ma psychozy i wydaje mu sie, ze dostanie rozkaz nie do wykonania albo ktos mu grozi przez telefon, albo ..ze go piorun grzmotnie w glowe w czasie burzy ....wyobraznia nie zna granic.
        A ciekawe czy ma fobie do telefonu komorkowego? Jest przeciez inny , taki malutki i nie ma kabla......
        :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka