sennarzeka 15.04.11, 23:06 Czy ktoś z Was słyszał o telefonicznej fobii? O strachu przed rozmowami przez telefon? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
to.niemozliwe Re: Fobia 15.04.11, 23:10 Z kazdym, czy tylko strachu przed rozmowami z okreslonymi osobami? Odpowiedz Link Zgłoś
sennarzeka Re: Fobia 15.04.11, 23:11 Z każdym. Przy czym muszę dodać, że sam aparat telefoniczny jest dla właściciela ulubionym gadżetem. Odpowiedz Link Zgłoś
to.niemozliwe Re: Fobia 17.04.11, 00:01 A jak ten czlowiek rozmawia bezposrednio? Bez telefonu, osobiscie? Odpowiedz Link Zgłoś
mona.blue Re: Fobia 17.04.11, 11:00 Dużo łatwiej rozmawia się osobiście - widać reakcję drugiej strony. Odpowiedz Link Zgłoś
renkaforever Re: Fobia 18.04.11, 06:28 Mysle, ze to mozliwe jak ktos ma psychozy i wydaje mu sie, ze dostanie rozkaz nie do wykonania albo ktos mu grozi przez telefon, albo ..ze go piorun grzmotnie w glowe w czasie burzy ....wyobraznia nie zna granic. A ciekawe czy ma fobie do telefonu komorkowego? Jest przeciez inny , taki malutki i nie ma kabla...... :) Odpowiedz Link Zgłoś