Gość: Ania
IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl
07.05.04, 11:15
No właśnie. Jak zwracać się do ludzi żeby osiągnąć swój cel. Może jakieś
przykłady sytuacji życiowych i skuteczna forma formułowania swojej potrzeby.
Wiadomo, że dobrze ma w życiu ten kto ma na wszystko gotową, dobrą odpowiedz.
Jak zwrócić się do osoby, która rzuciła niedopałek na chodnik. Nie chciałabym
żeby moja uwaga wzbudziła w niej agresję, ale przyniosła jakiś dobry efekt.
Ktoś siedzi na przystanku z papierosem itp.