14.07.04, 00:29
Twoje rady maja charakter osoby nawiedzonej? Czy Ty widzisz innego czlowieka,
jego cierpienie, uczucia? Radzisz pod sznurek wszystkim kobietom by nadal
pchaly sie w ramiona drani, ktorzy nimi poniewieraja, kopia.Wyglada na to ze
absolutnie nie czytasz postow. Radzisz wszystkim to samo, wedlug jakiego
schematu.Czasem to wyglada jakbys robila kopie (slowo w slow).
Czy Ty jestes jakas sadystka psychiczna? pamietaj ze zlo wraca do czlowieka.
Obserwuj wątek
    • zggagga Re: do mskaiq 15.07.04, 08:42
      jarek ma troche tu racji.
    • mskaiq Re: do mskaiq 15.07.04, 09:32
      Decyzje naleza do ludzi, ja przedstawiam tylko moj punkt widzenia.
      Serdeczne pozdrowienia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka