Dodaj do ulubionych

wszechjamochłon

15.01.14, 14:30
czego teraz najbardziej chciałby wasz jamochłon ?
Obserwuj wątek
    • brygada_ww Re: wszechjamochłon 15.01.14, 17:11
      Wasz, czyj? Na pewno nie moj.
      • paco_lopez Re: wszechjamochłon 16.01.14, 14:54
        nie wierzę, ze twój jamochłon nigdy niczego bardziej niezapotrzebowuje ?
        • brygada_ww Re: wszechjamochłon 16.01.14, 14:57
          paco_lopez napisał:

          > nie wierzę, ze twój jamochłon nigdy niczego bardziej niezapotrzebowuje ?

          Widze, ze w takim razie opacznie zrozumialam Twoj watek.
    • mila2712 Re: wszechjamochłon 15.01.14, 18:21
      paco_lopez napisał:

      > czego teraz najbardziej chciałby wasz jamochłon ?
      Możesz Paco dokładniej określić o co chodzi ?
      • paco_lopez Re: wszechjamochłon 16.01.14, 13:40
        o to , że człowiek to spór jamochłonu i umysłu. czegoś, co wymaga wepchnięcia w otwór i czegoś co ostrzega, że im więcej tego czy tamtego tym gorzej. chodzi o moment w którym, decydujesz , że bardzo przydałaby ci sie czekolada z orzechami.
        • hansii To ja dziecko szczenscia jezdem... 16.01.14, 14:05
          paco_lopez napisał:
          > o to , że człowiek to spór jamochłonu i umysłu. czegoś, co wymaga wepchnięcia w
          > otwór i czegoś co ostrzega, że im więcej tego czy tamtego tym gorzej.


          To ja dziecko szczenscia jezdem...
          Bo u mnie nie ma zadnego konfliktu miedzy jednym i drugim...
          I jedno i drugie chce tego samego:
          - dobrego alkoholu
          - dobrej kobiety
          - stalego doplywu gotowki, by nie mieczyc ronczek a i umyslu durna praca zarobkowa...


          chodzi o moment w którym, decydujesz , że bardzo przydałaby ci sie czekolada z orzechami.

          - i tu tesz nie ma konfliktu. obaj ascetami jestesmy i zadowalamy sie tu byle czym...
          • paco_lopez Re: To ja dziecko szczenscia jezdem... 16.01.14, 14:52
            tak hansi. do pornosa trzeba dwojga. ja jestem ascetą i mnichem w tygodniu, a profanem i hedonistą w weekend. poza tym jest pełnia , więc bywam zarłoczny, a nie lubię sraczki mieć.
        • mila2712 Re: wszechjamochłon 16.01.14, 14:48
          A tak więc jestem w takim momencie, że chciałabym wyjechac gdzieś daleko od ludzi, cisza spokój, lampka wina.....wyłączony telefon...nie ma mnie.
          • paco_lopez Re: wszechjamochłon 16.01.14, 14:53
            przecież masz dom poza miastem. już sie wtórna korba załączyła ?
            • mila2712 Re: wszechjamochłon 16.01.14, 18:13
              paco_lopez napisał:

              > przecież masz dom poza miastem. już sie wtórna korba załączyła ?
              Nie, ten dom to błogosławieństwo, przestrzeń, inna jakosc zycia.
              2 lata nie byłam na porządnym urlopie......izolacja ze słuchawkami nie działa włączyl się egoizm :)
              • paco_lopez Re: wszechjamochłon 17.01.14, 10:59
                ciekwe ile ludzi sądzi teraz , ze nie było dawno na porządnym urlopie. czyja to wina. gender ?
                • brygada_ww Re: wszechjamochłon 17.01.14, 11:38
                  paco_lopez napisał:

                  > ciekwe ile ludzi sądzi teraz , ze nie było dawno na porządnym urlopie. czyja to
                  > wina. gender ?

                  To jest tzw. "polityka oszczedzamy", idziemy pod stacje pkp, zbieramy wyrzucone przez pasazerow bilety . W tym celu składamy ów bilet w czworo, oddzieramy złożony narożnik, tak, że po rozłożeniu otrzymujęmy bilet z dziurką w środku. Oddarty narożnik odkładamy na bok, pomieważ będzie on miał ogromne znaczenie na końcu wykonywanej czynności podcierania tyłka.
                  • brygada_ww Re: wszechjamochłon 17.01.14, 11:56
                    www.wiocha.pl/747691
                    • paco_lopez Re: wszechjamochłon 17.01.14, 17:20
                      brygada, co ty linkujesz jakieś bezwstydne dziewczyny co pokazują na kamerce sedno sprawy. egzystencalnie każdemu kto chce.
                      • brygada_ww Re: wszechjamochłon 17.01.14, 18:19
                        paco_lopez napisał:

                        > brygada, co ty linkujesz jakieś bezwstydne dziewczyny co pokazują na kamerce se
                        > dno sprawy. egzystencalnie każdemu kto chce.

                        No moze to i wiocha wklejac link do takiego portalu na forum psychologicznym, ale moze Egzystencjalce sie spodoba, tyle mi od wsirow buraczanych nawrzucala, to zrobilam wioche.
                • mila2712 Re: wszechjamochłon 17.01.14, 12:09
                  paco_lopez napisał:

                  > ciekwe ile ludzi sądzi teraz , ze nie było dawno na porządnym urlopie. czyja to
                  > wina. gender ?
                  Wielu.....

                  Gender nie ma z tym nic wspólego.
                  • paco_lopez Re: wszechjamochłon 17.01.14, 15:49
                    a masz w domu gender ?
                    • mila2712 Re: wszechjamochłon 17.01.14, 21:20
                      paco_lopez napisał:

                      > a masz w domu gender ?
                      Mężczyźni spisują się doskonale :)
                      Ciało skapitulowało - dostałam czerwoną kartkę-muszę zwolnić, odstawić kawę.Zacznę filtrować wszystko co tylko możliwe - muszę nabrać dystansu.
        • tamano Re: wszechjamochłon 17.01.14, 23:47
          oj boze, nie masz wiekszych problemow..?
    • mona.blue Re: wszechjamochłon 17.01.14, 18:50
      To jest odwieczny dylemat, trudno opanować jamochłona, to codzienna walka ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka