paco_lopez 15.01.14, 14:30 czego teraz najbardziej chciałby wasz jamochłon ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
paco_lopez Re: wszechjamochłon 16.01.14, 14:54 nie wierzę, ze twój jamochłon nigdy niczego bardziej niezapotrzebowuje ? Odpowiedz Link Zgłoś
brygada_ww Re: wszechjamochłon 16.01.14, 14:57 paco_lopez napisał: > nie wierzę, ze twój jamochłon nigdy niczego bardziej niezapotrzebowuje ? Widze, ze w takim razie opacznie zrozumialam Twoj watek. Odpowiedz Link Zgłoś
mila2712 Re: wszechjamochłon 15.01.14, 18:21 paco_lopez napisał: > czego teraz najbardziej chciałby wasz jamochłon ? Możesz Paco dokładniej określić o co chodzi ? Odpowiedz Link Zgłoś
paco_lopez Re: wszechjamochłon 16.01.14, 13:40 o to , że człowiek to spór jamochłonu i umysłu. czegoś, co wymaga wepchnięcia w otwór i czegoś co ostrzega, że im więcej tego czy tamtego tym gorzej. chodzi o moment w którym, decydujesz , że bardzo przydałaby ci sie czekolada z orzechami. Odpowiedz Link Zgłoś
hansii To ja dziecko szczenscia jezdem... 16.01.14, 14:05 paco_lopez napisał: > o to , że człowiek to spór jamochłonu i umysłu. czegoś, co wymaga wepchnięcia w > otwór i czegoś co ostrzega, że im więcej tego czy tamtego tym gorzej. To ja dziecko szczenscia jezdem... Bo u mnie nie ma zadnego konfliktu miedzy jednym i drugim... I jedno i drugie chce tego samego: - dobrego alkoholu - dobrej kobiety - stalego doplywu gotowki, by nie mieczyc ronczek a i umyslu durna praca zarobkowa... chodzi o moment w którym, decydujesz , że bardzo przydałaby ci sie czekolada z orzechami. - i tu tesz nie ma konfliktu. obaj ascetami jestesmy i zadowalamy sie tu byle czym... Odpowiedz Link Zgłoś
paco_lopez Re: To ja dziecko szczenscia jezdem... 16.01.14, 14:52 tak hansi. do pornosa trzeba dwojga. ja jestem ascetą i mnichem w tygodniu, a profanem i hedonistą w weekend. poza tym jest pełnia , więc bywam zarłoczny, a nie lubię sraczki mieć. Odpowiedz Link Zgłoś
mila2712 Re: wszechjamochłon 16.01.14, 14:48 A tak więc jestem w takim momencie, że chciałabym wyjechac gdzieś daleko od ludzi, cisza spokój, lampka wina.....wyłączony telefon...nie ma mnie. Odpowiedz Link Zgłoś
paco_lopez Re: wszechjamochłon 16.01.14, 14:53 przecież masz dom poza miastem. już sie wtórna korba załączyła ? Odpowiedz Link Zgłoś
mila2712 Re: wszechjamochłon 16.01.14, 18:13 paco_lopez napisał: > przecież masz dom poza miastem. już sie wtórna korba załączyła ? Nie, ten dom to błogosławieństwo, przestrzeń, inna jakosc zycia. 2 lata nie byłam na porządnym urlopie......izolacja ze słuchawkami nie działa włączyl się egoizm :) Odpowiedz Link Zgłoś
paco_lopez Re: wszechjamochłon 17.01.14, 10:59 ciekwe ile ludzi sądzi teraz , ze nie było dawno na porządnym urlopie. czyja to wina. gender ? Odpowiedz Link Zgłoś
brygada_ww Re: wszechjamochłon 17.01.14, 11:38 paco_lopez napisał: > ciekwe ile ludzi sądzi teraz , ze nie było dawno na porządnym urlopie. czyja to > wina. gender ? To jest tzw. "polityka oszczedzamy", idziemy pod stacje pkp, zbieramy wyrzucone przez pasazerow bilety . W tym celu składamy ów bilet w czworo, oddzieramy złożony narożnik, tak, że po rozłożeniu otrzymujęmy bilet z dziurką w środku. Oddarty narożnik odkładamy na bok, pomieważ będzie on miał ogromne znaczenie na końcu wykonywanej czynności podcierania tyłka. Odpowiedz Link Zgłoś
paco_lopez Re: wszechjamochłon 17.01.14, 17:20 brygada, co ty linkujesz jakieś bezwstydne dziewczyny co pokazują na kamerce sedno sprawy. egzystencalnie każdemu kto chce. Odpowiedz Link Zgłoś
brygada_ww Re: wszechjamochłon 17.01.14, 18:19 paco_lopez napisał: > brygada, co ty linkujesz jakieś bezwstydne dziewczyny co pokazują na kamerce se > dno sprawy. egzystencalnie każdemu kto chce. No moze to i wiocha wklejac link do takiego portalu na forum psychologicznym, ale moze Egzystencjalce sie spodoba, tyle mi od wsirow buraczanych nawrzucala, to zrobilam wioche. Odpowiedz Link Zgłoś
mila2712 Re: wszechjamochłon 17.01.14, 12:09 paco_lopez napisał: > ciekwe ile ludzi sądzi teraz , ze nie było dawno na porządnym urlopie. czyja to > wina. gender ? Wielu..... Gender nie ma z tym nic wspólego. Odpowiedz Link Zgłoś
mila2712 Re: wszechjamochłon 17.01.14, 21:20 paco_lopez napisał: > a masz w domu gender ? Mężczyźni spisują się doskonale :) Ciało skapitulowało - dostałam czerwoną kartkę-muszę zwolnić, odstawić kawę.Zacznę filtrować wszystko co tylko możliwe - muszę nabrać dystansu. Odpowiedz Link Zgłoś
tamano Re: wszechjamochłon 17.01.14, 23:47 oj boze, nie masz wiekszych problemow..? Odpowiedz Link Zgłoś
mona.blue Re: wszechjamochłon 17.01.14, 18:50 To jest odwieczny dylemat, trudno opanować jamochłona, to codzienna walka ;) Odpowiedz Link Zgłoś