Dodaj do ulubionych

Praca w pandemii

23.01.21, 18:45
Mam propozycje pracy (albo starania się o staz). Chodzi o pracę stacjonarna, wiaze się z tym spotykanie się z ludźmi, jezdzenie komunikacja miejska. Nie wiem co robić, najchętniej zaczekałabym z podjęciem pracy aż będę zaszczepiona. Znajomi najczęściej pracują zdalnie, ale nie wszyscy, niektórzy i stacjonarnie, a ja mam obawy o zarażenie się, nie tylko swoje, ale też starszych rodziców lub córki.
Potem może już nie być tej okazji, ale zapewne będą inne. Wiem, że sama muszę podjąć te decyzję, ale jestem ciekawa waszego zdania.
Obserwuj wątek
        • yadaxad Re: Praca w pandemii 23.01.21, 22:18
          Weź się w końcu polub. Widocznie finansowo wychodzisz, jak potrzebujesz kopnięcia tutaj. Decydować o sobie ze względu na własne -ja-, które boisz się dopieścić. Nie wiem jak ci radośnie pójdzie w pracy, która będzie mieć własne problemy plus twoja covidowa frustracja. A potem znowu pytania, te twoje, o relacjach, stresie, lękach, lenistwie i tym wszystkim. Masz prawo chcieć -swoje- i za tę decyzję się lubić. Zrób to z czym się będziesz lepiej czuła. Jeśli brak pracy cię bardziej dręczy i powoduje większy strach o przyszłość niż olanie, że wezmę się za to jak będzie stabilniej, to ją bierz. A jak mniej stresujące teraz, jest myśleć jak sobie poradzę potem i mieć plany, niż teraz się szarpać, to zrób to co jest ci miłe. Życie i rzeczywistość i tak zrobi wszystko po swojemu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka