Dodaj do ulubionych

Miłość do rodziny

11.11.21, 17:38
Miłość to jedno z największych i najpotężniejszych z gamy uczuć człowieka. To miłość wiąże ludzi na zawsze i nie łatwo zerwać takie kontakty. Rodzinę obdarzamy wyjątkowym uczuciem. Rodząc się, najbliżsi są nam rodzice, później także bliska rodzina. Tak więc, dorastając, obracamy się w towarzystwie osób z którymi wiążą nas nie tylko uczucia, wspomnienia ale także drzewo genealogiczne, przynależność do rodu.Była dzisiaj moja córka ,najpiękniejsza kobieta świata i dwie małe kobietki .Odjechały razem z Arturem .Płakać się chce .Hlip ,hlip ,hlip .
Obserwuj wątek
    • n4rmoorr Re: Miłość do rodziny 11.11.21, 17:45
      We współczesnym świe­cie miłość jest zjawiskiem niezmiernie rzadkim. To, co nazywasz miłością, jest zaledwie jej namiastką. Sięgasz po tę namiastkę, ponieważ życie bez miłości jest bardzo trudne, pozbawione znaczenia i uroku. Jest jak drzewo, które nigdy nie kwitnie. Bez miłości nie są możliwe taniec, celebracja, poczucie wdzięczności, modlitwa. Bez miłości świątynie przekształcają się w zwykłe domy. Natomiast dom napełniony miłością staje się świątynią. Dzięki miłości człowiek rozwija się, wzrasta jego dusza. Życie bez miłości nie jest możliwe. Dlatego ludzie zastosowali pewien wybieg – wprowadzili fałszywą miłość. W takiej „miłości” nadal działa ego. Nic się nie zmienia. Możesz dalej grać w grę zwaną miłością. Możesz udawać, że kochasz. Możesz tak myśleć i wierzyć w to. Spójrz jednak na taką miłość. Cóż z niej wynika? Jedynie cierpienie, konflikty, kłótnie i przemoc.
        • n4rmoorr Re: Miłość do rodziny 12.11.21, 17:14
          Ale to te najsilniejsze samce zapładniają owce .Tak samo jest w życiu .Facet musi być walczakiem ,a nie ciapkiem .Chronić ją ,kochać i dawać jej bezpieczeństwo by czuła się kobietą .i nie dominować .Bo to ona jest najważniejsza w jego życiu.To takie proste dla mnie .
    • jan_stereo Re: Miłość do rodziny 12.11.21, 19:42
      No nie wiem czy to jest takie czarno biale jak to pisujesz. Milosc to stan emocjonalny, jak sam zauwazasz, a te nie sa akurat trwale ani specjalnie stabilne. Mnie natomiast z rodzina wiaza stosunki towarzyskie w pierwszej kolejnosci, a nie jakies milosci. Natomiast genealogia, rodowod, te aspekty nigdy mnie nie pasjonowaly, choc moze i warto byloby poeksplorowac nieco, choc rzeczy wartych dociekanie jest sporo i czesto sa w terazniejszosci.
      • n4rmoorr Re: Miłość do rodziny 12.11.21, 22:47
        Pozwól łaskawie ,że ja się zwiąże z kim będę chciał .I ja będę decydował z kim.Przeważnie to jest jedna i ta sama osoba .I sam się dziwię że ma tyle litości dla biednego i idioty i cierpliwości .Cierpliwość to jej zaleta .Dla mnie bardziej jak siostra .Moja zmarła i bardzo mi jej brakuje .Ale mam drugie wcielenie jej i tyle w pacierzu .
        • yadaxad Re: Miłość do rodziny 13.11.21, 07:16
          Z tym zapładnianiem, to wcale przyroda nie jest taka głupia, by stawiać na jednego. Jak jak w tym jakimś starym filmie, jest dużo możliwości. Borsuki mogą się pozabijać, bo nie wiadomo co wygra. Chęć miłości czy walki. Jaguar na wszelki wypadek jak czuje "wolę bożą" to idąc tropem morduje wszystko co spotka, by się rozładować, aby ze spotkaną panią nie stanąć do walki. A jak się jelenie biją, to stadko oczekujących pań, "puszcza się" z tymi małymi w krzakach. Tak jeleń europejski traci na formie, bo mniejszy amerykański "ucieknięty" z przydworkowych hodowli tam sobie przycupnął i komplementy prawi.
          • n4rmoorr Re: Miłość do rodziny 13.11.21, 09:08
            Fakt przyroda bez tajemnic.Podczas miłosnego stosunku między mężczyzną i kobietą dostaja się do pochwy kobiety miliony plemników .A jeden tylko zapładnia . Męskie gamety . W kwaśnym środowisku pochwy plemniki są w stanie przeżyć od 2-3 dni, niektóre źródła podają, że w sporadycznych przypadkach czas ten wydłuża się do 5 dni. Oznacza to, że do zapłodnienia może dojść w sytuacji, gdy wytrysk nasienia do pochwy nastąpił kilkadziesiąt godzin przed owulacją.
            • yadaxad Re: Miłość do rodziny 13.11.21, 11:47
              A taki plemnik to bestia. Puścił się facet , ona przed tym była z innym, a on sobie przeżył u niego. A potem dał wyraz miłości żonie, a taka okropnie chcąca przeżycia ogoniasta zrobiła jej dziecko.
              • n4rmoorr Re: Miłość do rodziny 13.11.21, 12:18
                Yada czy Ty dzisiaj jesteś dobrze dysponowana ? Miłe że próbujesz dyskutować . Gruczoł krokowy, inaczej stercz lub prostata ważna rzecz w ciele mężczyzny . Gruczoł krokowy produkuje płynu, w którym obecne są plemniki. Płyn ten występuje w spermie, ma lekko białawy odcień i pełni funkcje odżywcze dla plemników.Zadbanie o ten narząd to duża rzecz dla facetów .Prostata to nie wyrok .I trzeba zadbać o ten narząd . Mam detektor kłamstwa większy od prostaty.
                Dean Koontz.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka