22.08.04, 01:27
...bezcenny kawałek gruntu pod nogami. Jak ktos ma w nadmiarze i chetnie by
odstapil to zglaszac sie do mnie. Moj grunt sie juz prawie skruszyl i dlugo
tak nie pociagne zawieszona w prozni.. (dluzsze zawieszenie w prozni bez
gruntu grozi: strachem, choroba Tourreta etc.etc)
Obserwuj wątek
    • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 01:31
      Grunt to się nie przejmować.
      Grunt to forsa.
      Grunt to zdrowie.
      A jak Ci mało to gruntuj w basenie! :D
      Pozdrawiam serdecznie DJ
      • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 14:08
        Przemysl to gruntownie, czy by mi gruntu nie sprzedac?
        • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 15:38
          I sprowadziłaś mnie do poziomu gruntu. Zachwiał mi się grunt pod nogami i już
          nie wiem czy Ci tego gruntu jednak nie sprzedam...
          Pozdrawiam DJ
          • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 17:00
            Grunt to potrafic przeciwnikiem gruntownie zachwiac, zeby mu sie grunt wysunal
            spod nóg, a potem ten grunt konspiracyjnie przejac, ugruntowujac go
            jednoczesnie w przekonaniu, ze się gruntu nie wzielo, nie wezmie i wziasc nie
            ma zamiaru.
            • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 17:13
              Czyli mówiąc krótko polityka USA!
            • aneta10ta Re: Kupie... 22.08.04, 19:46
              Czy wyłudzony komuś trwały grunt może być takim również dla Ciebie?
              Inne macie przecież punkty nacisku i oporu. Chyba, że chodzi tylko o to, żeby
              ktoś stracił, a Ty sam masz gdzieś wątpliwy zysk.
              Aneta
    • mskaiq Re: Kupie... 22.08.04, 09:22
      Mysle ze to co trzyma to wszystko w kupie to wartosci, wiara a takze milosc.Nie
      mozna tego kupic bo to masz, tylko nie za czesto po to siegamy.
      Napisz wiecej, co Cie meczy.
      Serdeczne pozdrowienia.
      • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 14:00
        A ty naprawde jestes prawdziwy? :)
        • lucyna_n Re: Kupie... 22.08.04, 15:23
          prawdziwy niczym prawdziwek:)
          • sabeena Re: Kupie... 23.08.04, 13:00
            > prawdziwy niczym prawdziwek:)

...a nie jak sweter z anilany...
    • aneta10ta Re: Kupie... 22.08.04, 10:48
      o-ren_ishi napisała:

> ...bezcenny kawałek gruntu pod nogami. Jak ktos ma w nadmiarze i chetnie by
      > odstapil to zglaszac sie do mnie.
      Każdy ma akurat. Nikt Ci nieodstąpi. Nie da się i basta.

> Moj grunt sie juz prawie skruszyl
      Dupa tam... Widać to były ruchome piaski albo grząskie bagienka.
      Ciągle, od nie wiem już jakiego czasu nadaję, nadaję na tym Forumie: znajdź
      oparcie w sobie.

> i dlugo
      > tak nie pociagne zawieszona w prozni..
      A jakbyś się nauczyła latać? Historia zna przykłady.

>(dluzsze zawieszenie w prozni bez
      > gruntu grozi: strachem [...]etc.etc)
      A życie grozi śmiercią. Sto na sto.

Skąd mi się ubzdało, że jesteś facetem? Może przez tego jelenia na szpilkach...
      A niech to!

Aneta

• o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 13:52
        > Skąd mi się ubzdało, że jesteś facetem?

I przejrzalas mnie.. Jestes najbardziej meskim z wszystkich meskich mezczyzn,
        do tego mam wielki urok, ktory naraz potrafi powalic tysiac nieuzbrojonych
        kobiet. Ha... A na forum jestem w celach matrymonialnych :)))
    • gloom Re: Kupie... 22.08.04, 11:11
      Hej, O-ren, co sie tu wyprawia?
      • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 13:57
        Aj nic gloomku :) Juz nic. Tylko probuje tanio kupic gruntu kawalek, w jakims
        milym, zacisznym impresjonistycznym miejscu.
    • carlabruni Re: Kupie... 22.08.04, 13:03
      Chętnie odstąpię Ci kawałek gruntu, gdyż mimo wszystko uważam, że mam go w
      nadmiarze. Co to jest ta choroba Tourreta?
      • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 13:50
        Dzieki za ten grunt. Na poczatku potrzebuje 3 m2. Place z gory (czekiem,
        gotowka - forma dowolna).

PS: Choroba..wlasciwie to zrobilam byka, bo poprawnie to powinno byc Tourette'a
        charakteryzuje sie: nadmierna nerwowoscia, hiperaktywnoscia, tikami, szybkim
        refleksem, impulsywnoscia i naglymi wybuchami gniewu.
        • sabeena Re: Kupie... 22.08.04, 13:54
          > Dzieki za ten grunt. Na poczatku potrzebuje 3 m2.
          Tourette'a
          > charakteryzuje sie: nadmierna nerwowoscia, hiperaktywnoscia, tikami, szybkim
          > refleksem, impulsywnoscia i naglymi wybuchami gniewu.

To moze od razu zamow wiecej, bo jak sprzedajacy beda zwlekac i dostaniesz
          choroby Tourette'a to bankowo bedzie Ci potrzeba wiecej niz 3m2 ;)))
          Pozdrawiam
          S.
          • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 13:59
            To masz racje. Ludzie tu nieufni bardzo i gruntu tak latwo nie kupie :) A jak
            mnie zacznie nosic... (chyba musze kupic klawiature z wiekszymi przyciskami, bo
            gdy przyjdzie atak to z trudem bedzie mi trafic w te male klawisze)
            • sabeena Re: Kupie... 22.08.04, 14:05
              o-ren_ishi napisała:

> Ludzie tu nieufni bardzo i gruntu tak latwo nie kupie :)

Moze nie nieufni, tylko nie sa pewni swojego gruntu pod nogami. Wszyscy takich
              gierojow udaja, i niby ze to jakas sciema z tym gruntem, ale popatrz, ziarno
              niepewnosci zasialas, kazdy pewnie teraz patrzy pod stopy z niepokojem i
              zaczyna sie zastanawiac, czy jakby co, to sprzedajacy bedzie mial tego gruntu
              jakos wiecej, bo a nuz sie przyda. Juz mialam odpisywac, ze odstapie calkiem
              chetnie, za darmo nawet, tylko miejsce malo impresjonistyczne, ale jak sie
              zaczelam zastanawiac, to poczulam w sobie to ziarno watpliwosci, ilez ja tego
              gruntu faktycznie mam...
              Pozdro
              S.
              • lucyna_n Re: Kupie... 22.08.04, 15:26
                zapraszam na moja dryfujaca lajbe, grunt to chwiejny ale twardy:)
                • aneta10ta Re: Kupie... 22.08.04, 19:50
                  Proponuję katamaran: wolny, niezgrabny, lecz niezatapialny.
                  Aneta
              • aneta10ta Re: Kupie... 22.08.04, 16:56
                sabeena napisała:

> Moze nie nieufni, tylko nie sa pewni swojego gruntu pod nogami. Wszyscy
                takich
                > gierojow udaja, i niby ze to jakas sciema z tym gruntem, ale popatrz, ziarno
                > niepewnosci zasialas, kazdy pewnie teraz patrzy pod stopy z niepokojem i
                > zaczyna sie zastanawiac, czy jakby co, to sprzedajacy bedzie mial tego gruntu
                > jakos wiecej, bo a nuz sie przyda. Juz mialam odpisywac, ze odstapie calkiem
                > chetnie, za darmo nawet, tylko miejsce malo impresjonistyczne, ale jak sie
                > zaczelam zastanawiac, to poczulam w sobie to ziarno watpliwosci, ilez ja tego
                > gruntu faktycznie mam...
                Tyle , ile potrzebujesz,trąbo jedna!
                Jakby co, uprawiam sobie symboliczny ogródek. Zawsze, choć nie kazdemu, mogę
                część odstapić. To tak trochę, jak z poletkiem Pana Boga.
                Aneta

> Pozdro
                > S.
        • carlabruni Re: Kupie... 22.08.04, 20:56
          Wyobrażam sobie jak trudno żyć z taką chorobą. Wspieram Cię z całego serca.
          Pozdrawiam.
    • abdon Re: Kupie... 22.08.04, 15:38
      Sprzedam 3x2, miłe sąsiedztwo, dużo zieleni. Otrzymałem w spadku.
      • lucyna_n Re: Kupie... 22.08.04, 16:27
        cisza, spokoj, tylko towarzystwo troche sztywne co?
        • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 17:01
          I o nagrobek potknąć się można, a od zniczy pranie się zajmuje.
          • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 17:04
            ..ale za to cisza i spokoj. Biore? Powiedz tylko ile? (tylko nie za duzo,
            wyruhac sie tak latwo nie dam)
            • abdon Re: Kupie... 22.08.04, 17:44
              Zaskakujesz mnie! Przecież uzyskasz nie tylko grunt, ale i przyjemność.
              • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 17:48
                A grunt to przyjemność!
                • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 17:49
                  Skoro grunt = przyjemnosc to o co chodzi?
                  • abdon Re: Kupie... 22.08.04, 17:50
                    No własnie
                    • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 17:54
                      ..co nie zmienia faktu, ze moge sie troche potargowac ;)
                      • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 17:58
                        A może Ty z Krakowa jesteś? Targowanie to nasz sport lokalny!
                        • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 18:02
                          Nie. Ja nie z Krakowa. Hm. Hm. Ja z okolic Jaworzna :D
                          • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 18:03
                            > Nie. Ja nie z Krakowa. Hm. Hm. Ja z okolic Jaworzna :D

I z czego cieszysz ryja o-ren?

O ren II
                            • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 18:06
                              Kocham Cię!
                              • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 18:07
                                O ren: Kogo?
                                O ren II: wlasnie?
                                • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 18:10
                                  Was! Jak mi powiedział jeden Niemiec.
                                  • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 18:14
                                    O ren II do O ren: NIe dawajcie sie towarzyszko, bierze was na milosc..
                                    O ren <nie sluchajac>: Nas?:))))))))))))
                                    • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 18:24
                                      Oj nie dawajcie się! Należy się oprzeć. Polecam o parapet!
                                      • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 18:27
                                        Towarzyszu..my gruntu nie mamy..a co dopiero parapet...
                                        • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 18:32
                                          To znajdź oparcie w kimś na forum i o niego mi się oprzyj.
                                          • lucyna_n Re: Kupie... 22.08.04, 21:07
                                            to z gruntu bledne zalozenie:)
                                            mozna sie gruntownie zalamac.
                                  • aneta10ta Spekulujecie 22.08.04, 20:02
                                    devinjammer napisał:

> Was! Jak mi powiedział jeden Niemiec.

Podbijacie cenę gruntu, który i tak nie można kupić, jedynie wystawić na
                                    sprzedaż.
                                    Aneta
                                    • aneta10ta Re: Spekulujecie 22.08.04, 20:04
                                      Podbijacie cenę gruntu, którego i tak nie można kupić, jedynie wystawić na
                                      > sprzedaż.
                                      > Aneta
                      • abdon Re: Kupie... 22.08.04, 17:59
                        Do negocjacji. Przupuścy raz od metra i za każdun razem inaczej. (przypominam
                        6x2=6)
                        • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 18:01
                          Eeeee... na pewno?
                          • abdon Re: Kupie... 22.08.04, 18:02
                            To dla zmyłki
                            • aneta10ta Re: Kupie... 22.08.04, 20:45
                              Kolejne zawężenie kręgu zainteresowanych. Też dobrze.
                              Aneta
                        • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 18:02
                          przypominam
                          > 6x2=6)

Zanotowalam towarzyszu. Aha... towarzyszu... A przepis partyjny nr 1 tez
                          zmienic (ten co mowi, ze 2+2=5), czy zostawic.. bo plebs sie buntuje?

Oddana Towarzyszka

Niech zyje towarzysz Abdon!
                          • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 18:03
                            2 nigdy nie będzie równe 3. Nawet przy bardzo dużej wartości 2.
                            • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 18:06
                              > 2 nigdy nie będzie równe 3. Nawet przy bardzo dużej wartości 2.

Niech no sie tylko Partia dowie, ze kolega taki madry to zaraz kaza kolege
                              importuja na Syberie.
                              • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 18:07
                                I każą udowadniać swoje twierdzenia matematyczne niedźwiadkom.
                                • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 18:09
                                  > I każą udowadniać swoje twierdzenia matematyczne niedźwiadkom
                                  <szeptem do towarzysza X.> Skad on wie o naszych nowy metodach dociskania
                                  wrogow ludu?
                                  • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 18:11
                                    Od pingwina Tak-Tak
                                    • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 18:18
                                      Widzialam taka reklame. Leza na sobie dwa pingwiny i jeden do drugiego "tak-
                                      tak".
                                      • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 18:23
                                        A jakby nie gadały tylko przeszły do sedna... to reklama by była po 23.
                                        • aneta10ta Re: Kupie... 22.08.04, 20:56
                                          I znaczna część widzow byłaby pozbawiona jednego z wzorców znajdowania gruntu
                                          pod nogami.
                                          Aneta
                                          • Gość: zauroczony Re: Kupie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.04, 20:56
                                            a Aneta taka nieczuła.. :/
                                            • aneta10ta Re: Kupie... 22.08.04, 21:01
                                              Nieuczona raczej.
                                • Gość: Wittgenstein Re: Kupie... IP: *.autocom.pl 22.08.04, 18:11
                                  > 2 nigdy nie będzie równe 3. Nawet przy bardzo dużej wartości 2.

nie jestem pewna, przy założeniu że 2 to suma dwóch zbiorów, a jeden ma wartość
                                  2 a drugi 1, tak jak 2+2 nie musi być 4

kasia - maszya
                                  • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 18:20
                                    > nie jestem pewna

Nikt nie pisz, ze czegos nie jestes pewna. Idz w zaparte.

• devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 18:22
                                      "A jak Cię złapią na kradzieży za rękę- mów że to nie Twoja ręka"
                                      • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 18:26
                                        "Niech lewa ręka nie wie co robi prawa"
                                        • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 18:27
                                          O-ren czy O-renII?
                                          • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 18:30
                                            > O-ren czy O-renII?

Wlasciwie to powinno byc:
                                            O ren - biala
                                            O ren II - czarna

• devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 18:36
                                              Byłybyście ciężkim wrogiem dla rasisty- "bić czy czcić?"
                                              • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 18:49
                                                > Byłybyście ciężkim wrogiem dla rasisty- "bić czy czcić?"

Dobra odpowiedz. Oceniamy wspolnie na 8+ (skala jest do 10). Zeby bylo 10
                                                musialbys dodac troche wazeliny... (wiadomo pod czyim adresem).
                                                • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 18:50
                                                  Nie uznaję wazeliny. Przy odpowiedniej technice nie jest potrzebna.
                                                  • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 18:53
                                                    O ren: Bycie lizusem to tez jakas forma przetrwania.Marna, podla, ale zawsze
                                                    jakas.
                                                  • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 18:55
                                                    Lubię lizać i być lizanym, ale nie samym chlebem człowiek żyje. A kto rano
                                                    wstaje ten leje jak z cebra.
                                                  • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 18:58
                                                    Na krzywe drzewo i Salomon nie naleje. TO a propo lania.
                                                  • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 19:03
                                                    No chyba, że się zaopatrzy w sklepie Salomona.
                                                  • aneta10ta Re: Kupie... 22.08.04, 21:15
                                                    Ja, Klaudiusz.

Czasem samo przetrwanie jest niezwykle cenne. Formy przetrwalnikowe na przykład.
                                                    Aneta
                                                  • abdon Re: Kupie... 22.08.04, 21:25
                                                    Wypadłem z wątka, bo ciągle mam kłopoty
                                                • aneta10ta Re: Kupie... 22.08.04, 21:12
                                                  Tekst przeintelektualizowany. Nie nadążam do kogo z tą wazeliną i po co.
                                                  Aneta
                                                  • sabeena Re: Kupie... 23.08.04, 13:05
                                                    . Nie nadążam do kogo z tą wazeliną i po co.
                                                    > Aneta

Na wszelki wypadek do kazdego. Niewazne po co, zawsze moze sie okazac ze bylo
                                                    po co.
                                                    Pozdro
                                                    S.
                                              • aneta10ta Re: Kupie... 22.08.04, 21:10
                                                devinjammer napisał:

> Byłybyście ciężkim wrogiem dla rasisty- "bić czy czcić?"

Obśmiać setnie!
                                            • aneta10ta Skoro tak mówicie, to musi być przydatne 22.08.04, 21:08
                                              Ale do czego?
                                              aneta
                                              • abdon Re: Skoro tak mówicie, to musi być przydatne 22.08.04, 21:12
                                                Mam jakąś zagwozdkę z komputerem. Nie wyświtla mi w drzewku
                            • abdon Re: Kupie... 22.08.04, 18:10
                              O I COS TAM napisała:
                              Zanotowalam towarzyszu. Aha... towarzyszu... A przepis partyjny nr 1 tez
                              zmienic (ten co mowi, ze 2+2=5), czy zostawic.. bo plebs sie buntuje?

O, widzę,że zorientowana. A ile liczysz sobie latek?
                              • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 18:15
                                A ile mi dasz? Tak oceniajac po wygladzie..? :)

• abdon Re: Kupie... 22.08.04, 18:16
                                  E, tyle to chyba jeszcze nie masz.
                                  • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 18:18
                                    > E, tyle to chyba jeszcze nie masz.

No co ty. Mammm :) Mam nawet wiecej, tylko sobie z rana na twarz kilogram
                                    roznych anty-utleniaczy zakladam i patrz jaki efekt :) Jak nastolatka jestem.
                                    • abdon Re: Kupie... 22.08.04, 18:20
                                      Od młodości wolę starsze od siebie
                                      • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 18:22
                                        Dla towarzysza Abdona to ja wszystko...

Partia to my!
                                        • lucyna_n z partyjnyc to znam tylko to 22.08.04, 21:13
                                          pomozecie ?- zazartowal Abdon
                                          pomozemy! zazartowaly Oren_ishi.
                                • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 18:21
                                  czypiendziesiont
                                  • abdon Re: Kupie... 22.08.04, 18:22
                                    Jasne!!!!!!
                                  • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 18:25
                                    > czypiendziesiont

.. ee ...
                                    • abdon Re: Kupie... 22.08.04, 18:26
                                      Uwierz w siebie!
                                    • gloom Re: Kupie... 22.08.04, 18:26
                                      Widzisz, O-re, te madrale w ogole nie potrafia Cie docenic:) Obudzilem sie
                                      wlasnie, hihi
                                      • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 18:29
                                        No patrz. A ja sie tak staram, staram.. A oni mi czypiendziesiat.. Mowie Ci,
                                        jakby ktos ostro.. takim proletariackim kilofem miedzy oczy.. Taki bol.
                                        • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 18:34
                                          To za kalitalistyczną reakcję towarzyszko.
                                      • abdon Re: Kupie... 22.08.04, 18:29
                                        O-re!

Zaczynasz mnie interesować
                                        • gloom Re: Kupie... 22.08.04, 18:30
                                          Nie lapac mi tutaj za literowki. O-ren jest wojowniczka i zaraz ci tym kilofem
                                          przylozy,hihi;)
                                          • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 18:36
                                            > Nie lapac mi tutaj za literowki. O-ren jest wojowniczka i zaraz ci tym
                                            kilofem
                                            > przylozy,hihi;)

Wlasnie :))) Ja jestem taka postkomunistyczna Xena.
                                            • gloom Re: Kupie... 22.08.04, 18:38
                                              Pamietaj, plakat mialas zrobic:)
                                              • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 18:40
                                                > Pamietaj, plakat mialas zrobic:)

Juz zrobilam :)))
                                                • gloom Re: Kupie... 22.08.04, 18:41
                                                  bomba:) moze uda mi sie nie zasnac zaraz
                                                  • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 18:47
                                                    Tak orientacyjnie, to ile juz spales?
                                                  • gloom Re: Kupie... 22.08.04, 18:53
                                                    5 godz. jakos. po poludniu
                                                  • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 19:01
                                                    Ja tez mialam zamiar pospac.. Ale mnie lektura wciagla i jakos tak wyszlo.
                                                  • aneta10ta Re: Kupie... 22.08.04, 21:31
                                                    Gdzie ci mężczyźni...
                                                  • aneta10ta Re: Kupie... 22.08.04, 21:28
                                                    A już miałam spróbować sie dociebie zbliżyć.
                                                    Aneta
                                                  • abdon Re: Kupie... 22.08.04, 21:32
                                                    Uważaj na O-re. Jest zazdrosna
                                                  • aneta10ta Re: Kupie... 30.08.04, 15:12
                                                    Przecież: i miałam, i spróbować.
                                                    Aneta
                                        • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 18:38
                                          > O-re!
                                          >
                                          > Zaczynasz mnie interesować

W sensie..?
                                    • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 18:29
                                      Jestem biednym studentem. I tak musiałem się zapożyczyć od współlokatora na
                                      1,75. Wybacz.
                                      • abdon Re: Kupie... 22.08.04, 18:33
                                        Bardzo lubię obrywać kilofem, zwłaszcza jeżeli robi to kobieta'
                                      • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 18:33
                                        > Jestem biednym studentem. I tak musiałem się zapożyczyć od współlokatora na
                                        > 1,75. Wybacz.

Co to, tym razem na litosc?
                                        • abdon Re: Kupie... 22.08.04, 18:35
                                          Każdy sposob jest dobry, byle skuteczny
                                          • aneta10ta Re: Kupie... 22.08.04, 21:34
                                            Zależy, co chcesz osiągnąć.
                                        • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 18:36
                                          Na kasę nie mogę, na języki nie poszło, za twierdzenia matematyczne wysłałaś
                                          mnie na syberię. Tylko litość mi została.
                                          • abdon Re: Kupie... 22.08.04, 18:37
                                            I tak miałeś szczęście. Mogła wysłać Cię na Księzyc
                                          • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 18:37
                                            ..a ja tu czekam na jakis w miare konstruktywny szantaz.
                                            • abdon Re: Kupie... 22.08.04, 18:39
                                              Jak nie kupisz mojego gruntu na moich warunkach, to zasypię Cię kartkami
                                              miłosnymi
                                              • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 18:45
                                                jakie macie kolego te warunki? :)))))))
                                                • abdon Re: Kupie... 22.08.04, 18:52
                                                  To ja nie z Tobą pertraktowałem w tym wątku o sprzedazy mojego gruntu?
                                                  • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 18:54
                                                    Ze mna. Wiec sie pytam o warunki. Naleze, do typow ludzi, ktorzy czuja i lubia
                                                    wiedziec wiecej..
                                                • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 18:53
                                                  Moment! Kumpel jeszcze trzy mi dorzucił!. Oferuję fefćpieńdziesiont
                                                  • abdon Re: Kupie... 22.08.04, 18:54
                                                    Niestety, nie w tej walucie
                                                  • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 18:57
                                                    Moge wymienić na ruble. Albo razy.
                                                  • aneta10ta Re: Kupie... 22.08.04, 21:51
                                                    Proponuje innocenty. Królowa - waga ciężka. Wszystko może, niczego nie musi.
                                                    Aneta
                                                  • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 18:56
                                                    > Moment! Kumpel jeszcze trzy mi dorzucił!. Oferuję fefćpieńdziesiont

O ren <naiwnie>: A na co te pieniadze? :D Jakas skladka?
                                                    O ren II: Ustawiczna amnezja. Musisz jej wybaczyc.
                                                  • abdon Re: Kupie... 22.08.04, 18:58
                                                    Ponawiam ofertę: grunt 3x2, miłe sąsiedztwo, dużo zieleni. Sprawa legalna,
                                                    spadek
                                                  • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 19:07
                                                    > miłe sąsiedztwo

To brzmi dwuznacznie.

> Sprawa legalna,
                                                    > spadek

Ile mam czas na przemyslenie transakcji?
                                                  • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 19:08
                                                    Do dwunastej. Potem cyrograf sam się spali.
                                                  • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 18:59
                                                    Na suchy chleb... wiecie dla konia
                                                  • abdon Re: Kupie... 22.08.04, 19:01
                                                    Jesteś koniem?
                                                  • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 19:06
                                                    Dziewczyna mówi na mnie Ogierze. A poza tym rżę nieustannie. Może coś w tym
                                                    jest...
                                                  • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 19:11
                                                    > Dziewczyna mówi na mnie Ogierze. A poza tym rżę nieustannie. Może coś w tym
                                                    > jest...

Intelektualnie to kolega wysoko. Moze czas popracowac nad miesniami? :)
                                                  • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 19:11
                                                    I tu mnie masz.
                                                  • abdon Re: Kupie... 22.08.04, 19:06
                                                    O-ren poszła chyba oglądać dziennik TV, a ja bez niej usychan
                                                  • abdon Re: Kupie... 22.08.04, 19:09
                                                    Przepraszam za nieuwagę: Niej
                                                  • aneta10ta Re: Kupie... 22.08.04, 21:59
                                                    Co tam u Morgany? Nad czyją zaczeską lata z żelem ?
                                                    Aneta
                                                  • gloom Re: Kupie... 22.08.04, 19:09
                                                    chyba tez bym poszedl, za krotkie posty, za duzo postow
                                                  • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 19:12
                                                    Krótkie ale dobre. Dawno tak nie rżałem.
                                                  • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 19:37
                                                    No i juz nie rzysz. A przynajmniej my cie nie slyszymy.
                                                  • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 19:38
                                                    Bo się stagnacja chwilowa zrobiła, więc wyskoczyłem do reala żeby niuchnąć
                                                    sobie owies.
                                                  • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 19:13
                                                    :))))
                                                    Kolacje juz jadles? Bo mam takie dziwne wrazenie, ze ty tylko cukierki ostatnio
                                                    wcinasz.
                                                  • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 19:11
                                                    > O-ren poszła chyba oglądać dziennik TV, a ja bez niej usychan

Zaraz dziennik. Grzanki robie. Towarzysz zyczy sobie?
                                                  • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 19:13
                                                    Jak dziennik zredagowała to po co oglądać będzie?
                                                  • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 19:15
                                                    > Jak dziennik zredagowała to po co oglądać będzie?

Tak wysoko to ja w partii nie stoje. Co najwyzej napisy koncowe redaguje.
                                                  • devinjammer Re: Kupie... 22.08.04, 19:16
                                                    To ja się idę spakować. Na Syberii nosi się slipy czy bokserki?
                                                  • o-ren_ishi Re: Kupie... 22.08.04, 19:26
                                                    Devin: To ja się idę spakować. Na Syberii nosi się slipy czy bokserki?
                                                    Abdon: Grzanki z masłem.

Tak. Posmarowana strona do wnetrza ciala.