Dodaj do ulubionych

Pokochać siebie

18.07.22, 21:45
Skoro Mona wrzuciła ostatnią wątek o niedostępych partnerach i kochankach, to polecam szczególnie jej ten materiał. Wiele pewnie wyjaśni i pomoże sobie poukładać w głowie pewne rzeczy. Autorką video jest ukraińska psycholog.

youtu.be/3QJp1mV4ePc
Obserwuj wątek
    • ta Re: Pokochać siebie 18.07.22, 22:01
      Polecałyśmy tutaj sobie panią Tatianę w kilku wątkach w ostatnim czasie.
      Wiele zdrowego rozsądku jest w jej przekazach, choć bywają i tezy kontrowersyjne.
      • trust21 Re: Pokochać siebie 18.07.22, 22:05
        Jej teza o plusach i minusach jest bezbłędna:-)
        • ta Re: Pokochać siebie 18.07.22, 23:32
          Tak, rozbiór relacji na plusa i minusa i ich wzajemne zależności, wartość obiektywna i subiektywna partnerów - niebanalne, a zarazem proste i obrazowe. M.inn. za to cenię i lubię panią T.M.
    • mona.blue Re: Pokochać siebie 19.07.22, 08:51
      trust21 napisał(a):

> Skoro Mona wrzuciła ostatnią wątek o niedostępych partnerach i kochankach, to p
      > olecam szczególnie jej ten materiał. Wiele pewnie wyjaśni i pomoże sobie poukła
      > dać w głowie pewne rzeczy. Autorką video jest ukraińska psycholog.
      >
      > youtu.be/3QJp1mV4ePc

Obejrzałam sobie wczoraj, dzięki. Ale nasze dyskusje były jeszcze bardziej pomocne.
    • escetta Re: Pokochać siebie 31.07.22, 10:25
      Pokochać siebie i innych .Dla niektórych to bariera nie do przejścia .Nawet znalezienie sobie kogoś miłego do towarzystwa to jest duży problem .Co warte są rady i porady jak nie masz nikogo bliskiego. Widać tu na forum szczególnie .Suche fakty ,które nic nie znaczą w życiu realnym.Czym więcej się czyta i ogląda tym gorzej .
      • xdanax Re: Pokochać siebie 31.07.22, 15:33
        Ja kocham ludzi, zatrzymuję się zawsze i biorę na okazję obcych, nawet, jeśli są pod wpływem alkoholu. Przynajmniej wrócą bezpiecznie do domu. Mąż mi powiedział, że : " mi kiedyś ktoś łeb ukręci". Mam prawko prawie 30 lat i głowa cała:-)
    • mona.blue Re: Pokochać siebie 31.07.22, 16:36
      Do tego wątku pasuje mi koncepcja samowspółczucia, połączenie mądrości Wschodu z psychologia Zachodu.
      Polega ono na trosce o siebie samego, byciu dla siebie dobrym, takim jak dla najlepszego przyjaciela, skończeniu z bezlistosna krytyka samego siebie.
      • xdanax Re: Pokochać siebie 31.07.22, 16:50
        Całe życie miałam kompleksy z powodu pewnej części ciała. Kiedyś byłam w odwiedzinach u siostry w szpitalu i w progu usłyszałam od pacjentki: "jakie ty masz piękne .... ! " Powiedziała to tak szczerze, że wyleczyła mnie z tego kompleksu:-) Nasza ocena siebie jest czasem subiektywna. Córa mówi, że jest gruba, waży 50 kg przy wzroście 167:-)
      • xdanax Re: Pokochać siebie 31.07.22, 16:52
        Byłaś na tych kijkach? Ja swoje zawiozłam mamusi, ale raczej ich nie używa:-)
        • mona.blue Re: Pokochać siebie 31.07.22, 16:55
          W tym tygodniu, który się kończy, miałam zalecenia od lekarza, żeby unikać wysiłku fizycznego. W przyszłym mam zamiar dwa razy się wybrać i dwa razy poćwiczyć taką lajtowa jogę.
          • xdanax Re: Pokochać siebie 31.07.22, 17:17
            Zrób sobie lekka rozgrzewkę przed pójściem szczególnie na stawy skokowe i wygodne obuwie najlepiej chroniące kostki. Ja chodzę po lesie i czasem są nierówności, których nie widać. Polecam rozgrzewkę Natalii Gacek. Robię czasami:-)
            • mona.blue Re: Pokochać siebie 31.07.22, 17:25
              Dzięki, postaram się.
      • mona.blue Re: Pokochać siebie 31.07.22, 17:24
        Koncepcja samowspółczucia to też życzliwość wobec samej siebie, wyrozumiałość wobec własnych trudnosci i ograniczeń, refleksja, że inni ludzie doświadczają podobnych problemów.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka