Dodaj do ulubionych

TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje.

04.06.05, 16:08
Kochani, dobrze jest czasem przysmucic, zwłaszcza na forum DEPRESJA. Nawet
bym powiedziała, że nie wypada nie przysmucic, jesli sie tu wlazło, co
powyższym^ uczyniłam. Wymysliłam jednak - z wiosną coś nowego, odmiennego.
Będziemy tu wpisywac, w tym wątku same swoje plusy. Oczywiscie kolejno, nie
wszystko na raz. Ja mam ich TYLE, że nie jestem w stanie wszystkiego
zapamiętać ;-). Wszelkie smuty - prosze bardzo, ale nie tu. TU wpisujemy SAME
swoje ++++++++++. Zacznę oczywiście od siebie, a co! Pół godziny temu
napisałam pół strony "przepisów" do nowego wątku. Przyszła kocica*, wlazła
na "drażliwy" kabelek - i po balu panno Lalu. Normalnie - bym sie wściekła i
wytłumaczyła sobie, że tak widocznie miało być. A teraz PISZĘ DRUGI RAZ.
Przyznaję sobie +. A co!!!??? Ponadto nikt tak jak ja nie potrafi zrobić
budyniu oraz zupy pomidorowej. Wprawdzie za każdym razem wychodzi jedno i
drugie inaczej niz poprzednio, ale zawsze jest super!!! przyznaję sobie za to
pełno plusów.
Acha, jeszce jedno, jeśli komuś coś sie tu nie spodoba to proszę założyc
drugi, wspaniały niewątpliwie, konkurencyjny wątek i tam SIĘ WYRAZIĆ, że tak
powiem. A więc wypinamy, kochani swoje dumne B <- piersi.

jeszcze jedno: Ta gwiazdka przy kocicy*: Otóż wspaniała, pomysłowa Żyrafa
(uwaga, następne +++!) wymysliła, że przy okazji może upchnie dobremu
człowiekowi (depresyjni wszyscy sa dobrzy, to wrażliwi ludzie) małego potomka
Ciapy** (mojej kotki). No nie moge się na nią złościc bo jest w stanie
wskazującym... i to sie pogłębia.... Jest coraz grubsza ;-)
Ciapa** to ona jest TYLKO z nazwy. Ona i jej potomstwo to wyjątkowi
spryciarze:-)

Pozdrawiam serdecznie całe tutejsze towarzystwo. (Nawet nie myslałam, że sie
tu tak dobrze zadomowię) jeszcze raz pozdrawiam, czekam drugiego...
trzeciego..., nastepnych. Żyrafa
Obserwuj wątek
    • marenta nie na temat 04.06.05, 16:14
      jeszcze jedno: Ta gwiazdka przy kocicy*: Otóż wspaniała, pomysłowa Żyrafa
      > (uwaga, następne +++!) wymysliła, że przy okazji może upchnie dobremu
      > człowiekowi (depresyjni wszyscy sa dobrzy, to wrażliwi ludzie) małego potomka
      > Ciapy** (mojej kotki

uważaj Żyrafa
      forum.miau.pl/viewtopic.php?t=27962
      • romy_sznajder Re: nie na temat 04.06.05, 16:23
        bardzo 'trendi' jest karmienie kotkami węży, ponieważ posiadanie węża jest, jak
        wiadomo, kul.
        trzeba uważać na ogłoszenia typu : "przyjme kotki / kociaki", gdzie chodzi o
        więcej, niz jednego. Kiedyś pisali wręcz: "wezmę / przygarnę każdą ilość
        kotków", ale i dla głupków brzmiało to głupio.
      • zyrafa46 Re: nie na temat 04.06.05, 16:27
        Będzie dobrze, ale dziękuję za ostrzeżenie. Mam kontakt ze wszystkimi
        dotychczasowymi nowymi opiekunami dzieci Ciapy. Czy tylko na ten temat masz coś
        do powiedzenia ? Żyrafa.
        • marenta tak ;P 04.06.05, 16:29
    • rzeznia_nr_5 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 04.06.05, 17:07
      > i po balu panno Lalu
      >

Podoba mi się to :-) włącze na stałe do swojego słownika.
      • suchyxxx Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 04.06.05, 17:25
        Moim plusem,który uważam za największy jest umiejętność współczucia i akceptacji
        innych ludzi,którzy się różnią poglądami,chorobami itp.Myślę że sporym plusem
        jest to ,że umiem wysłuchiwać ludzi.To tyle ale co mi z plusów jeśli mam więcej
        minusów:P
        • lucyna_n Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 04.06.05, 17:59
          no to mnie zaskoczyles, jeszcze kilka dni temu wyzwales wszystkich ktorzy choc troche sie z Toba nie
          zgadzali od debili i idiotów.
      • ria2 do Żyrafy :))) 06.06.05, 11:58
        O ile pamiętam, to powiedzenie "i po balu panno Lalu" pochodzi z "Pożegnań"
        Stanisława Dygata :-). Też mi się podoba :))).

Pa!

Ria

P.S. A mam jeszcze jedną zaletę, zapomniałam jestem niby b. ciepłą osobą i
        chyba ludzie mi ufają.
        Ale chyba niebezpiecznie być kimś takim, nie?!
        • zyrafa46 Re: do Żyrafy :))) 06.06.05, 23:05
          Niebezpiecznie dla Ciebie czy dla otoczenia? Ja sobie myślę, nie czekając na
          Twoja odpowiedź, że przy ciepłych osobach to nawet w mróz jest ciepło.
          Inteligentnie zapodałam, że masz +a. To znaczy, że jestem inteligentna? Trudno
          powiedzieć...
          Żyrafa
          • ria2 Re: do Żyrafy :))) 07.06.05, 00:04
            Jak do tej pory niebezpiecznie dla mnie, bo za dużo wiedzieć o tejemnicach
            innych jest niezdrowo, heheheh!

No i nie wiem, czy mi kiedyś całkowicie nie odwali i nie obudzi się we mnie
            mściwy zwierz - ale by było ;)?!

Pchły na noc, karaluchy pod poduchy... "zdziecinnienie" mnie ogarnia :)))
            Ria
        • lekki3 Re: do Żyrafy :))) 26.06.05, 01:34
          TO fajnie że ludzie CI ufają.to bardzo fajnie
          pozdrowienia
    • beekeeper Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 04.06.05, 18:21
      to jest za długie dla mnie troche żeby przeczytać, ale chodzi o plusy własne
      chyba, no tak, popieram, i coś jest na rzeczy, bo niby same minusy, ale ogólnie
      czuję się zerem, więc coś tu musi być równoważącego.
      • sopelku_dokad_idziesz Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 04.06.05, 18:28
        Widze, ze mamy tutaj fana Tori Amos:>:>
        • beekeeper Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 04.06.05, 18:51
          to niby ja? nie, chociaż mgliście chyba kojarzę tę panią. o, panna o-ren, jak
          miło kogoś znajomego przeczytać. tzn próbowałem, bo też za długie! o rany. ale
          tu moje 4 zdania już, nie jest źle. uff.
          • sopelku_dokad_idziesz Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 04.06.05, 18:59
            Zmylil mnie Twoj nick, bo brzmi jak tytul plyty, ktora ostatnio popelnila.
            • beekeeper Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 04.06.05, 19:26
              moje też z tytułu ale, książki. wracając do tematu wątku, to koledze z postu
              niżej plus za asertywność. zjechać w obronie swoich racji (w istote tego tu
              sporu nie wchodzę), to jest niezłe i podziwiam, bo sam tej cechy nie posiadam.
              potakiwać umiem tylko, przepraszać, prostować, dementować etc. etc.

zresztą czy świadomy swojej choroby neurotyk może być asertywny? nie może i nie
              powinien. w końcu to on jest chory a reszta zdrowa, więc przy odrobinie
              samokrytycyzmu powinien w ciemno zakładać że w danym konflikcie międzyludzkim
              to nie on ma rację. dobrze mówię... to jest temat na osobny wątek. 2 paragrafy,
              o jezu.
              • aneta10ta Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 04.06.05, 21:23
                beekeeper napisał:

> potakiwać umiem tylko, przepraszać, prostować, dementować etc. etc.
                I za to Cię lubię.
                > zresztą czy świadomy swojej choroby neurotyk może być asertywny? nie może i
                nie
                >
                > powinien. w końcu to on jest chory a reszta zdrowa
                Moja psychia twierdzi, że jest odwrotnie.
                Aneta
              • lucyna_n Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 06.06.05, 09:42
                beekeeper napisał:

> moje też z tytułu ale, książki. wracając do tematu wątku, to koledze z postu
                > niżej plus za asertywność. zjechać w obronie swoich racji (w istote tego tu
                > sporu nie wchodzę), to jest niezłe i podziwiam, bo sam tej cechy nie posiadam.
                >
                > potakiwać umiem tylko, przepraszać, prostować, dementować etc. etc.
                >
                >
                nie bądź taki skromny, znalazłoby sie kilka wątków w których calkiem mężnie broniłeś swoich racji.
          • o-ren_ishi Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 04.06.05, 19:33
            > , panna o-ren, jak
            > miło kogoś znajomego przeczytać
            :)) Dyc to myslalam, zes o mnie zapomnial..
      • aneta10ta Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 04.06.05, 20:55
        beekeeper napisał:

> ogólnie
        > czuję się zerem, więc coś tu musi być równoważącego.
        Nie podpisujesz się krzyżykami, a to ma swoje implikacje i atrybucje.
        Pozdrawiam
        Aneta
    • o-ren_ishi Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 04.06.05, 18:30
      Mam bardzo silną motywację..i podobno życzliwa jestem, uprzejma. No i wysoki
      poziom empatii (mierzonej kwestionariuszowo więc nie wiem jak to ma się do
      życia). Hm..czuje się jak na terapii grupowej.
      A teraz chwyćmy się za ręce i niech każdy drugiego uściska... albo walnie w
      mordę jeśli sąsiad nie ten tego (już mi się w głowie miesza od tej nauki...)
      • suchyxxx Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 04.06.05, 19:01
        Lucynka odczep się odemnie bo każdy post mój krytykujesz.Ja nie wiem Ty jakaś
        chora jesteś.Lepiej zgłoś się do lekarza i powiedz że prześladujesz ludzi i
        jesteś niebezpieczna.Zawsze pod moim postem musi coś negatywnego napisać??Nie
        masz nikogo bliższego w rodzinie??
        • aspolecznie Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 04.06.05, 19:36
          suchyxxx napisał:

> Lucynka odczep się odemnie bo każdy post mój krytykujesz.Ja nie wiem Ty jakaś
          > chora jesteś.Lepiej zgłoś się do lekarza i powiedz że prześladujesz ludzi i
          > jesteś niebezpieczna.Zawsze pod moim postem musi coś negatywnego napisać??Nie
          > masz nikogo bliższego w rodzinie??

oj,głęboko musiałam wejść w swoją duszę aspołeczną zeby choć jeden plusik w
          sobie znaleźć
          EUREKA!
          jest
          mam
          poczucie humoru!
          ten post Suchego bardzo mnie rozbawił
        • zyrafa46 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 04.06.05, 20:39
          Pozwolę sobie powiedzieć, że tu miały byc same pozytywne posty. ++++suchy
          (zmień nick, nie ładniejszy ten mój pomysł?) się opędza jak należy a Lucynka
          jest gapa, bo pomyliła wątki. Lucynka, pisz kochana na temat :-) Żyrafa

• lucyna_n Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 06.06.05, 09:38
            kochana, alez ja napisalam jak najbardziej na temat, na temat plusow Suchego.
            Trudno dogodzić temu forumowi.

Jakbyś sie mogla tak ze mną nie spoufalać , byłabym wdzięczna.
            • zyrafa46 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 06.06.05, 13:13
              To znaczy serdeczność nazywasz spoufalaniem, lucyno_n? Ciekawe....
              • lucyna_n Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 06.06.05, 13:40
                o! tak jest dużo lepiej. Nadmierna serdeczność od osób obcych wiąże się z przekraczaniem pewnej
                granicy , to wkraczanie na moje terytorium. Nie lubie jak ludzie przekraczają tą granicę, bez względu
                na intencje.
                Tak poza tym nic do Ciebie nie mam. Piszac nic mam na myśli nic, żeby nie było.
        • lucyna_n Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 06.06.05, 09:45
          suchyxxx napisał:

Ty jakaś
          > chora jesteś.Lepiej zgłoś się do lekarza i powiedz że prześladujesz ludzi i
          > jesteś niebezpieczna.

W cholerę empatyczny wpis, no zaiste, palma cierpliwości:)
          Zmartwię Cię , nadal będę przed psysią ukrywać te chore zapędy i kolejny niebezpieczny wariat
          bezkarnie nadal będzie hasać na wolności.
      • aneta10ta Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 04.06.05, 21:26
        o-ren_ishi napisała:

> A teraz chwyćmy się za ręce i niech każdy drugiego uściska...
        To jak w kościółku.
        > albo walnie w
        > mordę jeśli sąsiad nie ten tego
        To jak w życiu.
        Aneta
        • lucyna_n Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 06.06.05, 09:55
          Gdzie w kościólku ktoś kogoś sciska?
          u nas to z dystansem sie tylko wzrokiem taksuja.
          • aneta10ta Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 06.06.05, 16:46
            A stronami to rąsia, rąsia..
            • aneta10ta Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 06.06.05, 16:49
              Coś jeszcze mamroczą, patrząc spode łba w stronę sąsiada.
              Aneta
              • lucyna_n Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 06.06.05, 17:12
                "pokój z tobą, pokój z tobą"
    • ria2 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 04.06.05, 19:54
      Moje plusy, trochę głupio tak się tu przechwalać ;).

Zresztą to chyba nie jest plus, tylko powód mojego stanu. Ale napiszę: empatia
      i zwiazana z nią wrażliwość.

Pozdrawiam wszystkich siedzących teraz przed komputerem, pomimo pięknej pogody.
      Ria
      • rzeznia_nr_5 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 04.06.05, 20:43
        ria2 napisał:

> Ale napiszę: empatia i zwiazana z nią wrażliwość.
        >
        >

Ale to jak wszyscy tutaj.

--
        darekk2:Ten nick ,,rzeżnia,, to tak to tak jak byś miał jakiś komleks .. jak
        ludzie co mają sportowy wózek albo jeepa . Zarozumialcu ...
        • ria2 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 04.06.05, 22:50
          Rzeźnia,

Niestety, nie jestem osobą oryginalną ;).

A propos tego, co napisałam. Myślę, że mój smutek, poczucie beznadziei bierze
          się właśnie m.in. z tego, że nie potrafię pewnych rzeczy (międzyludzkich,
          zwiazanych z emocjami) traktować lekko. Wszystko rozamiętuję i wyolbrzymiam.

Napisałam, że empatia to moja zaleta, bo uczono mnie, że umiejętność
          współodczuwania, wrażliwość na krzywny innych, to zalety. Ale teraz tu już nie
          wiem...???

Obecnie jest na etapie "uczenia się" gruboskórności. Może to mnie ocali? Pomoże
          żyć? Nie wiem. W każdym razie chcę mięć wszystkich w dupie... a to też będzie
          chyba zaletą, nie ;)?!

Ria
          • zyrafa46 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 06.06.05, 23:25
            Czy ja wieeeem? Kiedys wiele łez wylałam z powodu dziwnych zachowan kolegi z
            pracy. I nie tylko ja. Potem sie okazało, że to kawał niezwykle wrażliwego,
            dobrego i miękkiego faceta. Założył skorupę z kolcami i tak chodził po świecie.
            A jak przyszła potrzeba i nie dało sie inaczej to pokazał miękkie i delikatne -
            co miał w środku.
            I co?...
            Żyrafa
            • ria2 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 07.06.05, 23:36
              Ja miękkie i delikatne mam na widoku. Łatwo uszkodzić. Chyba to jednak
              schowam ;). Może choć czasowo?!

Ria
              • zyrafa46 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 08.06.05, 01:50
                Czasem dobrze takim miękkim przykleić się komuś do jego miękkiego. Niektórym
                wychodzą z tego całkiem udane nawet małżenstwa. Lub przyjażnie.
                Czasem jednak chyba warto trochę ukryć. Niektórzy są nieuważni, gapy jakieś,
                albo sami takiego nie mają (albo zapomnieli:-((((). Mogą wtedy uszkodzić.
                Żyrafa
      • zyrafa46 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 04.06.05, 20:49
        Wcale nie jest głupio sie przechwalac. Teraz np jest taki zwyczaj, że jak
        chcesz miec opinię, czy cos takiego z pracy to mususz sobie sam napisać. To co
        napiszesz? No własnie same plusy. Tak, czy nie? No to walcie kochani, a co!!!!!

Jak się lekko doda, (tak lekko - więcej niz sie wydaje niz jest faktycznie), to
        może juz tak zostanie. Mój brat kiedys dawał korepetycje z mamtematyki i mówił:
        tak mu będę długo tłumaczył, aż sam zrozumiem ;-).
    • o-ren_ishi Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 04.06.05, 20:05
      Chyba nie ma chorego na depresje co jednoczesnie nie jest empatyczny i
      wrazliwy..
      Coz ..cierpienie uszlachetnia.
      • marenta Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 04.06.05, 20:15
        jestem wrażliwa, ale czego kurna głównie na swoim punkcie?

----
        "Wyjeżdżacie do stolicy kraju kapitalistycznego,który to kraj ma tam być może
        swoje plusy.Rozchodzi się o to aby te plusy nie przysłoniły wam minusuów."
        • zyrafa46 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 04.06.05, 20:59
          Oj tak. Oj to to. Biję sie z myślami, czy obraziłam sie na rzeźnię, że mnie
          pogonił do kotów, czy sie powstrzymac i doliczyc sobie +a. Jeszcze się biję. A
          takie kopytko to twarde jest. Marenta, dobrze Cię rozumiem ;-)
          • aspolecznie Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 04.06.05, 21:29
            jeszcze jeden plus u siebie znalazłam, a nawet tyle plusów ile Ciapek ma
            Żyrafa, bo ja nie jestem zazdrosna i wcale tych Ciapek Żyrafy nie chcę
            jej kopytek zresztą też nie chcę i doliczam sobie jeszcze 4 plusy za brak
            czterech kopytek
        • aneta10ta Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 04.06.05, 21:29
          To przejaw zdrowia.
          Aneta
      • 12szerszen nieempatyczna 04.06.05, 22:18
        Ja jestem chora na depresje od 5 lat i im dluzej choruje tym trudniej mi
        tolerowac slabosc u innych. Nic mnie tak nei denerwuje, jak ludzie ktorzy sobie
        z czyms nie potrafi poradzic. No coz, sama sobie ledwo radze i nie toleruje sie
        wcale a wcale. Wy to sie przynajmniej mozecie wczuc w swoja wlasna ciezka
        sytuacje....
        • aspolecznie Re: nieempatyczna 04.06.05, 22:27
          12szerszen napisała:

> Ja jestem chora na depresje od 5 lat i im dluzej choruje tym trudniej mi
          > tolerowac slabosc u innych. Nic mnie tak nei denerwuje, jak ludzie ktorzy
          sobie
          >
          > z czyms nie potrafi poradzic. No coz, sama sobie ledwo radze i nie toleruje
          sie
          >
          > wcale a wcale. Wy to sie przynajmniej mozecie wczuc w swoja wlasna ciezka
          > sytuacje....

Żyrafa ci tego postu na + nie zaliczy
          poczekaj aż otworzy wątek o minusach
          swoich oczywiście
          ale to chyba będzie wieczne niedoczekanie nasze
          • zyrafa46 Re: nieempatyczna 04.06.05, 23:08
            Pewnie, że nie zaliczam. A wątek z minusami i Żyrafą na czele bym otworzyła ale
            wtedy co i gdzie 12 szrszeni napisze? Ja bym wiedziała za co dac jej plusy.
            moze jestem dziwna ale lubię szerszenie. To take wielkie, w żyrafich kolorach
            owady (tylko inny deseń). Mażna sie z nimi zaprzyjażnić. Są owady, których nie
            lubię, ale nie będę ich tu wymieniac. Czy moja sympatia do szerszeni to nie +?
            • zyrafa46 TU wpisujemy same swoje +++++++++++y. No!!!!!!!!! 04.06.05, 23:15
              !A jak ktos nie umie to moze napisac jak niżej:

+ + +

to zliczę ;-)
              • aneta10ta Re: TU wpisujemy same swoje +++++++++++y. No!!!!! 04.06.05, 23:31
                Bystrzacha!
                • zyrafa46 Re: TU wpisujemy same swoje +++++++++++y. No!!!!! 04.06.05, 23:53

Za Bystrzachę - Anetę +++++++++++++++ Zaliczam !!!!
                  Idę spac. Za dobry pomysł + sobie zaliczam, a co!!!
                  Jutro będzie słońce.
                  • bazylka9 Re: TU wpisujemy same swoje +++++++++++y. No!!!!! 05.06.05, 00:23
                    +++ - jak potrafię to sprecyzuję ale nie dziś. Pomyślę..
                    • miasto_noca1 Re: TU wpisujemy same swoje +++++++++++y. No!!!!! 05.06.05, 01:37
                      potrafie pomoc. bezinteresownie.
                      • aneta10ta Re: TU wpisujemy same swoje +++++++++++y. No!!!!! 05.06.05, 08:44
                        Potrafisz, nie potrafisz ... ale i tak oryginał z Ciebie. Wdepnąłeś tu nie
                        tylko uzewnętrznić swoje nieszczęścia, ale zainteresowałeś się też innymi
                        cierpiętnikami.
                        Aneta
                        • zyrafa46 Re: TU wpisujemy same swoje +++++++++++y. No!!!!! 05.06.05, 11:47
                          Anetko kochana, jutro raniutko napiszsz sobie pełno plusów za samo tylko
                          sprostowanie tego postu powyżej. I zobacz jakie słońce świeci. Ciężko mi czytac
                          Twój post ale zaparłam się wszystkimi czterema kopytkami i NIE dam się zbic z
                          pantałyku. Pozdrawiam, Żyrafa
                          • zyrafa46 Re: TU wpisujemy same swoje +++++++++++y. No!!!!! 06.06.05, 23:15
                            Anata, ja jestem dyslektykiem!!!!!!! Teraz dopiero prawidłowo przeczytałam Twój
                            post. To sie w głowie nie miesci jak dysleksja może namącić. (kiedyś opowiem)
                            Żyrafa
                        • miasto_noca1 Re: TU wpisujemy same swoje +++++++++++y. No!!!!! 05.06.05, 16:11
                          aneta10ta napisała:

> Potrafisz, nie potrafisz ... ale i tak oryginał z Ciebie. Wdepnąłeś tu nie
                          > tylko uzewnętrznić swoje nieszczęścia, ale zainteresowałeś się też innymi
                          > cierpiętnikami.

Nie bardzo rozumiem co chcialas przez to powiedziec? Mow jasniej. Pozdrawiam

• aneta10ta Re: TU wpisujemy same swoje +++++++++++y. No!!!!! 05.06.05, 17:29
                            miasto_noca1 napisał:

> Mow jasniej.
                            Nie umiem.
                            Aneta
      • orlando10 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 05.06.05, 15:55
        o-ren_ishi napisała:

> Chyba nie ma chorego na depresje co jednoczesnie nie jest empatyczny i
        > wrazliwy..

No co Ty opowiadasz? Chyba nie ma większego egoisty niż człowiek z depresją. A
        wrażliwy jest, tak, ale tylko na własnym punkcie. Przynajmniej kiedy ja wpadam w
        deprechę, nieszczególnie mnie obchodzą inni ludzie.
        • mskaiq Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 05.06.05, 17:26
          Ten egoizm bierze sie z cierpienia i strachu. Kiedy przychodzi atak depresji
          trzeba nauczyc sie go kontrolowac. Wtedy szybko sie konczy i wraca usmiech.
          Kiedy jest usmiech znow jestesmy wrazliwi i empatyczni.
          Serdeczne pozdrowienia.
          • martwoj Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 06.06.05, 16:01
            jestem tolerancyjna ,chyba przez deprechę bo mam swiadomośćwłasnej
            słabości.Plusik dla mnie;)+
            • aneta10ta Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 06.06.05, 17:43
              ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
              To za wyjątkowo expresywny nick.
              Aneta
              • zyrafa46 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 06.06.05, 23:19
                ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
                To za wyjątkowe poczucie własnej wartości ;-)
                Żyrafa

Czy mam pokazywac kopytem o kogo chodzi?
    • joanna.c Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 06.06.05, 16:12
      A wracając do tematu wątku...:)
      Czasami jest tak: To, co my uważamy za nasz +++ dla innych jest ---.
      Np. ja jestem PRACOWITA [według niektórych-"po co tyle pracujesz, nie warto"]
      PUNKTUALNA [i denerwuje mnie, gdy ktoś nie jest z błahych
      powodów, co powoduje wzrost przykrych odczuć:( u mnie ]
      NIEPEŁNOSPRAWNA [ nie słyszę wszystkiego-co czasami mnie
      cieszy:), ale wiem, żejest wkurzajace dla innych i osoba niedosłysząca jest
      czasami postrzegana jako głupia [co oczywiście, czasami ma miejsce:)]
      POTRAFIĘ MALOWAĆ WAZONY
      UMIEM SŁUCHAC LUDZI [choc czasami chiałabym też się wyżalić, ale
      nie mam śmiałości]
      REALIZUJĘ SWOJE MARZENIA [nauczyłam się pływać w wieku 40 lat:),
      ćwiczę areobic ponad 6 lat mimo,że trochę mi trudno z powodu ww
      niepełnosprawności oraz wieku współćwiczących:)
      POTRAFIĘ ZROBIĆ MAZUREK MAKOWY[pycha!!!]
      CZASAMI ZAPAMIĘTAM KAWAŁ [np. ratownik na basenie: "panie
      wzielonych kąpielówkach! Przestań pan sikać do basenu!!! Przecież wszyscy
      sikają! Ale tylko pan z trampoliny!!!"]
      LUBIę ZIELONE ROŚLINY W DOMU
      LUBIĘ CHODZIĆ PO GÓRACH
      POTRAFIĘ WYJAŚNIC, DLACZEGO NA ZDJĘCIACH CZASMI OCZY SĄ CZERWONE
      ALBO SKĄD WZIĄŁ SIĘ ZWYCZAJ SMAROWANIA CHLEBA MASŁEM:)))

To tyle na razie. Minusów tu nie wpisujemy:)[BYŁOBY DUUUUZO]
      Pozdrawiam Joanna

• ria2 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 06.06.05, 16:39
        Cześć, Asiu :)
        Jestem pod wrażeniem :))). Zazdroszczę szczególnie zdolności kulinarnych.

I mam pytanie, proszę, napisz dlaczego oczy są czerwone na zdjęciu i skąd wziął
        się zwyczaj smarowania chleba masłem? - to mnie naprawdę zaintrygowało.

Pozdrawiam
        Ria
        • zyrafa46 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 06.06.05, 16:57
          Asia, to sa samonakręcające plusy. Za odwagę, że tyle ich napisałas należą Ci
          się +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++.
          poza tym, swoja wypowiedzią poprawiłas mi trochę nastrój. Uwielbiam widziec
          wkoło siebie ludzi zdrowych i szcześliwych. A Twoja wypowiedx na to wskazuje:-)
          Nawet kiedys (100 lat temu), gdy chłopak, w którego się wpatrywałam zakochanymi
          oczami a on mnie wcale nie zauważał, jak znalazł sobie razem z kolegą
          dziewczynę marzeń to trzymałam za niego kciuki. Dziewczyna była fajowa i
          uważałam, że "należy się" "mojemu" a nie żadnemu innemu.
          Tez jestem ciekawa tych oczu i masła. A majsterkować lubisz? Ja wymyśliłam i
          zrobiłam tapczan. Mam plusa? Mam. Mam. Mam. Ale pamięęęętam o maśle i oczach.
          Dowcipu juz nie pamiętam, choc przed chwila go czytałam. Ale pamiętam, że mnie
          rozśmieszył :-)))
          Pozdrawiam, dziękuje za pocieszenie, Żyrafa
          • joanna.c Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 06.06.05, 18:19
            Bardzo mi miło,że zainteresował Was wątek czerwonych oczu & smarowania chleba
            masłem:)
            Ad1. Czerwone oczy wychodzą przeważnie na zdjęciach, które są robione NIE w
            pełnym słońcu, czyli na przykład w pokoju przy żarówce idt.
            -
            • rzeznia_nr_5 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 06.06.05, 18:29
              joanna.c napisała:

> Ad2 Chleb z masłem-to jest tylko prawdopodobne, że zwyczaj ten
              > zawdzięczamy ...Kopernikowi:)
              > Kopernik [i tu poproszę historyków o pomoc] dowodził obroną Olsztyna w 15...
              [??
              > ?
              > wstyd]przed Krzyżakami.W pewnym momencie sytuacja była tak napięta,ze trzeba
              > było cały czas obserwować co się wokół grodu dzieje,że żołnierze nie
              schodzili
              > na posiłki na dół do kuchni czy jadalni, ale wnoszono im kosze z jedzeniem po
              > stromych schodach na górę. I pojawiły się objawy zatrucia , a nawet śmierci
              > ludzi.Kopernik kazał więc zamknać gród tak, aby nikt obcy nie mógł się
              > przedostać [wieśniacy, podróznicy...]. Niestety, to nic nie dało. Kopernik
              > wymyslił, co następuje: należy smarować wielkie bochny chleba jakimś
              > smarowidłem. W przypadku, gdy taka buła z kosza wyleci [o co nietrudno,
              > zważywszy na stromość schodów i zmęczenie], to zostanie na niej na pewno ślad
              > po tym, co jest na schodach [a czyste na pewno nie były!!!]Takie bochny
              > pobrudzone Kopernik nie pozwalał juz dawać żołnierzom do spożycia. I po
              pewnym
              > czasie wszelkie zatrucia i zgony minęły.
              > I byc może stąd się wziął "zwyczaj" smrowania masłem. Co to za maź wtedy
              była -
              > nie wiem. Dziś , oczywiście całych bochnów się nie smaruje i w celach raczej
              > smakowych:)

No niemożliwe!!!Jak komuś to opowiem to normalnie yebnie!
              • aneta10ta Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 06.06.05, 18:38
                rzeznia_nr_5 napisał:

> No niemożliwe!!!Jak komuś to opowiem to normalnie yebnie!
                A myślaleś, że uwierzy jakby nigdy nic?
                Aneta
            • aneta10ta Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 06.06.05, 18:36
              Jej!
            • zyrafa46 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 06.06.05, 23:39
              Joaśka, zatkało mnie.
              ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
              a co!!!!!
              Żyrafa
      • rzeznia_nr_5 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 06.06.05, 16:49
        joanna.c napisała:

> A wracając do tematu wątku...:)
        > Czasami jest tak: To, co my uważamy za nasz +++ dla innych jest ---.
        > Np. ja jestem PRACOWITA [według niektórych-"po co tyle pracujesz, nie warto"]
        > PUNKTUALNA [i denerwuje mnie, gdy ktoś nie jest z błahych
        > powodów, co powoduje wzrost przykrych odczuć:( u mnie ]
        > NIEPEŁNOSPRAWNA [ nie słyszę wszystkiego-co czasami mnie
        > cieszy:), ale wiem, żejest wkurzajace dla innych i osoba niedosłysząca jest
        > czasami postrzegana jako głupia [co oczywiście, czasami ma miejsce:)]
        > POTRAFIĘ MALOWAĆ WAZONY
        > UMIEM SŁUCHAC LUDZI [choc czasami chiałabym też się wyżalić,
        ale
        > nie mam śmiałości]
        > REALIZUJĘ SWOJE MARZENIA [nauczyłam się pływać w wieku 40
        lat:),
        > ćwiczę areobic ponad 6 lat mimo,że trochę mi trudno z powodu ww
        > niepełnosprawności oraz wieku współćwiczących:)
        > POTRAFIĘ ZROBIĆ MAZUREK MAKOWY[pycha!!!]
        > CZASAMI ZAPAMIĘTAM KAWAŁ [np. ratownik na basenie: "panie
        > wzielonych kąpielówkach! Przestań pan sikać do basenu!!! Przecież wszyscy
        > sikają! Ale tylko pan z trampoliny!!!"]
        > LUBIę ZIELONE ROŚLINY W DOMU
        > LUBIĘ CHODZIĆ PO GÓRACH
        > POTRAFIĘ WYJAŚNIC, DLACZEGO NA ZDJĘCIACH CZASMI OCZY SĄ
        CZERWONE
        > ALBO SKĄD WZIĄŁ SIĘ ZWYCZAJ SMAROWANIA CHLEBA MASŁEM:)))
        >
        >

No dobra,to skąd wziął się zwyczaj smarowania chleba masłem?A jak taka mądra
        jesteś to jeszcze pytanie na dokładkę:czemu Polaki jak przychodzą do kogoś
        w odwiedziny jak na komende zdejmują buty bądź o zgrozo czemu gospodarze
        każą swoim biednym gościom to czynić a nawet czasem jeszcze wkładać jakieś
        śmieszne bawełniane kapcie.
        • aneta10ta Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 06.06.05, 16:59
          rzeznia_nr_5 napisał:

> pytanie na dokładkę:czemu Polaki jak przychodzą do kogoś
          > w odwiedziny jak na komende zdejmują buty
          Zamorskimi stronami na wizyty wozili się brykami, u nas zaś łazili przez błota i
          kałuże. Teraz obowiązują zarówno bryki jak i kapcie.
          > czemu gospodarze
          > każą swoim biednym gościom to czynić a nawet czasem jeszcze wkładać jakieś
          > śmieszne bawełniane kapcie.
          Albo goście wydzielają z lekka nieświeży zapach, więc kapcie pełnią funkcję
          futerału, albo lokum jest niedogrzane, co w naszym klimacie nie dziwota. A
          przecież Polacy naród serdeczny.
          Aneta
          • joanna.c Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 06.06.05, 21:50
            Odpowiedzi na nurtujące pytania [oprócz tych nieszczęsnych kapci czy butów]
            podałam wyżej-gapa jestem i tak mi się "samo" wkleiło:)))))))))
            Pozdrawiam i życzę spokojnych snów:)
            • rzeznia_nr_5 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 06.06.05, 22:45
              A teraz mój +

Umiem powiedzieć spyerdalaj Świadkom Jehowy i nie wdaje się z nimi w minimalne
              dyskusje.
              • looserka Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 06.06.05, 23:22
                to ja też umiem,nawet nie sp..., tylko dziekuje bardzo i do widzenia i nigdy
                nie uważałam, aby sobie to zapisać na plus, a raczej jeśli już to na minus.
                względność wszechrzeczy.
                • rzeznia_nr_5 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 06.06.05, 23:26
                  Widocznie cienkich Świadków widziałaś a niektórzy potrafią się do wielu
                  rzeczy posunąć by wcisnąć Strażnice.
                  • looserka Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 06.06.05, 23:57
                    a tak właściwie, to powiem Ci,że od ŚJ można się wiele nauczyć. Ich metody
                    pozyskiwania duszyczek i ich publikacje to świetne studium perfekcyjnej
                    psychomanipulacji.
              • aneta10ta Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 07.06.05, 10:23
                Gdybyś to samo powiedział o księżach kat., Twój plus nabrałby prawdziwej
                wartości.
                Aneta
                • aneta10ta Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 07.06.05, 10:25
                  Oczywiście z pominięciem apelu o spie..nie. Ksiądz też człowiek, choć często
                  trudno w to uwierzyć.
                  Aneta
                  • mmagda12 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 07.06.05, 16:47
                    Ulala ,znalazlam swoja stara znajoma ,zyrafke.A wiec witami o zdrowko pytam
                    • zyrafa46 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 07.06.05, 23:26
                      Może być, jasne, że może być. Kota chcesz? Małego.
                      Żyrafa
                    • zyrafa46 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 07.06.05, 23:27
                      NNnno nie mów, że mnie szukałaś!!!! Jeeejuś ;-)
                      Żyrafa
                      • zyrafa46 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 07.06.05, 23:29
                        Madzia, masz +a, że mnie znalazłaś ;-)
                        Ży
                        • mmagda12 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 08.06.05, 08:53
                          Cze zyrafko ,tylko jednego plusa? Smutno jest bez Ciebie ,zawsze wnosilas cos
                          nowego i ciekawego.3maj sie .A trzeba brac zycie na wesolo,pomimo
                          problemow ,kazdy je ma .Z corka starsza jak klikam to zawsze na koniec
                          wymyslamy sobie pozdrowienia np "to narazie zupa na gazie" , "cze jak
                          Czesiek" ,itp.Dla zyrafki pa jak papatki.Moze ktos ma jeszcze inne pomysly?
                          • zyrafa46 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 08.06.05, 10:35
                            Dobra, masz +++++++++. Starczy? A teraz napisz co z Cześkiem. Nie znam.
                            Żyrafa
                            • zyrafa46 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 08.06.05, 18:02
                              ...już chciałam sobie pełno plusów za bociany (adres do nich znalazłam
                              przypadkiem w gazecie) a tu 0 (zero) zainteresowania :-(
                              Żyrafa
                              • zyrafa46 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 08.06.05, 18:17
                                Pozytywnie sie dziś nakręciłam. Mam plusa? Lece. Oby mi sie nie odkręciło ;-).
                                Żyrafa
    • bialeoko Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 11.06.05, 00:05
      a ja jakiś czas temu miałam coś z kompem i plusy wyskakiwały same na
      wszystkich dokumentach w wordzie, komp tylko piszczał :D
      kiedyś wydrukowałam próbkę pracy pisemnej i nie patrzyłam za bardzo co się
      drukuje... a tu 14 kartek zapełnionych plusami... łaaaaaa /dodam że klaw jest
      spox/

To ci dopiero!
      • sopelku_dokad_idziesz Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 12.06.05, 00:38
        Fajne piersi.
        • zyrafa46 TU wpisujemy SAME ++++++ swoje. Za krasnoludki.... 19.06.05, 00:36
          Joasiu c, czekam cierpliwie na opowieść o krasnoludkach. Wreszcie wymyśliłam,
          dlaczego nie piszesz. Ty po prostu CHCESZ PLUSY!!!!!!!!.
          Proszę, proszę, proszę.
          Żyrafa
          • zyrafa46 TU wpisujemy SAME ++++++ . Za krasnoludki Joasi c. 19.06.05, 00:41
            Joasiu, podbiłam watek abyś go zauważyła. Już jest 00.38 a ja cały czas czekam
            na Twoja opowieść.
            Żyrafa
            • joanna.c Re: TU wpisujemy SAME ++++++ . Za krasnoludki Joa 19.06.05, 08:33
              Aż mi głupio. Po prostu poszłam czytać książkę przed snem. ale juz wysłałam o
              krasnoludkach:) Dzięki za +++. Od razu mi weselej. Pozdrawiam:)
              ASia
    • prywatnie_odludek Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 19.06.05, 11:15
      zyrafa46 napisała:

> Pozdrawiam serdecznie całe tutejsze towarzystwo. (Nawet nie myslałam, że sie
      > tu tak dobrze zadomowię) jeszcze raz pozdrawiam, czekam drugiego...
      > trzeciego..., nastepnych. Żyrafa

zastanawiam się jakie plusy może mieć deklaratywny odludek?
      chyba tylko jeden
      a mianowicie taki, że przy niektórych ludkach ma w niepamięci swoje własne
      deklaracje
      ale czy taka amnezja nie jest już minusem?
      • zyrafa46 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 20.06.05, 18:00
        Ty się tu odludku nie chwal amnezją, tylko wal w koncu te plusy. Z takimi
        tekstami(zaaaraz, musze wkleić) VVVVVVVV

> a mianowicie taki, że przy niektórych ludkach ma w niepamięci swoje własne
        > deklaracje

^^^^^ Z tymi więc tekstami to tylko do minusów, no przykro mi :-(
        Żyrafa
    • looserka Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 19.06.05, 12:35
      JESZCZE jestem
      nie wiem, czy to można zapisać na plus, ale może...
      • zyrafa46 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 20.06.05, 18:01
        Leć sobie coś pojeść, to bardziej BĘDZIESZ.
        Żyrafa
    • citalinka Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 19.06.05, 16:57
      moje plusy? Niezwykle pociągająca, o boże, inteligentna, piękna, sam nie wiem
      jak ja mogę nie uwielbiać się wystarczająco!!!
      • prywatnie_odludek Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 19.06.05, 18:39
        citalinka napisała:

> moje plusy? Niezwykle pociągająca, o boże, inteligentna, piękna, sam nie wiem
        > jak ja mogę nie uwielbiać się wystarczająco!!!

i do pełni szczęścia pewnie ci brakuje jedynie aby inni też o tobie tak myśleli
        i cię uwielbiali co najmniej jak ty samą siebie
        nie załamuj się jednak zbyt małą ilością podziwiaczy
        JP2 i tak nie jesteś w stanie za życia prześcignąć
    • bialeoko Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 19.06.05, 20:27
      K***wa no zdołowaliście mnie. Chciałam wpisać i za ch... nie mogę znaleźć
      czegoś do wpisania
      k.. mam dość
      • prywatnie_odludek Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 19.06.05, 21:08
        bialeoko napisała:

> K***wa no zdołowaliście mnie. Chciałam wpisać i za ch... nie mogę znaleźć
        > czegoś do wpisania
        > k.. mam dość

możesz się dowartościować tutaj
        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=99&w=24857957
        • bialeoko Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 19.06.05, 21:16
          oo dzięki
          dobry z Ciebie człowiek
          • prywatnie_odludek Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 19.06.05, 21:25
            bialeoko napisała:

> oo dzięki
            > dobry z Ciebie człowiek

domagam się, żeby Żyrafa zaliczyła mi za ten uczynek odpowiednią ilość plusów
            mam upodobanie w ich kolekcjonowaniu
      • zyrafa46 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 20.06.05, 18:06
        Mi sie bardziej podobają ++++++ niż *****. Białe oko, wysil mózgownicę. Ja mam
        gorzej. Taki mały móżdżek jak zacznie pracować to zbyt szybko sie przegrzeje.
        Sama nie wiem, co sie wtedy może stać. Uważacie, że mogę ryzykować?????
        Żyrafa
        • prywatnie_odludek Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 20.06.05, 18:10
          zyrafa46 napisała:

> Mi sie bardziej podobają ++++++ niż *****. Białe oko, wysil mózgownicę. Ja
          mam
          > gorzej. Taki mały móżdżek jak zacznie pracować to zbyt szybko sie przegrzeje.
          > Sama nie wiem, co sie wtedy może stać. Uważacie, że mogę ryzykować?????
          > Żyrafa

gdybym ja miała 4 nogi i długą szyję jak Żyrafa to ryzykowałabym dla zdobycia
          sobie jeszcze jednego + nawet za cenę przegrzania móżdżku
          ale z moimi krótkimi nóżkami (zaliczam je sobie na - a nawet --) to z
          przegżanym móżdżkiem daleko bym nie uciekła
          • zyrafa46 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 20.06.05, 20:50
            Od dwu dni mam 5 plusów. Ja nie wiem czy to moje plusy czy minusy. Miałam
            jedneko kota a mam 1+5= 6 zwierzatek. Piszę może od rzeczy, jakoś nieskładnie.
            Ale kociaki przez to nie znikają:-( Już mnie głowa boli zo z nimi zrobić za 6
            tygodni. Powoli się grzeję, ale za 1.5 miesiaca....
            Lepiej zmienić temat.
            Oooooo!!!! Jakie śliczne słońce, choć juz wieczór! Jajko mi sie udało na miękko
            ugotować (to drugie. pierwsze wylało misie jak je chłodziłam. było BAaaaRDZO
            MIĘKKIE). Ooooo!!!! Na wysokości mojej głowy jaskółki latają.
            Należą mi się plusy za to radosne świergolenie???????
            Żyrafa
    • bialeoko Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 20.06.05, 22:45
      mam 12 kilo na plusie
      --
      • zyrafa46 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 20.06.05, 23:14
        Dobrze, że nie 13. Uwazaj, nie dopuść do 13. Pozdrawiam.
        Żyrafa
    • pantera80 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 25.06.05, 19:39
      1.Przeszłam już tyle że niejeden by nie wytrzymał a żyję
      2.Mam cudowne dziecko
      3.Skonczylam fajna szkole mimo ze choruje
      4.Wyprowadzilam sie z domu gdzie mnie ponizano,glodzono,straszono,itp.
      5.Gdy juz opanowalam chec skoczenia pod pociag spotkalam swojego Meza :)
      6.Potrafie lubić,kochac pomimo ze tyle przeszlam
      7.I wiele innych
      • zyrafa46 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 25.06.05, 19:54
        Brawo!!!!!
        Czujna Żyrafa :-))))
        • hasanet Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 25.06.05, 21:04
          zyrafa46 napisała:

> Czujna Żyrafa :-))))
          Czujesz czy czaisz?
          asa
    • lila01 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 26.06.05, 03:09
      Fajny temat watku, nie wiem, czy to sie kwalifikuje jako plus, ale ciesze sie,
      ze po dolach przychodza u mnie momenty wiary, ze bedzie dobrze, ze moje zycie
      nie jest wcale takie okropne. No to taka zaleta, ze po znizkach nastroju
      przychodzi spokoj, a potem nawet radosc i szczescie. Potrafie czuc sie
      szczesliwa :)
      • zyrafa46 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 26.06.05, 18:42
        Czuję, że czaję i zaliczam plusy
        Żyrafa
        • cyria Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 13.10.05, 12:35
          Up.
          Może się przyda?
          • luszu Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 13.10.05, 15:36
            No kochani ! Super towarzysko tu kiedyś było ! Prosze tak dalej !
      • zyrafa46 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 13.10.05, 22:25
        Odpowiadasz na :
        lila01 napisała:

> Fajny temat watku, nie wiem, czy to sie kwalifikuje jako plus, ale ciesze
        sie, ze po dolach przychodza u mnie momenty wiary, ze bedzie dobrze, ze moje
        zycie nie jest wcale takie okropne. No to taka zaleta, ze po znizkach nastroju
        przychodzi spokoj, a potem nawet radosc i szczescie. Potrafie czuc sie
        szczesliwa :)<

Wpadałam na chwilę, chyba tylko po to, by przyznać Ci +++++++++++++++++++++ y.
        Nie mam kiedy usiąść przy kompu, ale..... skoro plusy się należą.....Trzeba
        znaleźć czas. Garatuluję, tak trzymaj. Jeeeej, i w dodatku to jesień, dodatkowe
        utrudnienie. Brak światła radości nie dodaje.
        Żyrafa
        • cyria Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 13.10.05, 22:32
          Żyrafko...to ogromny plus...bo od czerwca się ciągnie;)

• uri_ja Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 13.10.05, 20:17
      niewątpliwie moim plusem jest to, że znam swoje minusy :)
      • hasanet Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 13.10.05, 22:29
        Ja za to wiem, czego nie chcę i dokąd się wybieram. Nie wiem tylko, czy cena za
        przejazd nie jest zbyt wygórowana. Co do moich plusów: rozsądek.
        • cyria Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 13.10.05, 22:40
          hasanet napisała:

> Ja za to wiem, czego nie chcę i dokąd się wybieram. Nie wiem tylko, czy cena za
          >przejazd nie jest zbyt wygórowana. Co do moich plusów: rozsądek.

Mam wolne miejsce, podwioze Cię;)
          • hasanet Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 14.10.05, 06:33
            cyria napisała:

> Mam wolne miejsce, podwioze Cię;)
            Znajomości przez net nie zawieram. Co dopiero jakaś przejażdżka. Bałabym się,
            ale dziękuję. Różne som ludzie. Może lepiej już iść na piechotę, liczyć na
            własne nogi.
            • cyria Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 14.10.05, 08:06
              Zazwyczaj nie zabieram autostopowiczów, to byłby ryzykowny wyjątek.
              Udanych spacerów;)
              • zyrafa46 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 14.10.05, 10:09
                Hasa, nieśmiało zadam kontrolne pytanie: a dokąd się wybierasz?

I dodam jeszcze od siebie: Moja cioteczna siostrzenica zanlazła sobie w necie
                narzeczonego i jest BARDZO szczęśliwą osobą. On zresztą tez. Fajny chłopak :-).

Żyrafa
                • cyria Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 14.10.05, 10:17
                  Optymistyczne to Żyrafko...;)
                  • hasanet Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 14.10.05, 10:32
                    jak zakończenie bajki.
                    • zyrafa46 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 14.10.05, 16:24
                      Z chłopakiem w porządku, tylko te amory nie pozwalaja im napisac pracy
                      magisterskiej. Obojgu. Pewnie by napisali....., gdyby pisali ;-). To nie bajka.
                      Żyrafa
                • hasanet Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 14.10.05, 10:31
                  zyrafa46 napisała:

> Hasa, nieśmiało zadam kontrolne pytanie: a dokąd się wybierasz?
                  Na samotny spacer po jesiennym parku, najlepiej o zmroku.
                  >
                  > I dodam jeszcze od siebie: Moja cioteczna siostrzenica zanlazła sobie w necie
                  > narzeczonego i jest BARDZO szczęśliwą osobą. On zresztą tez. Fajny chłopak :-
                  ).
                  Wierzę i gratuluję. W necie poznają się ludzie.
                  > Żyrafa
      • zyrafa46 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 14.10.05, 10:00

uri_ja napisała:
        > niewątpliwie moim plusem jest to, że znam swoje minusy :)
        ---------------------
        ZALICZAM :-)

Dodam jeszcze od siebie zdanie, które bardzo mi sie spodobało.
        "Jeśli jest cos w sobie do przezwyciężenia to życie jest ciekawe."

cicho: ja mam BARDZO ciekawe życie ;-)

Zaliczam
        • feather Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 14.10.05, 10:32
          Moj plus: nikogo nie spisuje na straty.

Drugi: Wiem kiedy prawda moze zranic i wtedy wole milczec.

Trzeci: potrafie sie zmienic, choc jest to b.trudne:
          Kiedys spotkalam sie z moim ex po kilku latach od rozstania i przegadalismy
          kilka godzin, m.in. na temat tego przez co zerwalismy. Bylam dumna mogac mu
          powiedziec ze wzielam pod uwage jego krytyke /wykrzyczana podczas jakiejs
          przedrozstaniowej klotni/ i zmienilam pewna rzecz w swoim zachowaniu.
          • zyrafa46 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 14.10.05, 16:34

> Moj plus: nikogo nie spisuje na straty.
            ----Ja też. A więc przyznaję nam +++++++++++y.

> Drugi: Wiem kiedy prawda moze zranic i wtedy wole milczec.
            ----Ja też wole..... Ale czasem mnie poniesie :-(. A potem chodze smutna. Nie
            lubie ranic nawet raniącego mnie. Przyznaję plusy tylko Tobie. Minusów tu sie
            nie rozdaje więc mam tu 0.

> Trzeci: potrafie sie zmienic, choc jest to b.trudne:
            -----> masz ++++++++++y

Tez zawsze uważnie słucham, bo nawet w złosci ktoś może nam coś ważnego w nas
            pokazać, czego sami nie widzieliśmy. Można to sobie potem jakoś przepracowac.
            To mamy obie ++++++++y. Ja - za dobre chęci - ha ha ha.

Żyrafa
            • luszu Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 14.10.05, 16:57
              Ja to chyba nie mam żadnych plusów...
              • zyrafa46 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 14.10.05, 17:14
                Luszu, marsz do kąta za pisanie głupot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                I tam sie zastanów na drugi raz, co piszesz. No!!!!!
                Żyrafa
            • feather Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 14.10.05, 18:06
              Trzeci: potrafie sie zmienic, choc jest to b.trudne:
              > -----> masz ++++++++++y
              >
              > Tez zawsze uważnie słucham, bo nawet w złosci ktoś może nam coś ważnego w nas
              > pokazać, czego sami nie widzieliśmy. Można to sobie potem jakoś przepracowac.
              > To mamy obie ++++++++y. Ja - za dobre chęci - ha ha ha.

ja, szczerze mowiac , zmienilam sie tylko raz pod wplywem czyjejs opinii.
              wazne zeby wierzyc w zdrowy rozsadek i dobra wole osoby krytykujacej :-)
              a teraz co, skrytykowac kogos :-DDDD ?????

• zyrafa46 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 14.10.05, 19:52
                Kiedy osoba, która mi nawrzuca złosliwie - powie oprócz różnych plugawych słow
                bez sensu, ze mam niedopiety guzik w "newralgicznym miejscu", to co? Nie dopnę
                tego guzika tylko dlatego ze jakiś wstrętny (charakterem) osobnik (-czka) mi to
                wykrzyczał? On mi to wytknie ze złej woli, by mi dpiec. No i co z tego?
                Eeeeee, tak sobie popisałam. Lece juz bo czas mnie goni. Pozdrawiam Cię.
                Żyrafa
                • luszu Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 14.10.05, 23:07
                  Dzieki, że nakrzyczałas na mnie Żyrafo ( nie bardzo podoba mi sie to stanie w
                  kącie, za daleko od komputera). Spięłam się i znalazłam w sobie plus! Mam słabą
                  głowę do alkoholu! ( ale Sangria była pyszniutka)
                  • zyrafa46 Re: TU wpisujemy SAME ++++++++++ swoje. 14.10.05, 23:51
                    Słodka była? Bo ja lubie słodkie.
                    Żyrafa
    • marenta żyrafaaa, daj plusaaaaa 15.10.05, 00:25

• zyrafa46 Re: żyrafaaa, daj plusaaaaa 15.10.05, 00:31
        A niby za co tego plusa? Tak to ni ma. A więc za co?
      • zyrafa46 Re: żyrafaaa, daj plusaaaaa 15.10.05, 00:33
        No doooooobra. Masz jednego +a za poczucie humoru. Nikt inny nie wymyślił by za
        nic - prosić o plusa.
        Żyrafa
        • marenta Re: żyrafaaa, daj plusaaaaa 15.10.05, 00:42
          jak to za nic? skąd wiesz że za nic?