Dodaj do ulubionych

Chyba ide w dobrą stronę....

05.10.22, 11:49
Nie wiem czy to zbliżający się koniec epizodu czy co, ale gdzieś po malusiu mój mózg się odpręża. Oby. Nadal męczy mnie jakaś alternatywa rzeczywistość, jakieś, a gdyby to nie potoczyło się tak, a inaczej... Jednak natręctwo tych myśli jest mniejsze...
Wspomnienia nadal są ale zaczynają się klarować z nich wnioski.
Jestem w średnio przyjaznym mi otoczeniu, tęsknie za domem. To wzbudza wspomnienia bycia tam, wspomnienia również sprzed czasu jak wszyscy mnie wystawili. Czasu kiedy było mniej stresu, więcej adrenaliny. Wspomnienia względnego spokoju psychicznego bo, znałam drogi którymi szłam i pozwalałam sobie być szczęśliwa przez uszczesliwianie innych, nie myśląc o tym głębiej. A jednak we wspomnieniach tych jak już wcześniej pisałam uciekam z domu... by żyć.
Lata w których człowiek poznaje świat raczej spędziłam w stagnacji i nagle w życiu dorosłym świat i jego różnorodność wyrwały mnie z tego, zaczęłam odkrywać też inną siebie.
Czy ze szczęścia można wpaść w depresje? Mam to do czego tak uciekałam wcześniej. Może więcej stresu i boksowania się z życiem by zostać na powierzchni, ale jednak.
Obserwuj wątek
  • sweetbog Re: Chyba ide w dobrą stronę.... 08.10.22, 09:19
   Też tak miałem kiedyś praca ,praca ,spanie w każdym innym hotelu .Gdy kończył się kontrakt .Internet i pustka wieczorem .I tak całe lata .
  • sweetbog Re: Chyba ide w dobrą stronę.... 10.10.22, 04:39
   Tak się chciałem zapytać czy Ty lubisz pisać w cudzym wątku ,czy w swoim .Bo wczoraj mała wtopa z tą kłótnią była .Już myslałem że powiesz nie kłócić się w moim wątku .Ja lubię jak ktoś mówi do mnie po imieniu ,specjalnie nie przepadam za swoim nickiem i tak się odnoszę do innych .Jedynie że jestem przywiązany do niego bo to tyle lat. Widać tu problemy wynikające z tego że ludzie nie mają tu żadnych przyjaciół i kontaktów A jeśli mają to szybko ich tracą .Nie wiem czy pamiętasz taką gre w łapki
   "W łapki można się bawić w dwie osoby. Jedna wystawia płasko „łapki”, a druga łaskocze je od spodu ich wnętrze i próbuje znienacka dać klapsa. Próbuje dotąd, dopóki nie trafi" Wtedy role się zmieniają. Można się fajnie bawić ,ale tylko z tym kogo się lubi .Forum dyskusyjne gdzie nigdy na własne życzenie nie będzie przyjaźni .No może kilka osób z którymi warto.
  • sweetbog Re: Chyba ide w dobrą stronę.... 13.10.22, 10:18
   Trochę się drzewko rozjechało .Załóż jakiś inny wątek .Bo trzeba szukać wpisów .Miłego dnia .
   • sweetbog Re: Chyba ide w dobrą stronę.... 13.10.22, 15:25
    Przyjdź na forum prywatne do XD .Tu się nie da .Tam będziesz spokojnie pisać .Szkoda tu czasu .Jak się pojawią normalne osoby do rozmowy to tek .Pozdrawiam
    • xxdanaxx Re: Chyba ide w dobrą stronę.... 13.10.22, 21:40
     Będziesz mile widziana, lubię rozmawiać z ludźmi, pozdrawiam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka