Dodaj do ulubionych

założę się...

31.12.04, 12:44
że marne szanse, by tu ktoś był o 24.00 :)
mam nadzieję, że będziecie sie świetnie bawić, nawet w pojedynkę znajdziecie
jakieś fajne zajęcie, by potem móc to miło wspominać :)
i że macie w pamięci coś fajnego, wyniesionego z tego roku :)

nie mamy jeszcze korniszonów i kuskusa, ale kaufland ma być otwarty do
18.00...

a po drugiej stronie globu trwa poszukiwanie zaginionych
przez to ziemia zwolniła obroty o ok. 0.54 s
i północ wybije później

i wszędzie są ludzie bojący się rozstań, chorób, związków, bliskości,
dalekości, nowości, niespełnionych marzeń, stagnacji, a nawet nadziei na
zmiany, których nie chcą

każdy ma jakąś pętelkę do załatwienia w swoim życiu - czego najbardziej i
najgoręcej Państwu życzę - oby się udało
Obserwuj wątek
    • Gość: gf Re: założę się... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.04, 12:51
      I ja sie, Siostro, do tego spicza fajnego dolaczam :)))

      A Tobie i Twoim zelaju wsjewo wsjewo oczen charoszewo s nowym godom ;)
      • alfika Re: założę się... 31.12.04, 12:59
        thenks Ju, Sister,
        end for Jour Love and for Jour Family
        werywerywerywerywerywerywerywery hepi end medżik Nju Jer
        end werywerywerywerywerywerywerywery hepi, łanderful all nju jer

        ;)
      • qw5 Re: założę się... 31.12.04, 13:01
        Na momencik i ja dla odmiany po polsku, żeby było oryginalniej;)
        Dla mnie mijający rok był wyjątkowo dobry (a co tam pochwalę się), a więc teraz
        kolej na Was, wszystkiego dobrego.
        • Gość: gf :))))))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.04, 13:05
          > Dla mnie mijający rok był wyjątkowo dobry (a co tam pochwalę się), a więc
          teraz
          >
          > kolej na Was,

          kiedy moj tez byl dobry ;D
          • alfika Re: fju fju :))))))))))))))) 31.12.04, 13:08
            kiedy i tak mój był najlepszy - bo taki dobry, jak żaden z tych, co były :)

            kto da wiecej?
            :)

            i niby nie ma szczęśliwych ludzi! :)))))
            • scylla nie fifufifufffaj mi tutaj:))))))))))))))) 31.12.04, 13:11
              Przykro mi drogie Panie, odpadacie w przedbiegach,
              to ja miałem najlepszy rok, takiego byście nie przetrwały,
              zwariowałybyście ze szczęścia:))))
              • Gość: gf o przepraszam! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.04, 13:12
                ja z cala pewnoscia normalna od dawna nie jestem :DDD
                • scylla nie przepraszaj 31.12.04, 13:15
                  ja też nie jestem normalny, tacy jesteśmy,
                  bo tak wybraliśmy.
                  No to jestem bardziej nienormalny:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
                  BUhahahahahahahahhaha
                  • alfika Re: a nie mówiłam? i to o 13.16! 31.12.04, 13:17

                  • Gość: gf protestuje!!! ;))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.04, 13:19
                    jak to bardziej nienormalny jestes? bo z wyboru? ;D

                    ja jestem nienormalna z zaskoczenia i to jest dopiero rozkosz! :DDD
                    • scylla Protest odrzucony ;))))) 31.12.04, 13:23
                      z wyboru się bardziej liczy:))))
                      bo jest składową zaskoczenia, rozkoszy i decyzji że to jest właśnie to
                      na co czekałeś całe życie i chce w tym żyć:))))
                      • Gość: gf Re: Protest odrzucony ;))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.04, 13:28
                        i daj Ci Boze po wsze czasy! :)))))))
                        • scylla Re: Protest odrzucony ;))))) 31.12.04, 13:31
                          Bóg dał,
                          a ja nie marnuje szans.
                          A co, taki jestem.
                          Tobie tez:)
                    • alfika Re: no i znowu - biję Was na głowę :) 31.12.04, 13:23
                      a bo ja nienormalna jestem od urodzenia i z przeczucia, od zawsze :))))
                      i nikt mi tego nie odbierze :)))))))))
                      a jak odbierze, to ja i tak zostanę nienormalna -
                      a komuś miło z moim szaleństwem w życiu będzie :)

                      wiec proszę bardzo, jestem tak nienormalna, że mogę się tym dzielić
                      jak czekoladą wedlowską :)))))
                      • Gość: gf Re: no i znowu - biję Was na głowę :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.04, 13:27
                        alfika napisała:

                        > a bo ja nienormalna jestem od urodzenia i z przeczucia, od zawsze :))))
                        > i nikt mi tego nie odbierze :)))))))))
                        > a jak odbierze, to ja i tak zostanę nienormalna -
                        > a komuś miło z moim szaleństwem w życiu będzie :)
                        >
                        > wiec proszę bardzo, jestem tak nienormalna, że mogę się tym dzielić
                        > jak czekoladą wedlowską :)))))

                        z orzechami! bo mi sie z innym tutejszym nienormalnym kojarzy ;)))
                        • alfika Re: może być z orzechami 31.12.04, 13:28
                          albo i z wewiórkami kokosowymi, hihihi :)
                        • scylla Re: no i znowu - biję Was na głowę :) 31.12.04, 13:29
                          mimo wszystko ja lubię czekoladę z milki,
                          maja taka fajną łaciata krowę na opakowaniu:)
                          • alfika Re: krowa też może być :) 31.12.04, 13:42
                            i jak Wy, kwiatuszki, zniesiecie tyle szaleństwa?
                            :)
                            • Gość: gf Re: krowa też może być :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.04, 13:44
                              najwyzej nas zabije - mowi sie trudno i zyje sie dalej ;D

                              wszystkiego dobrego wszystkim! :)))
                            • scylla Re: krowa też może być :) 31.12.04, 13:45
                              Damy radę, bośmy dzielne zuchy:))))))
                • alfika Re: o przepraszam! :))) 31.12.04, 13:16
                  no cóż, że tak powiem, ani Ciebie, ani Scylli o normalność już od dawna nie
                  posądzam
                  siebie też, więc jak zwykle towarzystwo doborowe - czy do piekła, czy do Tworek
                  swój swego znajdzie
                  kruk krukowi oka nie wykole
                  eeee
                  co to ja miałam powiedzieć...
                  żyjmy, bo za sto lat
                  nie bedzie nas
                  zbyt często tu
                  :)
                  • Gość: gf Re: o przepraszam! :))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.04, 13:21
                    nie chce Cie martwic, ale za sto lat bedziesz tu byc moze znowu ;))
                    ludzie mowia, ze wrecz znowu mozemy Ci towarzyszyc ;D
                    • alfika Re: no :))) wiem! 31.12.04, 13:27
                      ale dobrze by było z tamtej strony tu się ujawnić czasem :)
                      w postaci wirusa
                      będę wszystkim maniakom od komputerów i tego typu sprzętu wypisywała na
                      ekranie, żeby czytali wiersze i że miłość jest najważniejsza, hehehe

                      i będę strasznie diabelskim aniołkiem
                      tudzież diabełkiem z doprawianymi własnoręcznie - i pewnie krzywo - skrzydełkami
                      kurę jakąś oskubię, a skrzydła mieć będę :))))
            • Gość: gf Re: fju fju :))))))))))))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.04, 13:11
              w sumie moge sie zgodzic z przedmowczynia w kwestii oceny minionego ;)

              najgorzej, ze znow mnie czeka najlepszy rok w zyciu, wiec nie wiem, czy
              podolam ;D
              • scylla Re: fju fju :))))))))))))))) 31.12.04, 13:16
                z tego co napisałaś wyżej, to przynajmniej nie zwarjujesz:)))
                • Gość: gf Re: fju fju :))))))))))))))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.04, 13:21
                  co fakt, to racja :DDD
    • scylla Re: założę się... 31.12.04, 13:08
      I ja życzę wszystkiego najlepszego i pamiętajmy że to my podejmujemy
      każdego dnia decyzje.
      A więc życzę dobrych decyzji (nie zawsze łatwych)w następnym roku,
      podejmowanych w zgodzieze z sobą, oraz zdrowia do ich realizacji.
      Uszy do góry i wielu okazji do śmiechu:))))))
    • aretha04 Re: założę się... 31.12.04, 13:12
      a mój mijający rok był w kratkę, trochę wzlotów:) i trochę upadków:(

      ja też WSZYSTKIM życzę samych pomyślności, spełnienia marzeń i oby ten
      nadchodzący rok był jeszcze lepszy:)))
      pozdr. serdecznie
      A.
      • alfika Re: założę się... 31.12.04, 13:35
        życzę więc samych pasm szczęścia zamiast tej kratki
        choć z kratek po czasie masę szczęścia się sypie, wbrew pozorom, mądrości
        życiowej i ulgi, ze to za nami

        Aretko, żyj przeszcześliwie :))))))))
        nad @ myślę :))))))))
        • aretha04 Re: założę się... 31.12.04, 17:05
          alfika napisała:

          > życzę więc samych pasm szczęścia zamiast tej kratki
          > choć z kratek po czasie masę szczęścia się sypie, wbrew pozorom,

          kobieta zmienną jest i stąd ta kratka:)))

          mądrości życiowej

          dzięki, bo też nadaję się do klubu nienormalnych:)

          i ulgi, ze to za nami

          żadna ulga, wręcz przykro:((
          >

          pozdr. i życzę udanej zabawy i smacznej sałatki:))))))))))
          A.
          • Gość: baba zona Re: założę się... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.04, 17:15
            A Ty, kobieto, czemu kreacji nie przymierzasz, makijazu nie robisz, smakolykow
            sylwestrowych nie dosmaczasz...? ;))))
            Wspanialej zabawy i pomyslnosci w Nowym Roku :))))
    • vielonick a ja 31.12.04, 13:18
      sie zaloze, ze beda
      tylko na milczaco ;)

      zeby sie udalo to co zaplanowaliscie
      a gratisowo, zeby sie przydarzyla jakas mila niespodzianka :))))
      • Gość: krish Re: a ja IP: *.chello.pl 31.12.04, 13:21
        beda na pewno, welonko...

        wszystkiego najlepszego, zdrowia, kasy i milosci



        reszcie zreszta tez
        • Gość: gf Re: a ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.04, 13:23
          > wszystkiego najlepszego, zdrowia, kasy i milosci

          wszystkiego dobrego Krish - moze w innej nieco kolejnosci hihi
          :))))
          • Gość: krish Re: a ja IP: *.chello.pl 31.12.04, 13:25
            racja. najpierw kasy
            • Gość: gf :))))))) nt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.04, 13:28
            • alfika Re: może być kasa :))))))))))) 31.12.04, 13:31
              ale obsługiwana przez najlepszą, najmądrzejszą, najcudowniejszą istotę, jaką
              byś chciał w tej roli zobaczyć, Kriszu, hehehehe
              • scylla Re: może być kasa :))))))))))) 31.12.04, 13:32
                ja juz jestem zajęty:)))))))))))))))))))))))))))))))
                • alfika Re: :))))))) 31.12.04, 13:37
                  Ty to jesteś naprawdę nienormalny, jeśli myślisz, że bym Cię miała Kriszowi
                  swatać :)))))
                  o rany, toż tandem nie do przejścia by był...
                  :))))
                  • scylla Re: :))))))) 31.12.04, 13:43
                    a to Ty Kriszowi żony szukasz,
                    ja myślałem że jakieś tam fajnej istoty (jak napisałaś) do piwa.


                    • alfika Re: :))))))) 31.12.04, 13:52
                      ŻONY???????? o nie, w to to się człowiek sam musi wpakować :)))
                      aż taka chollllera to ja nie jestem!

                      ale i do piwa może być -
                      toś całkiem całkiem :)
                      nie żebym miała Cię za innego niż w opisie :)))

                      ps. no, chyba że byś chciał żoną być, hihihihi :)))))
                      tylko co by Twoja połówka powiedziała?!
                      • scylla Re: :))))))) 31.12.04, 13:55
                        > ps. no, chyba że byś chciał żoną być, hihihihi :)))))
                        > tylko co by Twoja połówka powiedziała?!

                        Nie mam zielonego pojęcia, ale Ona wie żem wariat
                        i pewnie by sie ze mną pobawiła:))))
                        • alfika Re: :))))))) 31.12.04, 13:57
                          ucałuj i pozdrów Ją, wszak niewiasta to jest wspaniała, skoro wariata
                          bierze :)))))))
                          • scylla Re: :))))))) 31.12.04, 14:04
                            nie sposób, nie zgodzić się z przedmówcą.

                            • alfika Re: :))))))) 31.12.04, 14:09
                              a czy Twa Miła też aby czasem do waryjatów się nie zalicza?...
                              :)
                              tymczasem
                              borem, lasem
                              :)
                              • scylla Re: :))))))) 31.12.04, 14:13
                                > a czy Twa Miła też aby czasem do waryjatów się nie zalicza?...

                                Oj zalicza się, zalicza, lecz mniej zwariowana niż ja:)


                                > tymczasem
                                > borem, lasem

                                szedł leśniczy
                                wymachując flaszka za pasem.
                                • alfika Re: :))))))) 31.12.04, 14:19
                                  > Oj zalicza się, zalicza, lecz mniej zwariowana niż ja:)

                                  nie znasz możliwości kobiety....
                                  co więcej, bardzo możliwe, że swojej rodzonej miłosci nie znasz!
                                  ale jeśli to prawda - sprowadź ją tu, to w zasadzie pewny sposób na zwariactwo
                                  :))))))))))))

                                  >
                                  >
                                  > > tymczasem
                                  > > borem, lasem
                                  >
                                  > szedł leśniczy
                                  > wymachując flaszka za pasem.

                                  bo mu strzelba nie strzela
                                  a flaszkę ma co niedziela
                                  • scylla Re: :))))))) 31.12.04, 14:32
                                    Tobie jednak wydaje się, że znając kobiety możesz coś o niej powiedzieć,
                                    mylisz sie, jest jedyna w swoim rodzaju.

                                    > > > tymczasem
                                    > > > borem, lasem
                                    > >
                                    > > szedł leśniczy
                                    > > wymachując flaszka za pasem.
                                    >
                                    > bo mu strzelba nie strzela
                                    > a flaszkę ma co niedziela

                                    bo mu strzelać nie kazano,
                                    a on kochał tak, te swoje działo:)
                                    ale flaszkę ma co niedziela,
                                    więc zapija u kądziela....
                                    • alfika Re: :))))))) 31.12.04, 14:57
                                      scylla napisał:

                                      > Tobie jednak wydaje się, że znając kobiety możesz coś o niej powiedzieć,
                                      > mylisz sie, jest jedyna w swoim rodzaju.


                                      :))))
                                      w miłości o to właściwie chodzi - cieszę się więc i życzę wszystkiego cudnego!


                                      >
                                      > > > > tymczasem
                                      > > > > borem, lasem
                                      > > >
                                      > > > szedł leśniczy
                                      > > > wymachując flaszka za pasem.
                                      > >
                                      > > bo mu strzelba nie strzela
                                      > > a flaszkę ma co niedziela
                                      >
                                      > bo mu strzelać nie kazano,
                                      > a on kochał tak, te swoje działo:)
                                      > ale flaszkę ma co niedziela,
                                      > więc zapija u kądziela....

                                      jak zapija to się bawi
                                      wnet z zajaczkiem się rozprawi
                                      ale zając mądry przecie
                                      gdzie się schował? - czy zgadniecie?
                                      wskoczył chyżo w zboże
                                      i ja zmykam toże

                                      (tu nastąpiło przejście lingwistyczne, w związku z czym czas do dom :))
        • vielonick Re: a ja 31.12.04, 13:38
          Gość portalu: krish napisał(a):


          > wszystkiego najlepszego, zdrowia, kasy i milosci

          Tobie tez :))))
          z calego mego wirtualnego serca ;)
      • Gość: gf Re: a ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.04, 13:24
        wiec niech nie milcza, jak beda, conie...? :)

        vielonick, obys tez zwariowala ;D
        • vielonick Re: a ja 31.12.04, 13:39
          'nic dwa razy sie nie zdarza' ;DDD
          • Gość: gf Re: a ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.04, 13:43
            jednak zawsze mozna eskalowac szalenstwo hihi

            all the best :)
      • alfika Re: a ja Weloniku 31.12.04, 13:55
        zastanowiłam się i juz wiem, co Ci życzę
        - otóż niespodzianek od losu
        niesamowitych, niewyobrażalnych, łagodnych i nie do odparcia
        pięknych, po prostu
        :)
    • cossa Re: założę się... 31.12.04, 13:21
      lepiej sie nie zakladaj :)))

      albo powiedz o co to sie upre :))

      Wam rowniez wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

      by zdarzyc, by nie zapomniec, by dostrzec
      wszystko na czas :))


      jeszcze.w.robocie
      ale serdecznie :)

      pozdr.cossa
      • Gość: gf Re: założę się... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.04, 13:25
        Wszystkiego pieknego :) Cossiatko ;)
      • alfika Re: założę się... 31.12.04, 13:40
        no to myślę, jako żem w robocie też

        upór... jak ja to lubię :)
        • alfika Re: MAM!!!! 31.12.04, 14:24
          Cossa :)
          jak się dokona wpisu o godzinie 0.00, to stawiasz czekoladę!
          Milka była, Wedel był... O, są jeszcze takie fajne kuleczki Lindla...mmmm....:)

          Wszystkiego dobrego Tobie!!!
          • cossa Re: MAM!!!! 31.12.04, 14:35
            babo-alfiko :))))

            talent do interesow to Ty masz ;))))

            ja techniczna jestem
            i sobie mysle, ze o 00:00
            ..bedzie niemozliwe :)

            bo post moze pojawic sie z opoznieniem!! :))

            a wstrzelac sie

            i ryzykowac? ;))

            kuleczki kuszace, pyszniutkie
            ale co z tego
            jak sie nie podzielisz :P ;))))


            pozdr.cossa
            • alfika Re: MAM!!!! 31.12.04, 14:59
              podzielę się, podzielę, naprawdę :)))
              tylko się wstrzel tym postem

              albo nie
              dużo lepszej zabawy Ci życzę :)))))
          • aretha04 Re: MAM!!!! 01.01.05, 00:01
            alfika napisała:

            > Cossa :)
            > jak się dokona wpisu o godzinie 0.00, to stawiasz czekoladę!
            > Milka była, Wedel był... O, są jeszcze takie fajne kuleczki Lindla...mmmm....:)
            >
            > Wszystkiego dobrego Tobie!!!
            >
            jestem, poprosze o kulki
            A.
    • Gość: baba zona Re: założę się... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.04, 13:28
      Zupelnie mnie wena odeszla...;))) Nic blyskotliwego nie wymysle i juz ;)))
      Pojde po najmniejszej linii oporu i zycze Wam tego, o czym tutaj piszecie -
      podpisuje sie obiema recami :))))
      Wasza baba :)
      • Gość: gf Re: założę się... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.04, 13:37
        Niech Ci sie spelnia, co Ci sie marzy :)

        Ide...
        Biore dzide i ide ;)
        Borem, lasem.
        Tymczasem ;)
        • alfika Re: babo-żono 31.12.04, 13:45
          no i wszystkiego pięknego, wspaniałego, mądrego, cennego, a nawet
          najcenniejszego, niezniszczalnego, ukochanego, wymarzonego, potrzebnego, a
          choćby miłego :))))

          jako i innym Kwiatuszkom życzę!
          • Gość: baba zona Re: Alfiko :))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.04, 14:03
            Dzieki, Kwiatku too ;))))
        • Gość: baba zona Re: założę się... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.04, 14:05
          A wracaj rychlo ;)))
          Najlepszego :)
    • Gość: Richelieu* Re: założę się... IP: 195.117.90.* 31.12.04, 15:31
      można by powiedzieć, że każdy mój rok jest lepszy od poprzedniego. Aż się boję
      pomyśleć co będzie za 10 lat ;)
      tyle, że no

      120 tys. wobec żywiołu, to nic porówaniu do 5 tys wobec delikwentów różnistych.
      Nikt im za boga robić nie będzie. Jak to jeden człowiek drugiemu zawsze jak
      paproch w oku albo drzazga w pupie. Wniosek z tego taki, że choć boski palec
      może pięknie i pożytecznie mieszać w życiu to i tak, cholewcia, brakuje tego
      paprocha w oku.

    • Gość: az Jeszcze nie wiem... IP: 62.233.232.* 31.12.04, 19:30
      Miałem tu być, jak co roku.
      Ale zawsze znajdzie się ktoś "usłużny" i chcący mnie uszczęśliwić.
      I tak co któryś rok, ktoś porywa mnie, to tu, to tam.
      No i teraz telsfon brzęczy - będzieeeeesz? Masz być!
      Więc nie wiem... (o właśnie znów dzwonili) ...czy będę.

      Szczęśliwego Nowego 2005 Roku życzę Wam! :)
    • Gość: ryb Mnie sie cos popieprzylo... IP: *.cable.ubr06.croy.blueyonder.co.uk 31.12.04, 20:03
      Bo z chlopakami wczoraj obchodzilismy Nowy Rok...a to dopiero dzisiaj?
      • Gość: krish Re: Mnie sie cos popieprzylo... IP: *.chello.pl 31.12.04, 20:05
        tak mowia, rybie...

        happy new
        • Gość: ryb Re: Mnie sie cos popieprzylo... IP: *.cable.ubr06.croy.blueyonder.co.uk 31.12.04, 20:13
          :))) Zdrowko :)
          • m.malone Re: Mnie sie cos popieprzylo... 31.12.04, 20:46
            Dobrze zacząłeś Ryb, tak trzymaj:))
            Co prawda ten Nowy Rok ma być troche później (trzy milionowe sekundy, czy jakoś
            tak) ale wierze że wytrzymasz.

            Wszystkiego Najlepszego
            MM
            • Gość: ryb Malone, to byl do dupy rok... IP: *.cable.ubr06.croy.blueyonder.co.uk 31.12.04, 21:10
              I jeszcze w dodatku dzisiaj rano zabilem golebia moja super duper bryka. Nie dal
              mi ani sobie szansy ptaszyna, wlecial prosto pod maske...Tak mi go szkoda.

              Finansowo, to jeszcze takiego maksymalnego syfu nie mialem, zeby nie moje
              ostatnie wybryki na gieldzie...to Sylwka juz bym tydzien temu zaczal. Niech
              idzie w diably ten rok. Won, jak to mowi Komek.

              Ale co tu narzekac? Moglem byc tam gdzie stalo sie te wielkie
              nieszczescie...moja zona mogla mi zabrac cala moja kase, mogli chivaska przestac
              produkowac...itd.

              Ale golebia jest mi najbardziej szkoda...ale to nie byla moja wina, naprawde.

              Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku :)))

              • Gość: krish Re: Malone, to byl do dupy rok... IP: *.chello.pl 31.12.04, 21:15
                tak rybu. ten rok byl do duuuupy. ale 2005... najlepszego
                • Gość: ryb Re: Malone, to byl do dupy rok... IP: *.cable.ubr06.croy.blueyonder.co.uk 31.12.04, 21:22
                  Tak jest, 2005 bedzie super :), musi byc.

                  Wszystkiego Najlepszego :)))
                  • Gość: krish Re: Malone, to byl do dupy rok... IP: *.chello.pl 31.12.04, 21:41
                    mimo wszystko, zajezdzasz do polandu?
                    • Gość: ryb Re: Malone, to byl do dupy rok... IP: *.cable.ubr06.croy.blueyonder.co.uk 31.12.04, 21:59
                      Tak, wybieram sie. W przyszlym tygodniu ustale kiedy i z kimm :)
      • aretha04 Re: Mnie sie cos popieprzylo... 31.12.04, 21:26
        Rybie, niezwykle wspaniała musiała być impreza:))))

        Nowy Rok jest dopiero jutro, więc baluj dalej:)
        serdeczności i pomyślności:))))
        A.
        • Gość: ryb Re: Mnie sie cos popieprzylo... IP: *.cable.ubr06.croy.blueyonder.co.uk 31.12.04, 21:58
          :))) Wszystkiego Najlepszego :)))
    • maika7 na przełomie :-))))) 31.12.04, 23:58
      z domowych pieleszy, po raz pierwszy od kilkunastu lat BEZ DZIECI!!!!! (w końcu
      dorosły :-))))
      wszystkiego dobrego :-))
      radosnego czasu
      szczęśliwego
      ze spełniajacymi się marzeniami
      roku, który zostanie w pamięci jako "dobry rok"
      :-)
      M.
      • Gość: Aga Re: na przełomie :-))))) IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 01.01.05, 01:34
        moje dzieci tez dorosły
    • blue_as_can_be Re: założę się... 01.01.05, 01:50
      alfika napisała:

      > że marne szanse, by tu ktoś był o 24.00 :)
      >

      przegralas, moja mila.
      • Gość: krish Re: założę się... IP: *.chello.pl 01.01.05, 01:53
        sa, sa,

        niedoje..i samotni

        jak ktos nie wierzy

        niech sprawdzi w wyszukiwarce, od dawna ich tak nazywam

        z soba wlacznie
      • aretha04 Re: założę się... 01.01.05, 02:19
        blue_as_can_be napisała:

        > alfika napisała:
        >
        > > że marne szanse, by tu ktoś był o 24.00 :)
        > >
        >
        > przegralas, moja mila.


        a jest jakiś wpis o 24.00??? moje "cztery oczy" nic nie widzą:)))

        spóźniłam się 1 minutę, więc mogę tylko pomarzyć o oblizywaniu paluszków:((((

        pozdr. noworocznie
        A.
        oj, chyba Alfika nie przegrała,


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka