alfika
31.12.04, 12:44
że marne szanse, by tu ktoś był o 24.00 :)
mam nadzieję, że będziecie sie świetnie bawić, nawet w pojedynkę znajdziecie
jakieś fajne zajęcie, by potem móc to miło wspominać :)
i że macie w pamięci coś fajnego, wyniesionego z tego roku :)
nie mamy jeszcze korniszonów i kuskusa, ale kaufland ma być otwarty do
18.00...
a po drugiej stronie globu trwa poszukiwanie zaginionych
przez to ziemia zwolniła obroty o ok. 0.54 s
i północ wybije później
i wszędzie są ludzie bojący się rozstań, chorób, związków, bliskości,
dalekości, nowości, niespełnionych marzeń, stagnacji, a nawet nadziei na
zmiany, których nie chcą
każdy ma jakąś pętelkę do załatwienia w swoim życiu - czego najbardziej i
najgoręcej Państwu życzę - oby się udało